Miłość od pierwszego przytulenia – odkryj urocze maskotki NICI!

Posted by

Poznaj wyjątkowe zabawki!

Maskotki NICI to wyjątkowi, przytulaśni przyjaciele, których dzieci zapamiętają na zawsze. Pluszowe zwierzątka, urocze jednorożce, a może miękkie breloczki? To wspierający towarzysze, zaufani powiernicy i źródło niekończącej się zabawy! Co więcej, zabawki te są produkowane z poszanowaniem planety. Produkty z oznaczeniem NICI Green zostały wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

Co sprawia, że maskotki NICI są wyjątkowe?

Zachwycające wzory, żywe kolory, jakość wykonania i niezwykła miękkość… Dzieci zakochują się w tych maskotkach od pierwszego przytulenia. Każdy pluszak ma swój unikalny urok. Właśnie dlatego dzieci bardzo szybko tworzą z nimi wyjątkowe relacje. Przyjrzyjmy się najbardziej popularnym zabawkom wspomnianego producenta. Możesz je kupić w naszym sklepie.

Pluszowe zwierzątka

Sercem całej kolekcji są pluszowe zwierzątka. Hipopotam, wiewiórka, a może nietoperz? Co najbardziej sprawdzi się w waszym przypadku? Zwierzątka z powodzeniem mogą pełnić rolę zabawek do kolekcjonowania. Zbieraj je i powiększaj swoją paczkę przyjaciół!

Koniecznie sprawdź też króliczki śpiące w koszyczku! To genialna pomoc w szybkim zasypianiu. Maskotki NICI oferują uspokajającą obecność, która pomaga najmłodszym wyciszyć się po dniu pełnym wrażeń. Mogą też stać się częścią rytuału, który przygotowuje do spokojnego snu.

Pluszowe jednorożce

Jednorożce NICI to prawdziwy HIT! Kolorowe rogi, miękkie grzywy i urocze oczy – te niesamowite stworzenia przeniosą twoje dziecko wprost do magicznej krainy. Są idealne do odgrywania baśniowych historii, np. w podróży lub przed snem! To wierni towarzysze w magicznych wypraw i przygód. Przedstawiamy je poniżej:

Pluszowe breloki

Pluszowe breloki NICI są po prostu wyjątkowe! Przymocuj je do piórnika, plecaka lub torby. Następnie pozwól, by roztaczały swój urok wszędzie tam, gdzie pojawi się twoje dziecko. Breloczki mogą służyć jako wsparcie, gdy pociecha jest poza domem. Kiedy mogą pomóc? Na wakacjach, na wyjeździe lub w pierwszych dniach szkoły!

Podaruj w prezencie maskotki NICI

Produkty tego producenta są także bezpieczne w zabawie. Odznaczają się wysoką jakością i trwałością. Dzięki temu dorastają razem z dzieckiem i są sprawdzonym sposobem na niekończącą się zabawę.

Wybierając miękką maskotkę NICI, podarowujesz dziecku najlepszego przyjaciela! Gwarantujemy, że zostanie on w jego pamięci na długo. Podaruj uroczą maskotkę i obserwuj radość na twarzy twojej pociechy. Sprawdź również inne produkty od NICI w naszym sklepie: kubki, notesiki, piórniki, torebeczki czy poduszki! Zapraszamy do przeczytania poprzednich wpisów na blogu 😉