Konie na Biegunach

Posted by

Koń na biegunach to jedna z ulubionych zabawek dzieci i dobry pomysł na prezent.

KOŃ NA BIEGUNACH

Możemy wybrać między klasycznym – z drewnianymi płozami, z materiałowym obiciem, albo nowoczesnym – wykonanym z trwałego tworzywa.

Koń na biegunach z oparciem i pasami dla maluszka

Konie na biegunach dostarczają dzieciom mnóstwo zabawy i są również pewnego rodzaju „ozdobą” dziecięcego pokoju, a w przypadku tych z tworzywa, również i przydomowego ogródka.

koń na biegunach plastikowy

Koń na biegunach jest jedną z form rozrywek – bujanie, którą nawet mniejsze dziecko może sobie zapewnić samodzielnie. Inaczej jest w przypadku huśtawek podwieszanych, gdzie udział w zabawie zapewnia rodzic, opiekun czy starsze rodzeństwo.

Jeśli Twoje dziecko marzy o takiej zabawce, to z pewnością znajdziesz odpowiednią w ofercie zabawkitotu.pl lub Świat Zabawek.

KUP ONLINE: KOŃ NA BIEGUNACH


ZABAWKITOTU.PL

To polski sklep internetowy z zabawkami, z polskim kapitałem i pasją do zabawek. Nasze doświadczenie sięga 1996 roku, a wszystko to dzięki marce Świat Zabawek, której częścią jesteśmy.

zabawki NA PREZENT DLA DZIECKA

Świat Zabawek to 29 stacjonarnych sklepów z zabawkami dla dzieci. To tu znajdziesz najlepsze zabawki dla dzieci w każdym wieku. Zarówno te, które mają dostarczyć masę uśmiechów i radości, jak i takie, które będą wspierać rozwój dziecka na każdym jego etapie życia.