Cave Club - jaskiniowe laleczki

Cave Club – jaskiniowe laleczki

Posted by

Cave Club – grupa niesfornych dzieci jaskiniowców. Cave Club to połączenie laleczek fashion oraz jaskiniowych bohaterek z prehistorii. Mimo cofnięcia się o kilka wieków wstecz, dziewczynki zajmują się współczesnymi, ważnymi tematami. Jaskiniowe, prehistoryczne laleczki Cave Club, z pewnością staną się hitem tego sezonu. Grupa bosonogich przyjaciółek i ich zwierzątek wydepcze nową historię. Przyjaźń i przygoda. Nowość 2020 od firmy Mattel.

Cave Club – nowa seria jaskiniowych lalek

Niesforne przyjaciółki, które wyprzedzają swoją epokę to nowe bohaterki serii zabawek Cave Club. Jaskiniowe dziewczynki i ich zwierzątka. Zwariowana grupa przyjaciółek chce odkryć nowe zakątki, a przede wszystkim dziewczynki są żądne przygód. Cave Club jaskiniowe laleczki wyprzedzają swoją epokę!

Pięć bohaterek Cave Club, które zmieniają historię. Bohaterki z pewnością staną się ulubionymi lalkami dziewczynek. Ich niesamowite przygody niewątpliwie będą tematem zabaw małych przyjaciółek. Poznaj świat bohaterek Cave Club.

Emberly to wrodzona przywódczyni, bezsprzecznie bohaterka jest nieustraszona, ciekawa świata, niewątpliwie też żądna przygód. Podczas gdy Fernessa to opiekuńcza i rozważna jaskiniowa dziewczynka. Godnym uwagi jest fakt, że Fernessa twardo stąpa po ziemi. Kolejna bohaterka Roaralai jest lojalna wobec swoich przyjaciółek, co więcej jak na prawdziwą jaskiniową dziewczynkę przystało, kieruje się pierwotnym instynktem. Urodzona artystka Slate posiada fotograficzną pamięć. Ważnym aspektem jest też fakt, że bohaterka Tella potrafi przepowiadać przyszłość, co więcej ma wrodzoną intuicję! Bez wątpienia nowa seria Cave Club przypadnie do gustu ciekawskim świata, fantastycznym dziewczynkom.

<strong><a href="https://zabawkitotu.pl/cave-club-lalka-podstawowa-mix-mattel">Jaskiniowe dziewczynki podstawowe lalki</a></strong>
<strong><a href="https://zabawkitotu.pl/cave-club-jaskiniowa-opiekunka-mattel">Cave Club &#8211; jaskiniowa opiekunka</a></strong>

Nowa seria lalek Cave Club – jaskiniowe laleczki to idealny pomysł na prezent dla dziewczynki. Z pewnością jest to jedna z ciekawszych premier zabawek 2020.