Lego Vidiyo

LEGO® VIDIYO™ – muzyczna seria klocków

Posted by

Nowość 2021 w świecie klocków LegoLEGO® VIDIYO™ – muzyczna seria klocków. Nowa, rewolucyjna seria najpopularniejszej marki klocków dla dzieci jest już dostępna! Lego Vidiyo Llama, Alien DJ, Unicorn Beatbox – który zestaw wybierzesz?

LEGO® VIDIYO™ nowość 2021 od LEGO

Muzyczna seria klocków Lego zapewni wiele godzin kreatywnej zabawy zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Ustaw scenę, wybierz piosenkę, członków swojego zespołu, zaprojektuj okładkę albumu i baw się z rówieśnikami! Co więcej, dzięki zastosowanej technologii rozszerzonej rzeczywistości, klocki LEGO® VIDIYO™ tchną życie w minifigurki LEGO.

LEGO® VIDIYO™ nowość 2021 od LEGO

Cyfrowa zabawa łączy się z tradycyjną, co sprawia, że trafia to do współczesnej młodzieży. LEGO® VIDIYO™ oferuje zupełnie nowy wymiar zabawy. Nowa aplikacja Lego zachęca najmłodszych do pielęgnowania pasji do muzyki, a co więcej jest moderowana i bezpieczna. Wystarczy tylko zeskanować minifigurkę oraz BeatBit’y znajdujące się w zestawie, aby odblokować efekty specjalne ożywiające zabawę.

Grupa LEGO współpracuje przy projekcie z Universal Music Group. Dlatego też każdy znajdzie swój ulubiony gatunek muzyczny. Darmowa aplikacja jest już dostępna od 16 lutego 2021, zaś klocki znajdziecie już w naszym sklepie! Zapraszamy do Strefa Lego zabawkitotu!

Uchwyć nowy rytm z klockami LEGO razem z nami!