Biedronka ❤ zabawki

Posted by

Dzieci mają różne zainteresowania oraz pasje. Jedną z nich mogą być wszelkie zabawki z motywami biedronki. Lalki, puzzle, figurki, maskotki lub nawet jeździk w kształcie biedronki. Gotowi na biedronkowe prezenty dla dzieci?

Zabawki Biedronka – jeździk

Świetny jeździk dla dziecka w wieku od 18 miesięcy do 5 lat. Wspaniałe i ergonomiczne wzornictwo.

biedronka, jeździk little tikes, cozy, zabawkitotu, samochód, pojazd dla dzieci,

Little Tikes Jeździk Cozy Biedronka – demontowana podłoga oraz uchwyt z tyłu pojazdu pozwalająca rodzicom na pchanie jeździka z pewnością zwiększą komfort użytkowania.
Jeździk wyposażony jest w wygodny schowek, siedzenie z wysokim oparciem oraz klakson.
Dodatkowe elementy tego autka dla dzieci to stacyjka i otwierana klapa wlewu paliwa.
Wytrzymałe opony zapewniają komfortową jazdę po nierównościach.
Koła przednie obracają się o 360 stopni, co zapewnia lepsze i wygodniejsze prowadzenie.

Figurki

MIRACULOUS Latająca Biedronka w Świetlistym Kole – to z pewnością Zabawka Biedronka dla fanów akcji.

MIRACULOUS Latająca Biedronka w Świetlistym Kole - Zabawka Biedronka

Zacznij wprowadzać koło w ruch. Uruchom efekty świetlne i dźwiękowe. Zabawka daje różne możliwości zabawy – dzięki odłączeniu figurki Biedronki. Wymiary figurki: 19 cm.

Skarbonka Biedronka – czyli tanie zabawki i pomysł na prezent

Alexander Skarbonka marzeń do malowania - Biedronka

Alexander Skarbonka marzeń do malowania – Biedronka – świetny prezent dla przedszkolaka. Kreatywna, plastyczna zabawa + nauka oszczędzania. To z pewnością dobry prezent na mikołajki jak i inne drobne okazje.

Biedronka Pluszaki – Maskotki

OBI ZigaMazoos Maskotka Różowa biedronka słodziak do przytulania

ZigaMazoos Maskotka Różowa Biedronka – te mięciutkie maskotki z serii ZigaMazoos są niesamowite! Naciśnij je, a usłyszysz jaki wydają dźwięk, ale uważaj, one potrafią pokazać Ci język! Maskotki z łapkami mają aż 15 cm wysokości. Piękne, miękkie słodziaki do przytulania i zabawy.

Zabawki edukacyjne ze szczyptą dobrej rozrywki

Rozbudowany zestaw zabaw 4 w 1 - puzzle, gra memo, domino i sześć klocków z Biedronką i Czarnym Kotem! Idealna gra do rozwijania pamięci, zręczności manualnej i umiejętności obserwacji. Wyprodukowane we Włoszech.

Clementoni Edukit 4w1 Miraculous – rozbudowany zestaw zabaw 4 w 1 to świetnie spędzony przez dzieci czas. Puzzle, gra memo, domino i sześć klocków z Biedronką i Czarnym Kotem! Idealna gra do rozwijania pamięci, zręczności manualnej i umiejętności obserwacji.

Płaczący Bobas Biedronka – coś z laleczek

"śliczne bobaski cry babies potrzebują kogoś kto je pokocha! przytul je i daj im smoczek a od razu się uspokoją. cry babies płaczą prawdziwymi łzami wydając przy tym autentyczne odgłosy płaczącego malucha. aby laleczka zaczęła płakać wystarczy wlać wodę do specjalnego pojemnika umieszczonego z tyłu jej głowy i nacisnąć przycisk znajdujący się poniżej lub włączyć laleczkę i wyciągnąć smoczek z jej ust. "

Crybabies Lady płaczący bobas biedronka – śliczne bobaski Cry Babies potrzebują kogoś kto je pokocha! przytul je i daj im smoczek, a od razu się uspokoją. Cry Babies płaczą prawdziwymi łzami wydając przy tym autentyczne odgłosy płaczącego malucha. Aby laleczka zaczęła płakać, wystarczy wlać wodę do specjalnego pojemnika umieszczonego z tyłu jej głowy i nacisnąć przycisk znajdujący się poniżej lub włączyć laleczkę i wyciągnąć smoczek z jej ust. Zabawka uczy dzieci empatii. Idealny prezent dla dziewczynki.

Robimy bota z Biedronki

Build a Bot Biedronka zabawkitotu

Build a Bot Biedronka Zbuduj uroczego robota i spersonalizuj go jak chcesz. Każdy z zestawów pozwala na skonstruowanie jednego z trzech owadów: biedronki, pszczoły lub mrówki. Łatwa konstrukcja, możliwość składania i rozkładania części oraz miksowania ich między zestawami pozwala najmłodszym doświadczyć świata technologii i gwarantuje niezapomnianą zabawę! Dzięki elektronicznemu silniczkowi Twój zwierzak będzie skakać, a ożywisz go, podając mu jego przysmak. Każdy zestaw zawiera ponad 20 części, certyfikat konstruktora, naklejki oraz instrukcję.

Gryzak z Biedronką – czyli coś dla zupełnie najmłodszych

BAM BAM Gryzak biedronka

BAM BAM Gryzak Biedronka gryzaczek dla maluszków z rodzaju wodno-żelowych. Idealny dla ząbkujących dzieci. Miękkie i bezpieczne tworzywo. Szybkie chłodzenie w lodówce. Łatwy i poręczny w trzymaniu przez maluszka. Rozwija również zdolności manualne i wspomaga rozwój sensoryczny dziecka.   Zabawka dla dzieci w wieku 3 m+.

Szukasz innych prezentów dla dzieci?