Mała Fryzjerka | Kosmetyczka – Głowy do Stylizacji

Posted by

Dziewczynki uwielbiają odgrywanie ról. Zabawa w salon fryzjerski z pewnością jest jednym z topowych scenariuszy kreatywnego spędzania czasu przez dziecko. Głowa do stylizacji – to świetny pomysł na prezent dla dziewczynki.

Głowy do Stylizacji LOL

Nowe głowy do stylizacji LOL z 30 niespodziankami! Dużo wspaniałych akcesoriów zapewni godziny wspaniałej zabawy. Idealne na prezent dla dziewczynki – nie tylko dla prawdziwych fanek LOL!

Odkryj 30 niespodzianek z LOL Suprise OMG Styling Head Neonlicious.

Głowa do stylizacji z doczepianymi kolorowymi pasmami, sprawia że można w nieskończoność stylizować ulubioną lalkę LOL Neonlicious. Twórz różne zwariowane fryzury i zmieniaj ich styl dodatkami. Doczep burzę loków lub zostaw miejsce bez włosów.


Głowa podzielona jest na 2 części:

różową i pomarańczową, dzięki czemu można tworzyć piękne fryzury z efektem wygolenia.

Użyj kostki lodu na twarzy lalki i odkryj kolejne sekrety ze zmianą kolorów.

Opakowanie może stać się miejscem do przechowywania wszystkich dodatków.

W zestawie znajduje się głowa do stylizacji i 14 kolorowych przyczepianych pasm włosów i 15 akcesoriów.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.

Wymiary opakowania: 35 cm x 30,5 cm x 14 cm


Laleczki L.O.L – serie, domki, kalendarze, walizeczki, kule, edycje limitowane i wiele innych. Uwielbiane przez dzieci, idealne do kolekcjonowania. Tu znajdziesz czytelny i prosty podział: zabawki LOL

Zachęcamy do obserwowania naszych mediów społecznościowych oraz bloga. To tu dowiecie się o nowościach w świecie zabawek. Nie przegap promocji i inspiracji na prezenty dla dziecka.