hatchimals zabawkitotu.pl

Hatchimals – Nowe Zabawki

Posted by

Hatchimals to figurki i maskotki uczące dzieci opieki oraz odpowiedzialności. Zobacz całkiem nowe, fantastyczne zabawki z tej serii.

hatchimals zabawki - zabawkitotu

Hatchimals 12 jaj limitowane figurki – Spin Master

Zadaniem dziecka jest pomoc w wykluciu cudownych zwierzątek. 12 zupełnie nowych figurek zostało ukrytych w pudełku na biżuterię. Zestaw zawiera: pojemnik na jajka, 10 figurek zwierzątek ukrytych w jajkach, 2 wyklute już zwierzątka, 1 mapę i listę kolekcjonera.

Hatchimals Hatchi Pets 2 – Spin Master

Hatchimals-HatchiPets-2pak-Spin-Master - zabawkitotu
Hatchimals-HatchiPets-2pak-Spin-Master w zabawkitotu.pl

Hatchimals Hatchtopia Pluszaki – Spin Master

hatchimals hatchtopia zabawkitotu

Nowe Hatchimals są jeszcze słodsze i obłędnie miękkie. Wielkie oczy i puszyste futerko sprawią, że dziecko pokocha je od pierwszego wejrzenia . Po ogrzaniu dłońmi, serduszko staje się różowe. Delikatne naciśnięcie uwolni ze skorupki nowego przyjaciela.

hatchimals hatchtopia zabawkitotu

15 nowych przyjaciół czeka we wnętrzach jaj niespodzianek. Po uwolnieniu jednego z nich, można użyć sekretnego kodu ( dołączony do każdego zestawu) i wejść do świata Hatchtopii.

hatchimals hatchtopia

Wszystko dzięki darmowej, specjalnej aplikacji na telefon – Hatchtopia. Ściągnij ją i wprowadź kod. Od teraz można tworzyć swój własny, bajkowy świat. To miejsce, gdzie znajdują się nowi przyjaciele, gry. Zabawa polega również na zbieraniu hatchipunktów.

W zestawie dodatkowy sekretny kod, który można podarować koledze lub koleżance.

Hatchimals Zwierzakomania – Spin Master

Hatchimals Zwierzakomania - Spin Master zabawkitotu

Przygoda! Najprawdziwsze zwierzaki dają nogę ze sklepu zoologicznego i po gałęziach Chichoczącego Drzewa dostają się do Hatchtopii. To jeden ze scenariuszy zabawy jaki jest możliwy dzięki tej zabawce.

Od teraz każdy Hatchimals ma swojego ulubionego zwierzako – przyjaciela. Wspaniałe istotki potrzebują pomocy, by się wykluć. Dzieci mogą doświadczyć przyjemnej chwili, w której słodki przyjaciel przychodzi na świat. Zestaw zawiera: 1 Hatchimals + 1 zwierzątko schowane w jajku, 1 Hatchimals + 1 zwierzątko wyklute z jajka + 1 mapę + listę kolekcjonera.

Hatchimals Wakacyjne rytmy figurki – Spin Master

"Hatchimals potrzebują twojej pomocy, by się wykluć! Bądź częścią tego niezwykłego wydarzenia, które zdarza się tylko raz w życiu każdego zwierzaka! Piękne kolory i wakacyjne rytmy; taka jest ta specjalna, ekskluzywna kolekcja! Tak wiele słodkich Hatchimals do poznania i przytulenia! Zbierz wszystkie zwierzaki z serii, a staną się twoimi najlepszymi przyjaciółmi. Odkryj przyjemność chwili, w której twój słodki przyjaciel przychodzi na świat. Zestaw zawiera jedno jajo ze słodkim Hatchimals w środku, mapę i listę kolekcjonerską"

Piękne kolory i wakacyjne rytmy. Specjalna, ekskluzywna kolekcja! Tak wiele słodkich Hatchimals do poznania i przytulenia! Zestaw zawiera jedno jajo ze słodkim Hatchimals w środku, mapę i listę kolekcjonerską.


Gdzie kupić? Sklep internetowy z zabawkami: Hatchimals lub jeden z dwudziestu dziewięciu sklepów dla dzieci: Świat Zabawek