Domowe Przedszkole

Posted by

Drodzy Rodzice, czeka Was dość trudny okres, który związany jest z panującym wirusem. Zamknięte żłobki, przedszkola, sale zabaw, a wyjście na plac zabaw również wiąże się z ryzykiem. Dwa tygodnie próby dla rodziców i dzieci – być może i więcej. Jak konstruktywnie wypełnić czas dzieciom?

SYLVANIAN
Zestawy i zabawki <a href="https://zabawkitotu.pl/pl/searchquery/sylvanian/"><strong>SYLVANIAN</strong></a>

O tym, że dzieci mogą się zacząć nudzić i co to oznacza dla rodziców, opiekunów, nie musimy pisać. Dlatego zachęcamy do przeczytania dwóch wpisów: o puzzlach i grach. Wystarczy kliknąć w wybrany element poniżej.

Puzzle


Gry


Puzzle i gry to jedne z najczęściej wybieranych zabawek – świetnie sprawdzają się na dłuższy czas. Rozwijają, bawią, uczą, cementują relacje międzyludzkie i dostarczają masę radości.

Zakupy – rozsądek & bezpieczeństwo

Z pewnością zakupy przez internet będę jedną z najbezpieczniejszych form zaopatrzenia się w zabawki. Aby podnieść bezpieczeństwo swoje i bliskich, starajmy się:

  • kupować bez użycia opcji – za pobraniem (tu zarówno klient, jak i kurier mają styczność z fizycznym pieniądzem) – wybierajmy zatem płatności internetowe;
  • odbiór własny w paczkomacie (starajmy się wybierać te, które są w mniej zatłoczonych miejscach, a jeśli właśnie korzysta z niego kilka osób, odczekajmy chwilę w bezpiecznej odległości i odbierzmy paczkę po wybraniu przesyłek przez inne osoby);

PODSTAWA! Myjemy ręce – zgodnie z zaleceniami. Po odebraniu paczki i po jej rozpakowaniu.

Miejmy nadzieję, że ten czas minie bezpiecznie i pamiętajmy, że bardzo dużo zależy od nas samych.