LOL Surprise – nowości w świecie lalek LOL!

Posted by

Niezwykłe nowości od MGA – Lalki L.O.L. znowu zaskakują! Sprawdź nasze nowości L.O.L.

<a href="https://zabawkitotu.pl/lol-surprise-kamper-glamper-4w1-niebieski">LOL Surprise Kamper Glamper 4w1</a>

Nie od dziś wiadomo, że lalki lol podbiły serca dziewczynek w całej Polsce i nie tylko, dlatego też od wielu sezonów lalki LOL to zabawkowy hit. To idealny prezent dla dzieci powyżej 3 roku życia. Odpakowywanie tych unikatowych figurek nigdy nie sprawiało więcej przyjemności! Dlatego też MGA Entertainment powraca z nowymi seriami tych kultowych już zabawek. LOL Surprise nowości z pewnością staną się hitem w świecie zabawek!

LOL Surprise OMG seria 3

Seria O.M.G. to lalka z największym zestawem dodatków. Podobnie do serii 2, nowa seria zawiera wiele niespodzianek. Po rozsunięciu opakowania ukazuje się zdjęcie zabawki i pierwszy zestaw niespodzianek. Lecz na tym zabawa się nie kończy. Kontynuując rozsuwanie i odkrywanie kolejnych pudełek, odnaleźć możemy aż 20 niepowtarzalnych akcesoriów! W skład oprócz unikatowej figurki wchodzą m.in. ubrania, buty, pudełko na buty, akcesoria, pudełko na kapelusze, torebkę, szczotkę do włosów oraz stojak na lalki i zestaw wielokrotnego użytku. Co więcej, każda zabawka z 3 już serii posiada wyjątkowe ubrania i charakter. 

W skład serii wchodzą 4 wyjątkowe lalki – Class Prez, Chillax, Da Boss oraz Roller Chick. Lalka LOL Class Prez najlepiej czuje się w szkolnych stylizacjach. Z kolei lalka OMG Da Boss uwielbia stylizację glam. Kolejna bohaterka nowej serii LOL 3 Roller Chick kocha swoje wrotki i stylizacje retro. Lalka LOL Chillax stawia na modną wygodę.

Nowy Kamper Glamper 4w1

Częścią nowej serii zabawek LOL jest również wóz kempingowy 4w1 z ponad 55 niespodziankami! Zabawka posiada 4 funkcje – jest samochodem, domkiem, wybiegiem dla modelek i podświetlanym basenem. Kamper jest kompatybilny z lalkami z serii L.O.L. Surprise! O.M.G. oraz L.O.L. Surprise!. Poprzednia wersja kampera LOL nie miała tylu funkcji, podczas gdy nowy Kamper Glamper to zestaw 4w1! Z pewnością nowa wersja kampera zachwyci wszystkie fanki LOL.

Wielofunkcyjny wóz po odłączeniu przodu pojazdu staje się kabiną didżejską ze światłami i klaksonem, a tylna część staje się przestrzenią do luksusowego odpoczynku. Przede wszystkim w zestawie znajduje się w niej basen ze zjeżdżalnią oraz przestrzeń pokazów mody. Na końcu wybiegu znaleźć można platformę, która kręcąc kołem, wprowadza ją w ruch, prezentując wdzięki lalek. Po prawej stronie basenu znajdziemy stację makijażu, a po lewej strefę bufetową. Na piętrze znajduje się stacja wypoczynkowa z piętrowymi łóżkami. Zestaw posiada oświetlenie i emituje dźwięki w ponad 10 strefach wypoczynkowych, a całość zasilana jest bateriami. 

L.O.L Surprise J.K mini fashion doll

Kolejną nowością od MGA jest seria L.O.L. Surprise! J.K. z 15 niespodziankami! Ulubione przez fanów postaci przeszły metamorfozy i stały się królowymi wybiegu. W skład zestawu wchodzą: mini laleczka, ubrania, buty, pudełko na buty, akcesoria, pudełko na kapelusze, butelka, szczotka do włosów, torby na ubrania oraz stojak na lalki. Każda figurka posiada naprawdę wysokie buty! W skład serii wchodzą 4 lalki, przede wszystkim jest to lalka Neon Q.T., Queen Bee, Diva, M.C. Swag. W przeciwieństwie do pozostałych laleczek, lalki J.K. są w wersji mini. Z pewnością lalki LOL J.K. staną się nowymi ulubionymi lalkami Twojego dziecka.

Co sądzisz o nowych zabawkach od MGA? Która lalka najbardziej przypadła Ci do gustu?