Plecak szkolny

Powrót do szkoły – jaki plecak wybrać?

Posted by
Zajęcia szkolne – back to school

Uczniowie w całej Polsce szykują się już na powrót do szkoły. Poprzedni rok szkolny zakończył się nauką zdalną, mamy nadzieję, że w tym roku będzie inaczej. Wierzymy, że wszyscy młodzi uczniowie z radością przywitają nowy rok szkolny, i z ogromną chęcią spotkają się ze swoimi kolegami i koleżankami z ławek.

Wrzesień już tuż tuż, a więc uczniów czeka powrót do szkoły.  Plecak szkolny dla dziecka bywa ciężkim wyborem. Na szczęście z pomocą przychodzi nasza bogata oferta plecaków, tornistrów oraz całych zestawów! W skład takich pakietów poza wyżej wspomnianymi plecakami wchodzą także saszetki, piórniki czy worki na obuwie.

Zapewniamy, że nasze produkty są zawsze wysokiej jakości, więc z pewnością dotrzymają kroku Waszym pociechom niezależnie od sytuacji! Ponadto są dostępne w wielu wzorach i kolorach!

Plecak szkolny dla każdego ucznia

Poniżej przedstawiamy przykłady serii naszych plecaków wraz z dodatkami!

Seria szkolna Slang ST.RIGHT Majewski
Seria szkolna Kocie Łapki
Seria szkolna Game Over

Plecaki dla przedszkolaka

Posiadamy także bazę plecaków dla przedszkolaków. Motywy plecaków opierają się o znane bajki i kreskówki. Z pewnością najmłodsi znajdą swoich ulubionych bohaterów!

Zestawy szkolne

Interesującą propozycją mogą okazać się również gotowe zestawy. Zawierają one plecak, piórnik – saszetkę oraz worek na obuwie! To dobry wybór, gdy nasze pociechy bardzo polubią konkretny wzór.

Zestaw szkolny 3 elementowy Serca ST.RIGHT Majewski
Zestaw szkolny 3 elementowy Hipnoza ST.RIGHT Majewski

Piórnik szkolny dziewczęcy i chłopięcy

Jeśli jednak szukacie dla swoich dzieci wyłącznie piórnika to na to również jesteśmy przygotowani! Poniżej przedstawiamy propozycje saszetek wraz z pełnym wyposażeniem. Co więcej, są one dostępne w wariantach dziewczęcym i chłopięcym.

Pamiętajcie, że wszystkie produkty możecie kupić zarówno internetowo na www.zabawkitotu.pl, ale także w sklepach stacjonarnych Świat Zabawek!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem Wyprawka szkolna – niezbędne przybory szkolne dla każdego ucznia.