Domek dla Dzieci

Posted by

Nowe domki ogrodowe dla dzieci PalPlay. Doskonałe do ogrodu, przydomowego ogródka lub większych pomieszczeń.

  1. Domek Ogrodowy dla Dzieci PalPlay
  2. Mały Domek Ogrodowy dla Dzieci PalPlay
  3. Duży Domek dla Dzieci PalPlay

Domek Ogrodowy – 1

domek-dla-dzieci

Domek dla Dzieci PalPlay wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewni dzieciom doskonałą zabawę. Domek sprawdzi się podczas zabawy na dworze, w upalne, letnie dni i nie tylko. Domek może być także wykorzystywany do zabawy w pomieszczeniach domowych lub przedszkolach. Trzy, żywe kolory wykorzystane w domku: czerwony, zielony i niebieski.

Domek ogrodowy PalPlay posiada otwierane drzwi i okiennice. Dzięki swojej konstrukcji jest łatwy i szybki w montażu. Idealnym jego uzupełnieniem jest stolik i krzesełko (sprzedawane oddzielnie). Wymiary produktu: 140 x 111 x 115 cm. Wymiary opakowania: 115,5 x 17,5 x 90 cm.


Domek Ogrodowy – 2

Mały Domek Ogrodowy dla Dzieci PalPlay Świetny domek dla dzieci, który zmieści się nawet w przydomowym ogródku lub większym pomieszczeniu. Wysoka jakość i dopracowane detale. Trzy, żywe kolory: (czerwony, zielony, niebieski). Domek ogrodowy posiada otwierane drzwi i okiennice. Mocna konstrukcja: łatwy i szybki w montażu. Wymiary domku: 105x101x110.5 cm.


Domek Ogrodowy – 3

duży-domek-dla-dzieci-ogrodowy

Duży Domek dla Dzieci PalPlay Idealny dla większej grupy dzieci. Dedykowany do ogrodu lub większego przydomowego ogródka. Domek PalPlay może być także uzupełnieniem zabawek ogrodowych w przedszkolach. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, z dokładnością i dbałością o wszystkie detale, zapewni doskonałą zabawę nawet najbardziej wymagającym dzieciom. Domek jest trójkolorowy (czerwono, zielono, niebieski).

Domek ogrodowy posiada otwierane drzwi i okiennice, komin i ściankę. Ściana pełni funkcję kuchenki do zabawy. Dzięki swojej konstrukcji domek jest łatwy i szybki w montażu. Wymiary domku dla dzieci: 165x102x126 cm.

Zabawki Ogrodowe PalPlay

tanie-zabawki-ogrodowe