Porządki w Ogrodzie – zabawki ogrodowe część II

Posted by

Traktorki dla dziec, grabki, stoliki ogrodowe, kosiarki i inne akcesoria do zabawy w ogrodzie – czyli wszystko co jest potrzebne małym pomocnikom.

Każde dziecko chce naśladować swoich rodziców, dziadków, wujków i innych bliskich. Niestety prawdziwe narzędzia i akcesoria do prac w ogrodzie nie są bezpieczne dla dzieci. Dlatego warto wyposażyć maluchy w ich zabawkowe wersje.

Stoliczek Ogrodowy z Akcesoriami dla Dzieci

Stolik Ogrodowy dla Dzieci

Praktyczny, zabawkowy stolik ogrodowy, posiada 2 blaty: 1 ze zbiornikiem, 1 do pracy – z pokrywami. W zestawie: 1 kratka z 2 doniczkami, 1 łopatka, 1 grabki, donice kwiatowe, 5 doniczek, 4 rekwizyty, 1 wiaderko, 1 konewka. Powłoka ANTI-UV chroniąca przed słońcem. Produkt: 69x69x70cm. Wymiary opakowania: 70 x 16,4 x 71,5 cm. Dla dzieci od 2 lat.


Kosiarka dla Dzieci z Sygnałem Dźwiękowym

Kosiarka dla dzieci z Sygnałem Dźwiękowym

Kosiarka posiada mechanizm imitujący prawdziwe odgłosy koszenia. Dodatkowo wyposażona jest w szczotki do zbierania, duży kosz oraz mniejszy schowek. Zabawka, która wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa – idealnie nadaje się dla małych ogrodników. Dzięki swojej trwałości mogą z nią spacerować po różnego rodzaju podłożach. Wymiary: 58 x 55,5 x 33,5 cm. Dla dzieci od 1 roku życia.


Wózek Ogrodowy dla Dzieci z Akcesoriami

Wózek Ogrodowy dla Dziec z Akcesoriami

Wózek ogrodowy z akcesoriami min. wiaderko, konewka, grabki, sitko. Wymiary: 69,5 x 20 x 20,5 cm. Dla dzieci w wieku: 18m+


Duży Traktor na Pedały z Przyczepką

Traktor na pedały dla dziecka

Traktor na pedały, w zestawie z przyczepą. Regulowane siedzisko, stabilna i wytrzymała konstrukcja, klakson, nowy design. Produkt: 140.6x44x52,7cm. Opakowanie: 80×39,9×44,5cm. Dla dzieci od 3 lat.


Po zakończonych pracach, warto odpocząć w super domku dla dzieci.

domki dla dzieci