Klocki LEGO DREAMZzz – nowy serial i nowe zestawy do zbudowania!

Posted by

“DREAMZzz” to najnowszy serial dla dzieci. Jego akcja dzieje się w świecie klocków LEGO. Tym razem Mateo, Izzie i przyjaciele walczą ze złem w magicznej krainie snów. Dzieciaki z zapartym tchem towarzyszą nowej paczce w pokonywaniu strasznych, sennych potworów.

Teraz nowy, ulubiony serial zamienia się w zestawy klocków! To idealny czas, by twoja pociecha otrzymała niezapomniany prezent. Zbudujcie razem świat snów, który jest pełen fantastycznych przygód i historii. Rozegrajcie je w waszym domu! Odkryjcie zupełnie nowe zestawy klocków LEGO DREAMZzz w naszym sklepie!

Klocki DREAMZzz – jak wygląda świat “DREAMZzz”?

To świat bajkowych marzeń sennych. To kraina, w której paczka przyjaciół Mateo i Izzie razem z wielkim królikiem Bunchu, czy potężnym robotem Z-Blob walczą ze złem. Paczka “staje na ramionach przyjaznych olbrzymów” z sennych krain w walce ze strasznymi potworami. Klatkoszmarnik czy Rekinokręt – już same ich nazwy budzą w nas skojarzenia wprost z sennych koszmarów!

Zabawa klockami DREAMZzz przypomina wejście do świata snów! To teleportacja wprost do świata serialu z popularnej platformy streamingowej! Każda z postaci znajdująca się w pudełku ma własną, wciągającą historię. Historie przyciągają nas najbardziej. W przypadku DREAMZzz za każdą z nich kryje się nauka, że zawsze warto stawać po tej dobrej stronie!

Poszczególne zestawy klocków zawierają unikalne postaci. Wyglądają one dokładnie jak te z serialowej produkcji. W klockach LEGO DREAMZZZ nie chodzi tylko o budowanie i konstruowanie. To odkrywanie krainy swoich własnych snów. To interakcja z wyjątkowymi postaciami z bogatego uniwersum. I w końcu to przesłanie, że razem ze wsparciem przyjaciół można pokonywać wszelkie problemy i ulepszać świat. Zestawy mają więc ogromny walor edukacyjny!

Co wyróżnia nowe zestawy klocków?

Każdy zestaw zawiera ruchome figurki, które wyglądają dokładnie tak jak postaci z serialu. Klocki DREAMZzz oferują różne modyfikacje potworów i postaci oraz wybór ich wyposażenia. Zaskakująca jest też ilość ruchomych i odczepianych elementów czy artefaktów. Dzięki temu dzieci mogą tworzyć własne przygody. Wszystkie zestawy zawierają akcesoria istotne z punktu widzenia fabuły serialu. Wszystko zostało bardzo dobrze dopracowane.

Magia klocków LEGO DREAMZzz tkwi w bogactwie szczegółów zaczerpniętych z serialowej produkcji. Zapomnij o zwykłych ludziach LEGO! Każdy członek paczki Mateo i Izzie ma swój wyjątkowy wygląd i cechy charakterystyczne. Każdy zestaw klocków to odrębna misja do wykonania. To również szansa, by Twoje dziecko samo wymyśliło kolejny sezon serialu!

Klocki DREAMZzz – idealny pomysł na prezent

Szukasz prezentu? Koniecznie sprawdź nowe zestawy klocków w naszym sklepie. Równie dobrze możesz najpierw kupić dziecku klocki, a potem wprowadzić go w świat serialu. Pozwól najmłodszym wyruszyć w niezapomnianą podróż przez senne krainy pełne pouczających historii w uniwersum DREAMZzz! Sprawdź, z którym z bohaterów twoje dziecko utożsami się najbardziej! Dzięki temu dowiesz się o nim czegoś nowego. Już niedługo kolejne wpisy na naszym blogu!