Zabawki na prezent dla dzieci w wieku 0-3 lat

Posted by

Co na prezent dla dziewczynki i chłopca w wieku od 0 do 3 lat? Sprawdź ranking zabawek na: mikołajki, pod choinkę lub inną okazję.

Prezenty dla maluszków mogą być wyzwaniem. Szczególnie dla tych najmłodszych w wieku od 0 do 12 miesięcy. W tej grupie, raczej odpada nam wybór zabawki z podziałem na płeć. Natomiast trzeba zwracać uwagę na bezpieczeństwo oraz na to, w jaki sposób zabawka wpływać będzie na rozwój dziecka.

Dzieci nieco starsze w tym przedziale wiekowym, czyli te, które skończyły już roczek, 18 miesięcy, 2 latki, 3 latki, to już zupełnie inna historia. Mają już swoje upodobania, zainteresowania. Jednak jako rodzice, pamiętajmy, że to my wybieramy zabawkę i funkcje jakie ma spełnić.

totutek zabawki

Przejdźmy już zatem do naszego subiektywnego wyboru zabawek na prezent dla dziecka 0-3 lat

Eugeniusz Drogowy Geniusz – Clementoni

eugeniusz drogowy geniusz clementoni

Eugeniusz Drogowy Geniusz – Clementoni – kolorowa ciężarówka i zestaw aktywności z wieloma elementami do rozebrania i narzędziami pomagającymi maluchom w rozwijaniu umiejętności manualnych. Jednostka napędowa z częściami składowymi z boku może być demontowana.

Jedną z zabaw jest użycie śrubokręta do poluzowania różnych części. Tylne tłoki poruszają się w górę i w dół po uderzeniu młotkiem. Przednie koła są dwustronne (z łańcuchami śniegowymi lub bez nich) i można je wymieniać na dowolnie długi czas bez względu na ukształtowanie terenu!

eugeniusz geniusz zabawka

Posiada przycisk edukacyjny w oknie – mnóstwo piosenek, wierszyków i zabawnych dźwięków zaprojektowanych, aby pomóc dzieciom przyswoić literki, liczby i kształty. 2 oddzielne narzędzia: młotek i śrubokręt do zabawy w naprawianie, rozkręcanie i skręcanie. Wspomaga rozwój zmysłów, zręczność, zrozumienie związku przyczynowo-skutkowego i wyobraźni dzieci.
Wiek: 10 – 36 MIESIĄCE
Wymiary: 30 x 23x 13,5 cm
Baterie w zestawie

WARTOŚCI EDUKACYJNE

  • Percepcja wzrokowa
  • Percepcja słuchowa
  • Percepcja dotykowa
  • Percepcja ciała
  • Koordynacja wzrokowo-manualna
  • Wyobraźnia
  • Język
totutek

Miękkie klocki Clemmy Disney – Clementoni

Bogaty zestaw Clemmy z najsłynniejszymi postaciami z Disney Classic oraz ich przygody zawarte w kolorowej książeczce pełnej ilustracji. Sześć miękkich klocków Clemmy i ukochane postaci, gwarantujące w pełni bezpieczną zabawę i rozwój sprawności manualnej.

totutek

Stolik Interaktywny dla Maluszka

Nie jest to nowinka w świecie zabawek, ale za to sprawdzony, trwały i fantastyczny stolik interaktywny dla dzieci. Świetnie ćwiczy zmysły dziecka, edukuje. Nic dodać, nic ująć.

Stolik oferujący szereg różnych zabaw w miękkim świecie Clemmy! Domek jest praktycznym pojemnikiem na miękkie klocki, a szczelina w dachu służy do wkładania ich do środka domku. Dziecko może bawić się, wyjmując je lub układając je w stos. Wśród wielu atrakcji jest również katapulta, dzięki której Clemmy „skaczą”, a koła zębate wprawiają w ruch karuzelę, na której można układać klocki. Dzięki szczelinom dziecko może wrzucać Clemmy do wgłębień w nogach stolika, a następnie ponownie je zbierać, ucząc się w ten sposób związków przyczynowo-skutkowych.

