Popularne Kategorie Zabawek dla Dzieci

Posted by

Które z kategorii zabawek cieszą się dużym zainteresowaniem rodziców? Czy są to zabawki edukacyjne, a może takie, które dostarczają raczej więcej rozrywki niż wiedzy? Sprawdź.

Zabawki Kreatywne i Plastyczne. Ciastolina, pieczątki, zestawy do malowania i rysowania, wycinanki, szablony, zabawa w małego architekta, konstruowanie i programowanie robotów – to jedne z najczęściej wybieranych przez rodziców zabawek.

Tego typu zabawki pomagają rozwijać różne talenty – nie tylko plastyczne. Bezpieczne zabawki marek: SPIN MASTER, ALEXANDER, Clementoni, COBI, DANTE, EPEE, HASBRO, MATTEL, MGA Entertainment, SIMBA, TM Toys, TREFL.


Wzmacniają więzi rodzinne, dostarczają emocji w towarzystwie. Gry edukacyjne, strategiczne, zręcznościowe, pamięć, przeciwieństwa, bitewne, zabawne, zgadywanki, poznawcze, literki i cyferki, logiczne, karciane, tv i komputer, elektroniczne – interaktywne.

Gry rodzinne. Chińczyk, statki a może Milionerzy? Najlepsze gry od Alexander, Clementoni, Czuczu, Epee, Hasbro, Mattel, Rebel, Simba, Smoby, TM Toys, Trefl, Winning Moves. Sklep z grami dla dzieci i dorosłych. Sklep z grami i zabawkami.


ODGRYWANIE RÓL

Odgrywanie ról to z pewnością ulubiona przez dzieci forma zabawy.  Zabawa w dom, warsztat, kuchnię, policjanta, strażaka czy lekarza – to gwarancja znakomitych przygód. Dziewczynki z pewnością marzą o swoim salonie piękności, wytwarzaniu biżuterii czy też ozdób.

Sklepik z super kasą elektroniczną, albo zestaw małego i dużego AGD? Czemu nie! Zabawa w konstruktora maszyn, pojazdów, samolotów? Nic prostszego!

Najlepsze marki: ALEXANDER, CLEMENTONI, DANTE, DICKIE, ECCOIFFIER, EPEE, HASBRO, MATTEL, MGA Entertainment, SIMBA, SMOBY, TM Toys, TREFL. Zabawki dla dzieci w każdym wieku.


PUZZLE

Puzzle dla dzieci. Nauka, zabawa i cała masa satysfakcji. Jest to forma zabawy, do której z przyjemnością powracają nie tylko dzieci. Ciekawym wyzwaniem mogą być puzzle magnetyczne i 3D. Ekologia? Tradycja? – puzzle drewniane. Są również puzzle podłogowe i piankowe.

Układanki: kształty, wzory, pojazdy, zwierzątka, przebieranki, obrazki. Edukacyjne – budowa ciała, matematyka, nauka literek i cyferek, kolory i wiele innych.

Ulubione motywy z bajek: Kot w Butach, Pingwiny z Madagaskaru, Kraina Lodu, Park Jurajski, Princess, Cars – Auta, Spiderman, Minnie, Avengers, Shimmer and Shine, Trolls, etc.

Dla starszych: znane obrazy i rzeźby, budowle, dzikie zwierzęta, widoki, panoramy.

Puzzle najlepszych marek: ALEXANDER, CHICCO, Clementoni, CZUCZU, DANTE, EPEE, REBEL, SIMBA, TREFL, WINNING MOVES.


KSIĄŻECZKI

Dla maluszków i trochę starszych dzieci. Książeczki to jedna z pierwszych form edukacji dziecka. Stymulacja przez obraz, dotyk i dźwięk pozytywnie wpływa na rozwój. Wybierz najlepsze i odpowiednie do wieku dziecka.

Rozpoznawanie kształtów, kolorów, dźwięków, postaci, zwierząt, pojazdów, cyferek, literek, tekstur i wielu innych. Książeczki tradycyjne oraz interaktywne.


ZABAWKI NAUKOWE

Zabawki naukowe. Edukacja od najmłodszych lat. Rozwijają zainteresowania, uczą i bawią dzieci w różnym wieku. Eksperymenty, doświadczenia, mechanika i wiele innych ciekawych atrakcji.

Te, oraz inne ZABAWKI znajdziesz w zabawkitotu.pl