Do przytulania i zabawy – DouDou

Posted by

Maskotki, przytulanki, kocyki, laleczki – wspaniałe pluszaki, które bawią, towarzyszą w podróży i pomagają zasnąć. Poznaj DouDou.

zabawki dla maluszka - doudou - zabawkitotu

Od 1999 roku – francuska firma Doudou et Compagnie produkuje niesamowite maskotki, lalki pluszowe, kocyki, marionetki, a nawet pozytywki. W ofercie znajdują się też inne akcesoria dla niemowląt i maluszków.

Co znaczy DouDou?

„DouDou” – z języka francuskiego oznacza „ukochaną przytulankę”. A co dla dziecka oznacza ukochana przytulanka? To przedmiot, który dziecko chce mieć przy sobie – praktycznie zawsze. Do zasypiania, w drodze do żłobka, przedszkola lub na spacerze. Przytulanki, są też nieodzownym przyjacielem dziecka podczas wizyt w gabinecie lekarskim – pomagają wielu dzieciom dzielnie przejść przez sczepienia lub inne, mało przyjemnie dla maluszków sytuacje.

maskotki doudou, kocyki, pluszaki, dla maluszka, zabawkitotu

Donald Woods Winnicott – wybitny brytyjski pediatra i psychoanalityk, określił tego typu przedmioty, jako „obiekty przejściowe”. Nie ma to znaczenia, czy będzie to: kocyk, pluszak, podusia, ale zawsze są to rzeczy, które pozwalają dziecku czuć się bezpieczniej.

zabawki dla maluszka, pluszaki, kocyki, maskotki, doudou, zabawkitotu

Winnicot stwierdził również, że obiekt przejściowy jest czymś pomiędzy kciukiem dziecka, a maskotką. Taki przedmiot jest jedną z najcenniejszych dla małego dziecka rzeczy.

I coś w tym jest, bo przecież większość rodziców wyjeżdżając w podróż lub z dłuższą wizytą poza miejsce zamieszkania, musiała niejednokrotnie wracać się do domu, właśnie po kocyk, podusię lub maskotkę. Bo bez tego nie ma spania, nie ma zabawy, nie ma spokoju 🙂

Bezpieczne i naturalne

DouDou to w 100% naturalne materiały – bawełna i włókna kukurydzy. Dzięki temu, masz pewność, że wybierasz najlepsze i całkowicie bezpieczne zabawki.

Ciekawe wzornictwo, bardzo przyjazna dziecku kolorystyka, duży wybór. To wszystko spowodowało, że na sukces marki nie trzeba było długo czekać. DouDou rozkochały w sobie dzieci i rodziców z całego świata.

Idealny pomysł na prezent dla każdego maluszka, który ma szanse zostać przyjacielem dziecka – na bardzo długo.

doudou zabawki, pluszaki, maskotki, dla maluszka, dla małych dzieci, zabawkitotu

KUP ONLINE: DOUDOU


ZABAWKITOTU.PL

To polski sklep internetowy z zabawkami, z polskim kapitałem i pasją do zabawek. Nasze doświadczenie sięga 1996 roku, a wszystko to dzięki marce Świat Zabawek, której częścią jesteśmy.

Świat Zabawek to 29 stacjonarnych sklepów z zabawkami dla dzieci. To tu znajdziesz najlepsze zabawki dla dzieci w każdym wieku. Zarówno te, które mają dostarczyć masę uśmiechów i radości, jak i takie, które będą wspierać rozwój dziecka na każdym jego etapie życia.

zabawki NA PREZENT DLA DZIECKA

W ofercie klocki Lego, Cobi, wspaniałe gry planszowe, puzzle, lalki w tym laleczki LOL, wózki dla lalek, kuchnie zabawkowe, autka, pojazdy dla dzieci, traktorki na pedały, zabawki ogrodowe, zabawki interaktywne, edukacyjne, warsztaty zabawkowe, pluszaki – maskotki i wiele innych. Idealne miejsce do szukania wspaniałych prezentów dla dzieci. Zabawki z bajek: Kraina Lodu, Psi Patrol, Strażak Sam i wiele innych.

To tu znajdziesz najlepsze marki zabawek: Lego, MGA Entertainment, Clementoni, Smoby, Simba, Mattel, Fisher Price, Hasbro, COBI, EPEE, CzuCzu, Trefl, Ravensburger, Zapf Creation, TY INC., Dickie, Wader Polesie, INTEX i wiele innych.

Ulubieni bohaterowie dzieci: Psi Patrol, Strażak Sam, Masza i Niedźwiedź, Świnka Peppa, My Little Pony, Kubuś Puchatek i Przyjaciele, Myszka Miki i Minnie, Tomek i Przyjaciele, Ben 10, Pidżamersi, Auta. A także najlepsze zabawki na licencjach: LOL, Fortnite, Minecraft, Barbie, Disney Frozen, Cars, Hot Wheels, czy Star Wars, 101 dalmatyńczyków.

Czas prezentów dla dzieci.

Bardzo intensywne poszukiwania prezentów mają miejsce w okresach przedświątecznych oraz świątecznych (gwiazdka, mikołajki). Wybór prezentu z pewnością ułatwi wyszukiwanie zabawki dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych oraz dodatkowe kryterium jakim jest płeć dziecka. 

Wyszukaj w prosty sposób wybierając z poniższych kategorii.

Znajdź zabawkę na prezent dla dziewczynki: 

Prezent dla dziewczynki 0-3 lat | Prezent dla dziewczynki 4-6 lat | Prezent dla dziewczynki 7-9 lat | Prezent dla dziewczynki 10+ lat 

Znajdź zabawkę na prezent dla chłopca:

Prezent dla chłopca 0-3 lat | Prezent dla chłopca 4-6 lat | Prezent dla chłopca 7-9 lat | Prezent dla chłopca 10+ lat 

Popularne kategorie prezentowe: Klocki LEGO | Figurki Schleich | Gry i zabawy  | Zestawy edukacyjne