Melissa & Doug – poznaj super marki zabawek!

Posted by

Zależy Ci na prawidłowym rozwoju dziecka i bezpieczeństwie podczas zabawy? Poznaj markę, która ma ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku – to właśnie Melissa & Doug.

melissa doug

Początek nie był łatwy. Zabawki powstawały w zaciszu amerykańskiego garażu. Dziś jest to jeden z wiodących na rynku producentów i może się pochwalić ponad 2000 ogólnorozwojowych wzorów zabawek i akcesoriów. To właśnie Melissa & Doug została licznie nagrodzona przez prestiżowe organizacje związane z przemysłem zabawkowym.

zabawki melissa and doug - zabawkitotu.pl - sklep z zabawkami dla dzieci

Dlaczego te zabawki są tak wyjątkowe?

Firma bardzo dba o detale i często powraca do swoich, już sprawdzonych przez lata zabawek. Modyfikuje je, ciągle dopracowuje, a wszystko po to, aby niezmiennie cieszyły kolejne pokolenia.

Melissa & Doug to między innymi zabawki artystyczne, przybory malarskie, oraz inne zestawy wspierające odkrywanie nieznanych dotąd talentów małych artystów.

Klocki, sortery, przybijanki, układanki, klocki konstrukcyjne, przebieranki, koraliki do nawlekania, liczydła, magnesy, pacynki i wspaniałe zabawki do zabaw w kuchnię, dom, warzywniak.

Bezpieczeństwo.

Zabawki zawsze spełniają najbardziej surowe wymogi bezpieczeństwa i to  na różnych rynkach: USA, UE oraz wielu krajów Azji. Co więcej, bez problemów są certyfikowane w Japonii, która uchodzi za kraj stosujący najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa zabawek.

melissa and doug - zabawki w sklepie zabawkitotu.pl

Jeśli więc szukasz zabawek trwałych, spełniających nie tylko funkcję rozrywki, ale i edukacji, to z pewnością wybierzesz bezpieczne .