LOL Surprise! Supreme #Leather #Lace – Najlepsi przyjaciele!

Posted by

#Leather #Lace czyli nowe super laleczki LOL Surprise! Kolejna super niespodzianka, tym razem w duecie. Co ciekawego znajdziesz w nowej limitowanej serii?

Teraz wpisując kod promocyjny w koszyku zakupowym DDLOL wysyłka gratis!

oferta ważna w sklepie internetowym zabawkitotu.pl Promocje i rabaty nie łączą się.

Odkryj nowe L.O.L Surprise! z zestawem, aż 7 niespodzianek! Wyjątkowe laleczki L.O.L Surprise! Supreme BFFs – chłopczyk Leather i dziewczynka Lace.

Unikatowe laleczki – Lace i Leather – doskonale się uzupełniają! Ale to nie wszystko – oszałamiające brokatowe wykończenie sprawia, że ich przyjaźń jeszcze bardziej lśni.

Uwaga jest i kolejna niespodzianka – Dodaj trochę wody i zobacz jak zmieni się kolor.

Biała kula zawiera laleczkę dziewczynkę – Lace z niespodziankami, a czarna chłopczyka Leather. Przemyślane opakowanie może pełnić funkcję domku dla laleczek lub ich przechowywania.

Zbierz obie laleczki i stwórz parę prawdziwych przyjaciół! Laleczki dostępne również w zestawie.

Seria limitowana – laleczki dostępne tylko w najlepszych sklepach!

Wszystkie lalki z serii LOL Surprise! Supreme #Leather #Lace kupisz w naszym sklepie z zabawkami: zabawkitotu.pl lub w sieci naszych sklepów stacjonarnych Świat Zabawek

Zobacz również:

L.O.L. Surprise O.M.G. – lalki fashion nadchodzą!

LOL Surprise! OMG Crystal Star

LOL Surprise! OMG Crystal Star
LOL Surprise! OMG Crystal Star

Robię krok naprzód! Podczas epickiej, zimowej dyskoteki przejmę scenę razem z moimi przyjaciółkami! Błyskotkom na tym przyjęciu nie będzie końca – połyskujący śnieg, lustrzane lodowe figury, a przede wszystkim nieziemskie kreacje.
Nadchodząca zima będzie błyszczeć z L.O.L. Surprise! Kolekcjonerska edycja modnej laleczki Crystal Star – O.M.G Winter Disco 2019.
Nieziemska gratka dla fanów i zbierających – ta wyjątkowa modna lalka to siostrzyczka uwielbianych L.O.L. Surprise! Glitterati Crystal Queen.
Laleczka mieni się kryształami od stóp do głów. Ma zniewalające różowe włosy z połyskującymi pasemkami, brokatowy cień do oczu i świetliste policzki.
Jej srebrny strój zatrzymuje wzrok, błyszcząca spódnica mieni się cekinami, a kostium o kryształowym kolorze powala z nóg.
Jej błyskotki – kryształowa tiara, obcasy na platformie, kolczyki, pasek i torebka podkreślają jaką jest prawdziwą królową!
Światło reflektorów to jej żywioł, a dyskotekowa kula podkreśla na scenie każdy jej ruch. Każda lalka L.O.L. Surprise! O.M.G. Winter Disco – Edycja Kolekcjonerska to jedyna w swoim rodzaju modna laleczka!
Nieziemskie stroje sceniczne, kryształowe tiary i akcesoria, fantastyczne buty, przebojowe torebki, szczotka, błyszcząca scena ze stojakiem na lalkę i kula dyskotekowa, to wszystko opływa luksusem!
Polub i obserwuj! 🙂