Niezbędne przybory do szkoły – 15 przyborów, które musi mieć każdy uczeń!

Posted by

Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami! W tym wpisie na blogu przedstawiamy 15 przyborów, o których nie możesz zapomnieć, kompletując wyprawkę dla dziecka. Upewnij się, że twój uczeń ma wszystko, czego potrzebuje, by w pełni przygotowany rozpocząć ten rok szkolny.

Przybory do pisania i rysowania – odkryj je na nowo

Przybory do szkoły to dla dzieci coś więcej niż tylko narzędzia do nauki. To towarzysze ich edukacyjnej podróży i klucze otwierające świat ich kreatywności.

1. Długopisy – w naszym sklepie znajdziesz zarówno te klasyczne, jak i całkowicie unikalne. 6-kolorowy pisak to magiczna różdżka, dzięki której Twoje dziecko może przelać swoją wyobraźnię na papier. Wymazywalne długopisy? Są jak wehikuły czasu, które sprawiają, że wszelkie błędy znikają! Koniecznie sprawdź również długopisy z puszystymi końcówkami, które wyglądają jak pompony.

2. Ołówki – szukasz takich z ulubionymi postaciami z bajek? A może takich, które mają na sobie całą tabliczkę mnożenia? Wybierz wyjątkowy ołówek dla swojego dziecka i spraw, by uczył się przez zabawę.

3. Kredki zestawy kredek przekształcają puste strony w tętniące życiem arcydzieła. Kredki ołówkowe nadają się do wzbogacania obrazków o drobne szczegóły. Te woskowe wypełniają kartkę żywymi, pięknymi kolorami. Natomiast pastele to jedne z najmodniejszych przyborów do szkoły na ten sezon!

4. Markery dwustronne markery to podwójna frajda podczas zaznaczania i rysowania. Z kolei gotowy zestaw markerów zapewnia wszelkie kolory, które są potrzebne, by urozmaicić notatki czy obrazki.

5. Pędzelki – zestawy pędzelków z różną wielkością i kształtem włosia pozwalają stworzyć prawdziwe arcydzieła. Przygotuj swojego ucznia na lekcje plastyki. Spraw, by akcesoria do malowania uwolniły jego kreatywność.

Poznaj nasze wyjątkowe akcesoria do pisania i rysowania, którymi twoje dziecko będzie mogło się pochwalić w szkole.

Na lekcje matematyki – naukowe przybory do szkoły

Matematyka to jeden z najtrudniejszych, a jednocześnie najważniejszych przedmiotów w szkole. Czego nie może zabraknąć na zajęciach z tego przedmiotu?

6. Cyrkiel – za jego pomocą twoje dziecko może rysować idealne koła i wpisywać je w inne figury. To nieocenione akcesorium na lekcjach geometrii i plastyki. Uczy precyzji i dokładności, a także ukazuje piękno symetrii.

7. Zestawy geometrii – nasze mini-zestawy wprowadzą dziecko w świat figur, brył i kątów. Dzięki nim matematyka stanie się namacalną przygodą edukacyjną pełną idealnie narysowanych figur.

8. Kalkulator – to kieszonkowy geniusz, który pomaga dziecku wykonywać złożone obliczenia. To przydatne narzędzie, dzięki któremu dziecko odkryje wzorce i zrozumie zależności matematyczne.

9. Korektor (w płynie i piórze) – dzięki niemu dziecko uczy się, że prace powinny być schludne i czyste, a błędy są po to, by się na nich uczyć.

10. Liniuszek – jest szczególnie przydatny na lekcjach matematyki i biologii, na których korzysta się z zeszytów z czystymi kartkami. To dzięki liniuszkowi obok kolorowych rysunków mogą pojawić się schludne i równomiernie rozmieszczone opisy.

Odkryj przydatne akcesoria, które kupisz w naszym sklepie online!

Przybory do szkoły – o czym jeszcze nie możesz zapomnieć?

To must have w plecaku dziecka, bez którego nie może rozpocząć roku. Sprawdź nasze wyjątkowe przybory szkolne, kup online i zapłacić dopiero za 30 dni (PayPo).

11. Blok rysunkowy, blok techniczny, papier kolorowy – każdy z nich daje nieograniczone możliwości w wyrażaniu swojego stylu na lekcjach plastyki. Wycinaj, rysuj, maluj i przyklejaj!

12. Zeszyty i teczki szkolne – daj się zaskoczyć dużym wyborem okładek i typów zeszytów. Dopasuj zeszyty i teczki do zainteresowań i wieku twojego dziecka. 

13. Nożyczki – są one niezbędne do tworzenia plastycznych projektów i przekształcania kartek papieru w piękne dzieła sztuki.

14. Klej w sztyfcie – jest łatwy w użyciu, niebrudzący i wykonany z bezpiecznych materiałów. To dzięki niemu twój uczeń wykona kolaże i odwzoruje trójwymiarowe figury na matematyce.

15. Temperówka – w piórniku ucznia nie może zabraknąć wyjątkowej temperówki. To ona sprawia, że kredki i ołówki są zawsze gotowe do użycia.

Sprawdź jakie perełki możesz znaleźć w naszym sklepie.

Te 15 niezbędnych przyborów szkolnych sprawi, że Twoje dziecko będzie przygotowane do nowych wyzwań. W tym wpisie wybraliśmy najciekawsze akcesoria szkolne z naszego sklepu. Dzięki temu nadchodzący rok szkolny będzie dla twojego dziecka wyjątkowy. Udanych zakupów! Zapraszamy do naszego sklepu online!