Nowości LEGO

Klocki LEGO® – nowości 2020 – część II

Posted by

Kolejne nowości w popularnych seriach: LEGO® Duplo, LEGO® Classic, LEGO® City – klocki LEGO® dla dzieci od 1½ do 5 lat +

Rozwijają wyobraźnię, ćwiczą umiejętności manualne i gwarantują niezliczoną liczbę scenariuszy zabawy. Doskonała jakość, dbałość o bezpieczeństwo dzieci, żywe kolory – to wszystko sprawia, że Serie LEGO® są tak popularne.

Zaczynamy część drugą z nowościami od LEGO – serie: LEGO® Duplo, LEGO® Classic, LEGO® City . Poniżej kilka pozycji, na które warto zwrócić uwagę.


LEGO® Duplo zabawkitotu

LEGO® Duplo

Od 50 lat zestawy DUPLO® sprawiają niesamowitą radość dla małych budowniczych z wielką wyobraźnią. Duże elementy, żywa kolorystyka i bezpieczeństwo. To właśnie te klocki są jednymi z pierwszych, wieloelementowych zabawek konstrukcyjnych, wybieranych dla dzieci już od 1½ roku życia.

Sprawdź: LEGO® Duplo

LEGO DUPLO MY FIRST Ciężarówka z Alfabetem

LEGO DUPLO MY FIRST Ciężarówka z alfabetem

Klocki edukacyjne DUPLO pomagają dzieciom w nauce alfabetu. Uniwersalny prezent, który inspiruje do kreatywnego budowania, pomysłowej zabawy i nauki alfabetu — a to wszystko w jednej zabawnej ciężarówce!

  • 26 bezpiecznych klocków ze wszystkimi literami angielskiego alfabetu z ciężarówką i figurkami chłopca, dziewczynki oraz uroczego misia
  • układając klocki z literami na ciężarówce, maluszki poprawią swoją koordynację wzrokowo-ruchową, a także poznają wszystkie litery alfabetu i szybko zaczną układać z nich proste słowa (G-R-A)!
  • zestaw: ciężarówka + urocze figurki + duże, kolorowe klocki edukacyjne dla chłopców i dziewczynek od 18 miesięcy doskonale sprawdzą się jako prezent na Dzień Dziecka, Boże Narodzenie, urodziny lub na inną okazję
  • ciężarówka ma ok. 12 cm wysokości i 7 cm długości – takie wymiary zapewniają wspaniałą zabawę od A do Z! Klocki można połączyć z innymi zestawami LEGO® DUPLO®, by komponować jeszcze ciekawsze zestawy
  • ciężarówka z alfabetem z serii LEGO® DUPLO® nie potrzebuje baterii, by jeździć — siłą napędową jest tu dziecięca wyobraźnia
  • interaktywne zabawki bez elementów elektronicznych poprawiają koordynację wzrokowo-ruchową i orientację przestrzenną dziecka

LEGO® Classic

Rozwijają kreatywność dzieci. Rozpoczęcie zabawy ułatwią pomysły zawarte w gotowych zestawach, którymi doskonale może się bawić cała rodzina! Pomysłowe okienka, kółeczka, kreatywne walizki, buźki i wiele innych.

Sprawdź: LEGO® Classic

LEGO CLASSIC Klocki Domki

klocki domki lego classic zabawkitotu

Dom to podstawa – zestaw LEGO® Classic Klocki i Domki, to dobry sposób na wprowadzenie dzieci w świat kreatywnego budowania. Składanie i przebudowywanie modeli rozwija wartościowe zdolności, które przydadzą się dzieciom w dorosłym życiu.

Kolekcja ciekawych domków LEGO, to zabawa w składanie sześciu łatwych modeli. Zabawka przeznaczona jest dla dziewczynek i chłopców w wieku od 4 lat.

Z klocków w zestawie można zbudować dom rodzinny, latarnię morską, igloo, zamek, mały domek i wiatrak. Budowanie ułatwiają i urozmaicają proste instrukcje oraz ciekawe funkcje, takie jak ruchome skrzydła wiatraka.

Po złożeniu modeli zostanie jeszcze sporo klocków, z których dzieci mogą wyczarować własny wymarzony domek. Zabawki konstrukcyjne LEGO Classic rozwijają kluczowe umiejętności.


lego city zabawkitotu

LEGO® City

LEGO® City – realistyczny świat LEGO, pełny przygód i wyzwań. Tematyczne, kreatywne zabawy. Kultowe pojazdy i budynki w tętniącej życiem perspektywie. Zestawy przeznaczone dla dziewczynek i chłopców w wieku od 5 lat.

Sprawdź: LEGO® City

LEGO CITY Napad z Monster Truckiem

LEGO CITY Napad z Monster Truckiem zabawkitotu

Prawdziwa gratka dla fanów serialu telewizyjnego LEGO® City – zestaw LEGO® City Napad z Monster Truckiem (60245), a w nim odważny policjant Tom Bennett i notoryczna przestępczyni Big Betty. Przejrzyste instrukcje budowania pozwolą nawet początkującym konstruktorom LEGO, poczuć radość ze złożenia modelu i pełnej emocji zabawy.

Cztery minifigurki, monster truck wyposażony w wielki magnes do rabowania banków, budynek banku z magnetycznym sejfem i policyjna furgonetka obserwacyjna – jest tu wszystko, czego potrzeba do świetnej zabawy.

Zestawy policyjne LEGO City oferują niezliczone możliwości swobodnej zabawy w odgrywanie ról. Realistyczne pojazdy, szczegółowe budynki i ciekawe postacie pomagają dzieciom wymyślać scenariusze zabawy, odzwierciedlające prawdziwe życie w mieście.

Zestaw policyjny LEGO City 60245 zawiera monster trucka złodziejaszków z magnesem na wysięgniku, zabawkowy bank z magnetycznym sejfem, policyjną furgonetkę obserwacyjną i motocykl oraz minifigurki bohaterskiego policjanta Toma Bennetta oraz przestępczyni Big Betty.

Furgonetka policyjna i budynek banku mają szczegółowe wnętrza, a dzieci mogą wyciągnąć sejf z bankowej ściany za pomocą magnesu na wysięgniku, w który wyposażony jest monster truck.

Zabawkę można łączyć z innymi oryginalnymi zestawami LEGO®

Doskonała pozycja dla dzieci od 5 lat — wymaga tylko podstawowych umiejętności konstrukcyjnych. Świetnie sprawdzi się jako prezent na Dzień Dziecka, Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji.

Monster truck po zbudowaniu ma ok. 8 cm wysokości, 17 cm długości i 9 cm szerokości, a furgonetka policyjna — ok. 8 cm wysokości, 12 cm długości i 6 cm szerokości.

Produkt nie wymaga baterii — siłą napędową pojazdów z tego zestawu LEGO® City jest ogromna wyobraźnia małych dzieci, więc zabawa może zacząć się natychmiast po otworzeniu pudełka!

nowe lego city 2020 zabawkitotu

Kup online: Nowości LEGO lub w jednym ze sklepów stacjonarnych Świat Zabawek

Klocki LEGO® SERIE: Duplo, Classic, Juniors, City, minifigures, Disney, Super Heroes, Minecraft, Unikitty!Star Wars, Creator 3in1, Friends, LEGO Movie, Jurassic World, Batman, Ninjago, Harry Potter, Hidden Side, Technic, ArchitecturePromocje LEGO | Nowości LEGO