Zabawka ukierunkowana na rozwój sensoryczny, dzięki wypukłym powierzchniom o różnej fakturze i miękkim wkładkom. Idealna do zabawy na stojąco, pozwala ćwiczyć równowagę i zdolności motoryczne.

totutek

Interaktywny jeż Linkimals – Fisher Price

Interaktywny Jeż z kolorowymi kształtami z linii Linkimals to wspaniały sposób na połączenie zabawy i nauki. Młodsze dzieci mogą obracać i uderzać aktywizujące elementy zabawki lub wciskać podświetlane przyciski i tym samym włączać piosenki oraz wypowiedzi o kolorach, kształtach i cyfrach. Starsze dzieci mogą ciągnąć i popychać jeżyka, by aktywować jeszcze więcej wesołej muzyki i dźwięków. Dodatkowo, gdy Interaktywny Jeż rozpozna innych przyjaciół z linii Linkimals, odtworzy wraz z nimi zsynchronizowany pokaz świateł i dźwięków! Interaktywne zabawki Linkimals reagują na siebie, świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając!

Sprawdź też inne zabawki z serii Linkimals.

totutek

Little Tikes – Pchacz i stół aktywności 3 w 1 (chodzik)

Little-Tikes-Chodzik-i-stol-aktywnosci-3-w-1

Little Tikes – Pchacz i stół aktywności 3 w 1 – 3 tryby zabawy!
1. Pchacz – Chodzik: kiedy dziecko zaczyna pchać zabawkę – wyświetla kolorowe światełka, które tworzą na podłodze ciekawe kombinacje i inspirują dziecko do dalszego przemieszczania się.
2. Stół aktywności: pełny ciekawych funkcji, uczy przez zabawę.
3. Usiądź i baw się: posiada możliwość kompaktowego złożenia do zabaw na podłodze.
20+ właściwości: pchacz zawiera małe lusterko, mini fortepian, liczydło, wygrawerowane na boku liczby, a także przycisk uruchamiający piękne melodyjki. Trzy tryby zabawy z dźwiękami.

Little Tikes 3w1 pchacz i stół aktywności różowy (chodzik)

Little-tikes-3w1-Chodzik-i-stol-aktywnosci-rozowy

Little Tikes 3w1 pchacz i stół aktywności różowy – trzy tryby zabawy!
Nr 1 – Pchacz z projektorem kolorowych świateł – zachęca dziecko do stawiania kolejnych kroków.
Nr 2 – Stolik Aktywności z wieloma funkcjami w języku polskim.
Nr 3 – Usiądź i baw się! W prosty sposób składamy i dziecko może się cieszyć ponad 20 funkcjami zabawy.
Pchacz został wyposażony w małe lusterko, mini fortepian, liczydło, grawerowane na boku liczby, przycisk uruchamiający zabawne melodyjki i piosenki po polsku. Trzy tryby zabawy z dźwiękami.

totutek

Kostka aktywności – VTECH

Kostka-aktywnosci-VTECH zabawkitotu

Kostka aktywności – VTECH – posiada 6 kolorowych ścianek do zabawy. Pianinko uczy cyferek, kolorów i odgłosów zwierząt. Kolorowa książeczka z przewracanymi stronami wygrywa piosenki rymowanki. Ruchoma strzałka na tarczy zegara obraca się, ucząc nazw zwierząt i przedmiotów. Zabawka posiada kolorowe koraliki i zębatki oraz inne ruchome elementy, które wspomagają rozwój motoryczny małych rączek.

totu

Lalka bobasek Piccolina 38 cm

My Piccolina Interactive to słodka lalka o długości 38 cm z 26 funkcjami. Jeśli naciśniesz jej brzuch, usłyszysz prawdziwe dźwięki dziecka. Jeśli podasz jej butelkę, poruszy ustami i wyda prawdziwe dźwięki picia. Ssie smoczek jak prawdziwe dziecko i wydaje przy tym dźwięki.

