L.O.L. Surprise O.M.G. – lalki fashion nadchodzą!

Posted by

Odważne, zwariowane i przede wszystkim super modne! Takie są większe siostry popularnych laleczek L.O.L. Surprise! LOL Surprise O.M.G. mają wdzięk i styl!

Mega modne stroje oraz akcesoria są zapakowane w pudełeczka i pokrowce. Ich fryzury i makijaże to najnowszy krzyk mody. Przygotujcie się na super niespodzianki od LOL Surprise O.M.G.

Na czym polega zabawa laleczkami typu fashion?

L.O.L. Surprise O.M.G. – to przede wszystkim zabawa w odkrywanie, bo przecież nie ma nic lepszego od niespodzianki. Specjalnie zaprojektowane opakowanie to jeden z sekretów i gwarantów dobrej zabawy. Każda dziewczynka, na każdym z etapów rozpakowywania, doświadcza kolejnych niespodzianek. To właśnie dreszczyk długo nieustających emocji towarzyszy przy otwieraniu aż 20 zróżnicowanych elementów, będących w zestawie. Garderoba ma formę barwnego pudełka – pełni również funkcję przymierzalni, co stanowi doskonały łącznik tematyczny serii.

lol omg surprise zabawkitotu

To nie wszystko, bo w zestawie znajdziemy akcesoria do stylizowania naszej lalki fashion. Przebojowe ubranka i dodatki: biżuteria, torebka, okulary. Dzięki temu, niemalże każda stylizacja może być inna i oryginalna – zupełnie jak lalki L.O.L. Surprise O.M.G.

Opakowanie spełnia rolę garderoby i przymierzalni.
20 niespodzianek, czyli super akcesoria do stylizacji naszej lalki

Rodzaje dostępnych lalek „fashion” – L.O.L. Surprise O.M.G.:

LOL Surprise duża lalka Top Secret O.M.G. Royal Bee
LOL Surprise duża lalka Top Secret O.M.G. M. C. Swag
LOL Surprise duża lalka Top Secret O.M.G. Diva
LOL Surprise duża lalka Top Secret O.M.G. Lalka Neon

Lalki można kupić w sklepie internetowym z zabawkami zabawkitotu.pl oraz w sieci sklepów dla dzieci Świat Zabawek