bayala

Bayala® – film, figurki, przygoda

Posted by

Cała kraina Bayala® jest zaczarowana! Bez ograniczeń dla marzeń dziecka. Czarujące jednorożce, elfy, syreny i inne piękne istoty czekają. Zobacz figurki Bayala®

FIGURKI BAYALA SCHLEICH

Serce Krainy Bayala zamieszkują urzekające elfy i inne niesamowite, magiczne istoty. Bayala to fantastyczny świat, gdzie splatają się ze sobą przyjaźń, czary i przygoda. Elfy oraz ich jednorożce, magiczne konie – spotkaj się z nimi w fantastycznym świecie, który otacza zaczarowany zamek elfów.

To również podwodny świat, w którym możesz się zanurzyć i towarzyszyć pięknym syrenom Meamare. Isabell i jej królewska kareta z muszli czeka na Ciebie, aby podróżować wzdłuż barwnej rafy koralowej. Podziwiaj jak inne syreny z lekkością suną przez wodę na swoich konikach morskich.

Przenieść fantastyczną przygodą do rzeczywistej zabawy.

bayala schleich figurki

Poznaj – Figurki Bayala Schleich

Bayala Wróżka Marween z Migoczącym Jednorożcem – Schleich

figurki Bayala® zabawkitotu

Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek. Już od lat 50-tych XX wieku realizuje swoją filozofię, której głównym celem jest dostarczanie najwyższej jakości zabawek. Realistyczne i naturalne figurki, stanowią nieoceniony wkład w rozwój wyobraźni i edukację dzieci. Schleich to wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Zobacz wszystkie Figurki Bayala Schleich i kup wygodnie w sklepie z zabawkami online – zabawkitotu.pl lub w jednym ze sklepów stacjonarnych dla dzieci Świat Zabawek