Kąciki i strefy zabaw dla dzieci w obiektach turystycznych i gastronomicznych

Posted by

Hotel, pensjonat, agroturystyka i restauracja – co je łączy? Z pewnością branża, ale nie o tym dziś będzie. Właściciele, a jeszcze bardziej rodzice i opiekunowie dzieci, zwracają uwagę na zaplecze jakimi dysponują miejsca wypoczynku i posiłków dla rodzin.

Kąciki i strefy zabaw dla dzieci w obiektach turystycznych i gastronomicznych - zabawkitotu

Znudzone dziecko oraz posiłek zjedzony w pośpiechu równa się brak komfortu dla rodziców i opiekunów. Wówczas trudno, aby rodzic pozytywnie ocenił swój pobyt wypoczynkowy lub przygodę kulinarną w restauracji.

Co zrobić?

Kluczem jest organizacja odpowiednich atrakcji dla małych gości. Na rynku nie brakuje dobrych i sprawdzonych zabawek. Warto więc zacząć nawet od niewielkiego, ale magicznego kącika zabaw.

Bo ważne są miejsca przyjazne dziecku

Książeczki – idealne dla dzieci w różnym wieku. Warto zainwestować w małą bibliotekę, a szafeczki oznaczyć odpowiednio kategoriami wiekowymi. Mały stoliczek i kilka krzeseł stworzą dzieciom strefę pełną ciekawostek.

książeczki dla dzieci, kolorowanki, zabawkitotu

Kolorowanki – super kolorowanki wielokrotnego użytku! Wystarczy woda, a magiczny pisak zrobi swoje! Czysta zabawa, bez bałaganu, bez zabrudzeń i kłopotu! Water Wow!

Puzzle – potrafią zająć dzieci na dłużej. Idealne gdy nie możemy wyjść z powodu warunków pogodowych. Świetne na dłuższe wieczory. Nadają się do zabawy grupowej oraz indywidualnej.

puzzle

Gry – tą sekcją nie pogardzą nawet dorośli. Rodzinne, dla dzieci, edukacyjne, planszowe, karciane, logiczne, strategiczne, elektroniczne i wiele innych. Dobre rozwiązanie na deszczowe dni i świetne wieczory w doborowym towarzystwie. Dla rodzin, grup znajomych, a nawet jako rodzaj integracji poznających się jeszcze gości.

Zabawki ogrodowe – od mniejszych przez sportowe po trampolinę. Jeśli trampolina, to… tylko premium. Musi przetrwać znacznie więcej niż zwykła, ogrodowa i dodatkowo gwarantować odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Domki ogrodowe, małpie gaje, akcesoria do piaskownic – to również świetne propozycje, które zajmą dzieci i pozwolą im aktywnie spędzić czas.

trampolina premium, goliath, zabawkitotu.pl

Klocki – bardzo popularne, sprawdzone i trwałe! Cobi, Lego i wiele innych.

Pojazdy dla dzieci – coś dla fanów poruszania się – traktorki na pedały, jeździki dla najmłodszych, rowerki i hulajnogi – w tym elektryczne.

Pamiętajmy więc, że rodzice wyjeżdżając na odpoczynek, wakacje, długi weekend lub spontaniczny wypad, pragną mieć również więcej wolnego czasu dla siebie. Rodziny coraz częściej, świadomie wybierają miejsca, które dbają o komfort najmłodszych i starszych dzieci. Z pewnością wartości dodane do oferty przyciągną więcej klientów, a takie miejsca zyskają lepsze oceny i rekomendacje.

Te oraz inne zabawki kupisz w sklepie internetowym zabawkitotu.pl oraz sieci sklepów Świat Zabawek.
Powodzenia!

Polub i obserwuj! 🙂