„Znowu posprzątali zabawki” – znasz to?

Posted by

Jest taki mem – dość zabawny, ale w codziennym życiu jego przesłanie jest niestety prawdziwe i uciążliwe dla wielu rodziców. Rozwiązanie… czytaj dalej 🙂

znowu posprzątali zabawki memy
źródło: Demotywatory.pl

Drobne zabawki, kontra te duże – Czas Prezentów dla Dzieci

Czas prezentów, to Boże Narodzenie, urodziny, Dzień Dziecka… oraz inne okazje. Co zrobić, aby nie mnożyć drobnych zabawek w domu? Sposobem na to jest zakup zabawek większych, składających się z mniejszej ilości elementów.

prezenty dla dzieci promocje zabawkitotu
kuchnia dla dzieci zabawkowa - zabawkitotu

Duże Zabawki = Droższe?

Tu czasem zapala się lampka, że przecież duży prezent równa się większy wydatek. Niekoniecznie.

Są duże zabawki, które zakupimy w cenie niejednej małej. Wszystko zależy od tego, czego poszukujemy – czego oczekuje dziecko lub czego my, jako rodzice, opiekunowie spodziewamy się po zabawce podarowanej dziecku.

Kosztowne Marzenie Dziecka?

Co zrobić, jeśli zabawka faktycznie przekracza nasz zaplanowany budżet? Kolejnym sposobem jest rodzinna zrzutka na prezent – ta opcja jest z roku na rok, coraz częściej wybieraną podczas zakupu prezentu. Zamiast wielu drobnych prezentów – zbiórka na jeden, większy, niejednokrotnie wymarzony przez dziecko.

Pomysł na Prezent dla Dziecka

Tak naprawdę nie ma czegoś takiego. Można się rozpisywać na ten temat godzinami. Każde dziecko jest inne, więc zapoznawanie się z rankingami, zawsze traktujemy jako pewną formę inspiracji, kierunku, podpowiedzi, a nie pewniaka i 100% porady na prezent idealny.

Każdy taki ranking będzie zawsze pewną, subiektywną oceną redaktora, twórcy postu, etc.

Oczywiście jest to pewna pomoc – ale pamiętajmy:

  • obserwujmy dzieci
  • podpytujmy sprytnie o to, co im się podoba
  • badajmy reakcję na zabawy jakie wymyślamy
  • zawsze wyciągajmy wnioski z uwag, jakie dzieci podają nam na tacy podczas zabaw

To jest prawdziwy klucz do sukcesu na udany prezent.

ZABAWKITOTU.PL

To polski sklep internetowy z zabawkami, z polskim kapitałem i pasją do zabawek. Nasze doświadczenie sięga 1996 roku, a wszystko to dzięki marce Świat Zabawek, której częścią jesteśmy.

Świat Zabawek to 29 stacjonarnych sklepów z zabawkami dla dzieci. To tu znajdziesz najlepsze zabawki dla dzieci w każdym wieku. Zarówno te, które mają dostarczyć masę uśmiechów i radości, jak i takie, które będą wspierać rozwój dziecka na każdym jego etapie życia.

zabawki na prezent

W ofercie klocki Lego, Cobi, wspaniałe gry planszowe, puzzle, lalki w tym laleczki LOL, wózki dla lalek, kuchnie zabawkowe, autka, pojazdy dla dzieci, traktorki na pedały, zabawki ogrodowe, zabawki interaktywne, edukacyjne, warsztaty zabawkowe, pluszaki – maskotki i wiele innych. Idealne miejsce do szukania wspaniałych prezentów dla dzieci. Zabawki z bajek: Kraina Lodu, Psi Patrol, Strażak Sam i wiele innych.

To tu znajdziesz najlepsze marki zabawek: Lego, MGA Entertainment, Clementoni, Smoby, Simba, Mattel, Fisher Price, Hasbro, COBI, EPEE, CzuCzu, Trefl, Ravensburger, Zapf Creation, TY INC., Dickie, Wader Polesie, INTEX i wiele innych.

Ulubieni bohaterowie dzieci: Psi Patrol, Strażak Sam, Masza i Niedźwiedź, Świnka Peppa, My Little Pony, Kubuś Puchatek i Przyjaciele, Myszka Miki i Minnie, Tomek i Przyjaciele, Ben 10, Pidżamersi, Auta. A także najlepsze zabawki na licencjach: LOL, Fortnite, Minecraft, Barbie, Disney Frozen, Cars, Hot Wheels, czy Star Wars, 101 dalmatyńczyków.

Czas prezentów dla dzieci.

Bardzo intensywne poszukiwania prezentów mają miejsce w okresach przedświątecznych oraz świątecznych (gwiazdka, mikołajki). Wybór prezentu z pewnością ułatwi wyszukiwanie zabawki dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych oraz dodatkowe kryterium jakim jest płeć dziecka. 

Wyszukaj w prosty sposób wybierając z poniższych kategorii.

Znajdź zabawkę na prezent dla dziewczynki: 

Prezent dla dziewczynki 0-3 lat | Prezent dla dziewczynki 4-6 lat | Prezent dla dziewczynki 7-9 lat | Prezent dla dziewczynki 10+ lat 

Znajdź zabawkę na prezent dla chłopca:

Prezent dla chłopca 0-3 lat | Prezent dla chłopca 4-6 lat | Prezent dla chłopca 7-9 lat | Prezent dla chłopca 10+ lat 

Popularne kategorie prezentowe: Klocki LEGO | Figurki Schleich | Gry i zabawy  | Zestawy edukacyjne