Figurki POP! – tylko dla prawdziwych fanów!

Posted by

Kolekcjonerskie figurki Funko Pop z gwiazdami popkultury – prawdziwy, światowy hit. Seria figurki Pop! Vinyl to prawdziwa gratka dla miłośników gier, filmów czy animacji. To tu znajdziesz wspaniałych, uwielbianych bohaterów.

Figurki FUNKO POP

Jakość i uznanie fanów

Urocze figurki, charakteryzujące się dużymi głowami podbiły serca fanów serialu Gra o Tron, filmów o Harrym Potterze, miłośników Dragon Ball, Fallout, Fortnite i Warhammer. Wspaniała jakość dzięki zastosowaniu super mocnego materiału – winylu, a to daje gwarancje trwałości i odporności.

Designerskie pudełko z przezroczystym okienkiem pozwala eksponować figurki bezpośrednio na półkach i biurkach kolekcjonerów.

Ważne!

Nie wyrzucaj pudełka! Funko to serie kolekcjonerskie dla fanów popkultury. Jest bardzo prawdopodobne, że nasza kolekcja wraz z upływem czasu zyska na wartości.

Producent postarał się przy projektowaniu opakowania i pozostawione w nich figurki, nadal wyglądają imponująco. Zachowaj więc oryginalne pudełko, bo tylko najlepiej zachowane figurki Funko stają się poszukiwanymi przez kolekcjonerów przedmiotami.

Masz znajomego geeka lub sam nim jesteś?

To świetny prezent, ale i Ty możesz dołączyć do grona kolekcjonerów i rozwinąć swoją pasję.

Już dziś wzbogać swoje zbiory o nowych bohaterów stworzonych przez pasjonatów z Funko!

Wszystkie możesz nabyć pod tym linkiem: FIGURKI POP FUNKO