Nowość Lego Dots

Lego Dots – świat kreatywnej zabawy

Posted by

Kolorowy świat kreatywnej zabawy – tak w kilku słowach można opisać nowe zestawy Lego Dots. To także możliwość wyrażenia swoich myśli i uczuć w ciekawy sposób, który nie tylko umili nam czas, ale da również możliwość na uzyskanie ciekawej i unikalnej ozdoby.

Twórcza zabawa z zestawami LEGO DOTS

Lego Dots poprzez swobodną i twórczą zabawę uruchamia w dzieciach budowanie pewności siebie i rozwijanie umiejętności projektowych. Dzięki temu łatwiejsze staje się dla nich czerpanie radości z wyrażania swojej osobowości poprzez tworzenie nowych wzorów i nadawania ciekawego designu zwykłym przedmiotom.

Bransoletki

Wśród dostępnych wzorów bransoletek Lego Dots znaleźć możemy cuda z kosmosu, bardziej przyziemne papużki nierozłączki, błyszczące jednorożce jak z bajki, małe milusińskie zwierzątka i barwne tęczowe układanki. Każda dziewczynka – miłośniczka kotów, czy jednorożców, znajdzie swój ulubiony zestaw i stworzy niepowtarzalne ozdoby dla siebie i swoich koleżanek.

Stojaki i pojemniki

Aby wspomnienia były blisko, warto zbudować stojak na zdjęcia z wakacji. Udekorowane kostki nie tylko dopasujemy do wnętrza ale również do nastroju, w jaki wprowadza nas postawione zdjęcie. Dzięki temu pozytywne emocje będą nam towarzyszyć jeszcze dłużej. Biżuterię z kolei wyeksponujemy na chmurce lub drzewku – w zależności od tego, jakie kreatywne pomysły przyjdą nam do głowy. Na biurku, poza zdjęciami i stojakiem na biżuterię możemy ustawić także pojemnik na przybory, który możemy ubrać w kolorowe ubranko i zmienić mu buzię.

Kolekcja LEGO Dots

Kolekcja kreatywnych przedmiotów i bransoletek od LEGO to niepowtarzalna okazja na kreatywne spędzenie czasu. To także szansa na zrobienie pokoju dziecka jeszcze ciekawszym i bardziej kolorowym. Dodatkowo, mamy możliwość ozdobienia codziennych stylizacji ciekawym wzorem bransoletki. Możemy także uzupełniać zestawy za pomocą dodatków Dots, gdzie oprócz kolorowych ćwiartek koła, znajdziemy  emotki, grafiki i błyszczące koraliki.

Stojaki na zdjęcia – LEGO DOTS

Zobacz wszystkie zestawy z nowej serii Lego Dots.