Polskie Zabawki ✌ patriotyzm konsumencki

Posted by

Czy wiesz, które z zabawek są produkowane w Polsce? Zobacz polskie marki, z których jesteśmy dumni – zabawki Made in Poland

Pamiętaj, że zakup zabawki, to nie tylko wsparcie dla jednej rodzimej firmy, ale uruchamia cały, złożony łańcuch pozytywnych zdarzeń: od tworzenia miejsc pracy, przez transport, wzrost produkcji komponentów z których zabawki są produkowane i tak dalej…

Dobre bo polskie ✌

Jeśli chcecie cofnąć się w czasy swojego, rodziców lub dziadków dzieciństwa, to polecamy Wam wspaniałe miejsce z dawnymi polskimi zabawkami.

Galeria Starych Zabawek - Gdańsk
źródło: https://www.facebook.com/GaleriaStarychZabawek/

Galeria Starych Zabawek w Gdańsku prezentuje wyjątkową wystawę zabawek z lat 1920-1989. 100% eksponatów pochodzi z polskich fabryk i spółdzielni. Dodatkowo oferuje liczne atrakcje.

zabawkitotu totutek

ZABAWKI COBI

COBI to super zabawki dla dzieci w różnym wieku. Klocki, figurki – w tym bohaterów filmowych. Gry, instrumenty muzyczne, lalki i akcesoria, maskotki, zabawy akcji, pojazdy. Zabawki kreatywne oraz interaktywne. Coś ekstra? Czołgi, Warszawa, Syrena, Trabant i wiele innych super pojazdów! Nieograniczone możliwości dobrej zabawy.

cobi rudy 102 zabawkitotu.pl

To tu znajdziesz: Air Hogs, Amazing Zhus, Aqua Sand, BB Junior, Beados, Bizu, Blingles, Chiqui Baby Born, Cutie Stix, Emotki ( Emoji ), Exogini, Fidgitrix – kostka, Flutterbye, Fungus Amungus, Glimmies, Gomu, Grossery Gang, Hatch’ems – Jajko Niespodzianka, Hobbit, Jak wytresować smoka, Klocki Cobi, Little Live of Pets, Max Łakomczuch, Minionki, Miraculous, Moon Dough, Oddbods, Odlotowa Nauka, Oonies – magiczne baloniki, Palace Pets, Party Animals, PJ Masks – Pidżamersi, Power Rangers, Psi Patrol, Qixels, Redakai, Regal Academy, Revell Junior Kit, Scooby Doo, Scruffies, Secret Live of Pets, Sew Cool, Sypaper, Spider Man, Spray Art., Spy Gear, Star Wars, Stretch Figurki, Stretch Screamers, Super Wings, Teksta Robopieski, Robokotki,  Teletubisie, Timmy Time, Trash Pack Śmieciaki, Twozies, VR Real Feel, Wild Pets, Winx Club, Wubble Bańkopiłka, ZigaMazoos,  Zoobles, Zoomer.

Klocki COBI, z których firma słynie w całej Europie i na świecie są wytwarzane w ✌ Polsce. Jest to gwarancją najwyższej jakości i bezpieczeństwa dzieci. Wykonane zgodnie z normami Unii Europejskiej oraz certyfikowane przez europejskie laboratoria.

zabawkitotu totutek

ZABAWKI ALEXANDER

Alexander – rodzinna firma i polski kapitał. Ponad 40 lat na rynku. Alexander to świetne, przemyślane, ciekawe gry i zabawki edukacyjne dla dzieci. Prawie wszystkie komponenty dostępne w grach i zabawkach edukacyjnych produkowane są w zakładzie, znajdującym się w Chwaszczynie koło Gdyni.

zabawki alexander

Szczególnie polecamy gry umysłowe, losowe i sprawnościowe, a także puzzle, wiatraki i karty. Atrakcyjna forma spędzania czasu przez dzieci i całe rodziny.

zabawkitotu totutek

ZABAWKI CZUCZU

Rodzinna firma z Krakowa. To tu są wymyślane, projektowane i produkowane zabawki. CzuCzu wyrosło z potrzeby stworzenia czegoś wyjątkowego dla dzieci założycieli marki.

czuczu mapa polski

Razem z nimi rosły produkty i dziś, po 10 latach istnienia, można z dumą powiedzieć, że CzuCzu jest marką, która rozwija wyobraźnię najmłodszych i poszerza horyzonty dziecięcego świata.

totutek

ZABAWKI SZUMISIE

Szumisie w całości są produkowane w Polsce. Misie szyte są w szwalni pod Łowiczem, a mechanizm szumiący powstaje w warszawskiej fabryce.

