Mobilne Dzieciaki – pojazdy dla dzieci

Posted by

Ulubione pojazdy dla dzieci. Rowerki – w tym trójkołowe, hulajnogi dla małych dzieci i nastolatków, traktory, jeździki i pchacze (chodziki) dla najmłodszych. Sprawdź, który z pojazdów będzie najlepszym wyborem dla Twojego dziecka.

Rowerki dla dzieci

Rowerki dla dzieci

Rowerki dla dzieci – biegowe (balansowe). To jedne z pierwszych pojazdów dla dzieci. Można nabyć modele z hamulcem, stopką, z ulubionym motywem z bajki, filmu lub gry. Wspaniała kolorystyka. Rowerki uniwersalne oraz dla chłopców i dziewczynek. Znane marki: CHICCO, SMOBY, MILLY MALLY.


Rowerki Trójkołowe

rowerki trójkołowe dla dzieci

Rowerki trójkołowe sprawdzą się nie tylko podczas spacerów z maluchem, ale także przyczynią do nauki podstaw samodzielnej jazdy. Często posiadają wielopunktowe regulacje: oparcia, siedziska, rączki do prowadzenia dla rodzica i innych elementów. Dostępne z daszkami i innymi akcesoriami, które w łatwy sposób można doczepić lub wymontować – w zależności od potrzeb. Markowe rowerki trójkołowe: LITTLE TIKES, MARGOS, POLESIE, SMOBY.


Hulajnogi

Hulajnogi dla dziewczynki i chłopca – dla dzieci w każdym wieku.

Dostępne również z ulubionymi bohaterami z bajek, filmów lub gier.

Dla nastolatków i dorosłych – sportowe i vintage. Napędzane siłą mięśni lub elektryczne.

hulajnogi

Wersje składane, z hamulcem, stopką i innymi dodatkami. Markowe hulajnogi:  BEST Sporting, BRIMAREX, LITTLE TIKES, PULIO, SMOBY, SPOKEY.


Traktory dla Dzieci

traktory dla dzieci

Traktory na pedały to świetna propozycja dla dzieci, które uwielbiają ruch połączony z aktywną zabawą na świeżym powietrzu. Cieszą się niesłabnącą popularnością wśród małych, starszych dzieci i nastolatków. Nic dziwnego – brony talerzowe, pługi, cysterny, łyżki, piaskarki, przyczepy i wiele innych akcesoriów, to wspaniała możliwość do rozbudowania i kompletowania sprzętu. Akcesoria będę też świetnym, kolejnym prezentem dla dziecka.

Traktory, to zabawki całoroczne. Dzięki akcesoriom sprawdzą się na wiosnę, w lecie, na jesień i zimą.

W ofercie: traktory dla starszych dzieci, traktory na pedały, traktorki dla dziewczynki | dla chłopca. Zabawki idealne na prezent dla dziecka w każdym wieku. Znane marki: Rolly Toys, Smoby.


Jeździki

Jeździki dla dzieci

Jeździki dla dzieci – dla dziewczynki i dla chłopca. Bezpieczne i ergonomiczne. Pierwsze pojazdy dla dzieci. To tu znajdziesz Cozy Coupe, SNOOP! 3W1 – jeździki w formie traktorków, zwierzątek, taksówek, biedronek, samochodów, motocykli i wiele innych. Znane marki: LITTLE TIKES, MILLY MALLY, POLESIE, PULIO, SMOBY, WADER .


Pchacze (chodziki)

Pchacze, chodziki dla dzieci. Pierwsze mobilne zabawki dla najmłodszych.

Pchacze, chodziki dla dzieci. Pierwsze mobilne zabawki dla najmłodszych. Często oferują dzieciom dużo więcej niż tylko możliwość przemieszczania się. Wiele z pchaczy, spełnia funkcję stolików edukacyjnych. Mnogość funkcji – dźwięki, światło, sortery – to wszystko zapewnia dzieciom szybszy i pełniejszy rozwój psychofizyczny. Znane marki: ARTYK, CHICCO, LITTLE TIKES, MATTEL.


pojazdy dla dzieci