Nowości LEGO 2023 – sprawdź, co już możesz kupić!

Posted by

Każdego roku projektanci klocków Lego z pewnością głowią się nad tym, by wprowadzić na sklepowe półki unikalne nowości. Ciekawi cię, co zaproponowali tym razem? Poniżej przedstawiamy najciekawsze zestawy obowiązujące od stycznia tego roku. Wybraliśmy je wprost z oryginalnego katalogu Lego. Przeczytaj i daj się zaskoczyć klockami, które zobaczysz po raz pierwszy! Jesteś ciekaw nowości Lego 2023?

Lego 2023 – przegląd nowych klocków, które już pojawiły się na półkach!

Jakich serii będą dotyczyć nowości? Będzie to: Creator, City, Marvel, Super Mario i City. Jeśli szukasz czegoś dla młodszych fanów Lego, również się nie zawiedziesz. Dostępne są nowości z: lego Disney, Friends i Minecraft. Warto pamiętać, że szczególnie odświeżone zostały zestawy tych dwóch ostatnich serii. W świecie Friends pojawia się paczka przyjaciół, którzy poznają ciekawe zainteresowania i hobby. Zobacz, co przygotowało Lego i dowiedz się więcej o każdym z przedstawionych przez nas zestawów.

Nowość Lego 2023 – CREATOR Biały królik

nowości lego creator

Chyba każdy będzie pod wrażeniem uroku króliczka z uroczą mordką z serii Creator! Ten zestaw kryje w sobie jednak coś więcej. Z tych samych klocków możesz zbudować dwa inne zwierzątka — papużkę i fokę. Za każdym razem z tych samych elementów wyłoni się inne zwierzątko. To pierwszy produkt z kategorii nowości Lego 2023, który spodobał się nam najbardziej. A tobie?

Nowość Lego 2023 – CITY Elektryczny samochód sportowy

nowości lego city

Lego City to znana, miejska seria. Wśród nowości nie brakuje różnego rodzaju aut do zbudowania. Powyższy zestaw zawiera elementy, z których skonstruujemy wyścigowe auto ze stacją i panelem słonecznym. Przez szybkę zobaczymy figurkę ludzika, który jest zmotywowany, by wygrać wyścig. Jednak to Ty musisz poprowadzić auto swoją dłonią! Podejmujesz wyzwanie?

Nowość Lego 2023 – CITY Przygody samochodem terenowym z napędem 4×4

nowości lego city 2

Wśród styczniowych zapowiedzi wyróżnia się również autko terenowe z wysokim zawieszeniem i działającymi resorami. Możesz wykorzystać różne części pokoju, by wykonać różne akrobacje. Wykonasz je zarówno za pomocą złożonego przez ciebie auta, jak i dołączonych rowerów. Komplet jest wyposażony w dwie figurki i małego zajączka. To sprawia, że możesz zaprosić innych domowników do zabawy. Jak Ci się podoba?

Nowość Lego 2023 – DISNEY PRINCESS Wirująca Roszpunka

nowości lego disney

A teraz Disney! Wśród zapowiedzi na 2023 rok nie mogło zabraknąć inspiracji wprost z bajek. Świetnym elementem dekoracyjnym dziewczęcego pokoju będzie wirująca Roszpunka. Po złożeniu elementów według instrukcji otrzymamy elegancką pozytywkę z kluczykiem do nakręcania. Zabawka jest wyposażona w mechanizm, który wprawi Roszpunkę w ruch. Jest to więc zestaw, który ożywia postać z bajki!

Kolejna nowość – MINECRAFT Pszczeli ul

nowości lego minecraft

Minecraft zawdzięcza swoją popularność możliwości nieograniczonego budowania przeróżnych elementów świata z kolorowych sześcianów. Zupełnie tak, jak w przypadku klocków Lego! Możesz więc przenieść się do świata tej gry, nie włączając komputera. Zbudujesz swój ul z pszczółkami i innymi elementami scenerii. W opakowaniu znajdziesz też postać z charakterystycznym kilofem. Minecraft w realnym życiu — co ty na to?

Kolejna nowość – SUPER MARIO Conkdor’s Noggin Bopper – zestaw rozszerzający

lego super mario

Super Mario jest kolejną licencją, której nie trzeba przedstawiać. W powyższym zestawie rozszerzającym mamy do dyspozycji stworka ze świata Mario. Wystarczy, że wskoczysz na przycisk, a groźny ptak będzie próbował cię dziobać. Jest to więc motyw zaczerpnięty wprost z gry. Świetna zapowiedź ze stycznia tego roku, która jest już dostępna w naszym sklepie.

Kolejna nowość – FRIENDS Cukiernia z pączkami

klocki friends

Przyszedł czas na lego Friends! W przypadku tego zestawu zbudujesz cukiernię z pączkami. Zwykle kojarzymy takie nieduże budki pełne słodkości z wakacjami. W zestawie znajduje się skuter, stolik i figurki. Zestaw pozwala odegrać mnóstwo wakacyjnych scenariuszy już w styczniu 2023 roku. Co powiesz na przeniesienie się wspomnieniami do ciepłych dni?

Kolejna nowość – FRIENDS Mobilny sklep z bubble tea

klocki friends

Jeśli lubisz serię Friends, mamy dla ciebie kolejną, spełnioną zapowiedź Lego – sklepik z popularną bubble tea. Ten produkt również zalicza się do kategorii nowości Lego 2023.

Kolejna nowość – Marvel SUPER HEROES Mechaniczna zbroja Thanosa

klocki marvel

A teraz Marvel! Prezentujemy Thanosa z pancerną zbroją. Jego ręce, nogi i palce są ruchome. Masz więc mnóstwo szans, by unikać ciosów, wymierzać je oraz skakać i biegać. Duża broń w ręku podkreśla bitewne akcenty występujące produkcjach Marvela. Gratka dla wszystkich fanów robotów, prawda?

Kolejna nowość – lego Star Wars Bombowiec TIE

klocki star wars

Co powiesz na nowości Lego Star Wars? To kolejny rok, w którym ta seria, będzie się cieszyć dużym uznaniem. Przedstawiamy klocki, dzięki którym odwzorujesz bombowiec jak z filmu. Z pewnością zachwyci cię kokpit, funkcja rzucania torped i dwa miotacze. Lego Star Wars zamyka nasze zestawienie ze stycznia w kategorii Lego 2023.

Nowości Lego 2023 – co przyniesie ten rok?

Ileż ciekawych nowości z samego stycznia, prawda? Dotyczą one różnych serii: Lego City, Disney, Marvel, Creator, Lego Star Wars i wiele więcej. Teraz już wiesz, co kryje się pod hasłem nowości Lego 2023. Wszystkie z nich możesz już kupić w naszym sklepie internetowym. To jednak nie koniec z nowymi klockami na ten rok. Dlatego zaglądaj do naszego sklepu i na naszego bloga przez cały rok!