Cała kolekcja stworzona jest z certyfikowanych materiałów, bezpiecznych od pierwszego dnia życia.

totutek

ZABAWKI GRANNA

Granna to uznany polski wydawca i producent gier. Firma tworzy gry od 1991 roku i eksportuje do ponad 20 krajów świata, m.in. Czech, Austrii, Japonii, Słowenii, Rosji, Szwajcarii i Korei, a także na Białoruś, Litwę, Łotwę, Ukrainę oraz do krajów skandynawskich.

Najbardziej znaną grą jest Superfarmer – to gra przygotowana na podstawie Hodowli Zwierzątek (stworzonej przez sławnego polskiego matematyka prof. Karola Borsuka w 1943 roku), tłumaczona na wiele języków, ponad milion sprzedanych egzemplarzy.

gry granna
Gra-Grzybobranie-GRANNA-5900221002164

Gry przeznaczone są dla osób w różnych przedziałach wiekowych: najmłodszych 2-4-latków (unikalne na rynku!), młodszych i starszych przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz dla młodzieży. Wszystkie gry mają walory edukacyjne, są wśród nich takie, w które można grać samodzielnie, jak również bardziej zaawansowane, angażujące większą grupę graczy: rodzinę i przyjaciół.

TOTUTEK ZABAWKITOTU

ZABAWKI MARIO-INEX

Marioinex to firma rodzinna założona w 1986 roku przez Halinę i Mariana Suchanków. W rozwoju firmy pomaga już trzecie pokolenie. Do rodziny Marioinex należą również współpracownicy, którzy troszczą się o bezpieczeństwo, wysoką jakość oraz ciekawy design zabawek.

zabawki marioinex

Firma projektuje i produkuje kreatywne zabawki dla dzieci. Rodzice mogą być pewni, że Marioinex to marka, która dostarcza dzieciom mądrej i kreatywnej zabawy. To zabawki, które ćwiczą u najmłodszych logiczne myślenie i wspomagają ich rozwój. 

Wszystkie zabawki posiadają certyfikaty CE, poświadczające wysoką jakość i bezpieczeństwo. Surowce z których są wytwarzane zabawki, w 100% mogą zostać ponownie wykorzystane w procesie recyklingu.

ToTutek zabawkitotu

ZABAWKI TREFL

Trefl SA to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma, obecna na rynku od 1985 roku.

trefl zabawki

Zabawki tworzone z myślą o dzieciach, młodzieży i całych rodzinach. Bezpieczne i często tradycyjne zabawki Trefl, inspirują do wspólnych i ciekawych form spędzania czasu oraz wspierają poznawanie i zrozumienie otaczającego świata. Dynamiczna interakcja, wspólny śmiech, indywidualne lub zespołowe rozwiązywanie łamigłówek czy układnie puzzli, to tylko niektóre z zalet tych zabawek.

totutek zabawkitotu.pl

ZABAWKITOTU.PL

To polski sklep internetowy z zabawkami, z polskim kapitałem i pasją do zabawek. Nasze doświadczenie sięga 1996 roku, a wszystko to dzięki marce Świat Zabawek, której częścią jesteśmy. Świat Zabawek to 28 stacjonarnych sklepów z zabawkami dla dzieci. To tu znajdziesz najlepsze zabawki dla dzieci w każdym wieku. Zarówno te, które mają dostarczyć masę uśmiechów i radości, jak i takie, które będą wspierać rozwój dziecka na każdym jego etapie życia.

W ofercie klocki, gry, puzzle, lalki, wózki dla lalek, kuchnie zabawkowe, autka, pojazdy dla dzieci, zabawki ogrodowe i wiele innych.