Kupując zabawki ❤ wspierasz wybraną przez siebie organizację

Posted by

Miło jest obdarować najbliższych prezentami. Zabawki na mikołajki, prezent pod choinkę, Dzień Dziecka, czy urodziny. Czas szczęścia dla dzieci i rodziców. Nie zapominajmy jednak o potrzebujących. Możesz pomóc kupując prezenty dla dzieci w zabawkitotu.pl

zabawkitotu - fani mani

Czy to coś dodatkowo kosztuje?

Nie zapłacisz ani grosza więcej. My, jako sklep z zabawkami zabawkitotu.pl dzielimy się z wybraną przez Ciebie organizacją, a wszystko to dzięki uczestnictwie w programie FaniMani.pl

fanimani zabawkitotu

Jak kupić zabawkę i jednocześnie pomóc wybranej organizacji?

  • zanim przejdziesz do zakupów w zabawkitotu.pl > kliknij w ten link ❤ POMAGAM
  • tam możesz bez logowania wybrać organizację, której chcesz pomóc (lub rejestrując się – wówczas masz wgląd, w każdą swoją aktywność, dzięki której niesiesz pomoc)
  • wróć do nas do sklepu – zrobisz to bezpośrednio ze strony FaniMani.pl
  • dokonaj zakupu w zabawkitotu.pl, a całość operacji odbędzie się automatycznie (nie musisz wpisywać żadnych kodów, ani dodawać komentarzy do zamówienia)

Komu mogę pomóc przez zabawkitotu.pl i FaniMani.pl?

Dowolnej organizacji niekomercyjnej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się w naszym serwisie.

Ponad 5448 organizacji, które możesz bezpłatnie wesprzeć podczas zakupów w zabawkitotu.pl

TAK, chcę pomóc – kliknij w ten link ❤ POMAGAM

Dziękujemy ❤