My Piccolina Interactive nosi pluszowy miękki różowy kombinezon dziecięcy w owce i czapkę w kropki.

totu

Lalka bobasek z dźwiękiem

Laleczka została odwzorowana bardzo realistycznie i odznacza się uroczą, niemowlęcą buzią. Ubrana jest w jednoczęściowy, różowo-biały strój z wyszytym kotkiem, a na główce nosi czapeczkę. W zestawie znajdziemy również smoczek przeznaczony dla lalki.

Bobas jest zasilany bateriami, dzięki czemu generuje efekty dźwiękowe. Potrafi śpiewać i mówić w języku polskim. Oprócz radości z zajmowania się bobasem maluchy rozwijają empatię, pobudzają wyobraźnię i uczą się opieki oraz troski nad drugą osobą.

totutek

Świnka Peppa – pluszak – maskotka 50 cm

Świnka Peppa – cieszy się ogromną sympatią najmłodszych.
To urocze różowe zwierzątko podbiło serca dzieci na całym świecie. Teraz Świnkę Peppę można również przytulić! Maskotka wykonana z miękkiego, delikatnego materiału może być znakomitym prezentem dla każdego wielbiciela wesołej i pomysłowej bohaterki serialu. Peppie, która lubi wcielać się w różne role np. księżniczki czy baletnicy, towarzyszy młodszy braciszek George. Dla dzieci w wieku: 0+

totutek

Maskotka pluszowa Miś Jacobe

totutek

Maskotki Psi Patrol

Klocki MegaBloks

Uwolnij wyobraźnię małych budowniczych dzięki jeszcze większej torbie wypełnionej 300 dużymi kolorowymi klockami do budowania i elementami specjalnymi takimi jak flagi, 1 podstawa na kółkach oraz klocki z oczami, literkami i cyferkami.

Klocki pobudzają fantazję i są idealnie dopasowane do małych rączek, więc dzieciom łatwo utrzymać je w ręku i ustawiać, dzięki czemu mogą ćwiczyć zręczność oraz rozwijać kreatywność i wyobraźnię. Po zabawie przechowuj klocki w torbie wielokrotnego użytku ułatwiającej sprzątanie. Klocki są kompatybilne ze wszystkimi zabawkami Mega Bloks. Idealna zabawka dla dzieci od 1 roku życia, rekomendowana przez Fisher-Price.

totutek

Interaktywna farma

Na magicznej farmie każde zwierzę przedstawia się, także w języku angielskim i śpiewa swoją rymowankę.

• Kompletny zestaw do zabawy, do rozbudzania ciekawości maluchów i oswajania ich z mnóstwem zwierząt.

• Specjalna pracowita pszczoła jest przewodnikiem, który odkrywa wszystkie tajemnice 4 obszarów farmy

• Idealna zabawka do rozwijania zdolności manualnych i wyobraźni podczas nauki pierwszych angielskich słów

totutek zabawki

Książeczki z serii Pucio i przyjaciele

totutek zabawki

Zabawny garaż z autkiem

Garaż oferujący moc atrakcyjnych funkcji mechanicznych – samochodzik zjeżdża po trasie, wjeżdża do góry, znowu w dół i nie przestaje się bawić! Samochodzik dołączony do zestawu zjeżdżając po trasie wywraca się wywijając koziołki i pobudzając dziecięcą ciekawość. Ręczny system windowy umożliwia umieszczenie samochodziku na początku trasy, jak w prawdziwym garażu!

Pokonując trasę można aktywować przejazdy kolejowe, zatrzymywać się do tankowania i przejeżdżać przez myjnie automatyczne. Działania mechaniczne zostały zaprojektowane z myślą o rozwoju sprawności manualnej oraz percepcji dotykowej u najmłodszych.

TOTUTEK

Bburago składany garaż z autkiem

Wspaniały składany garaż z autkiem przeznaczony do fantastycznej zabawy dla dzieci od 18 miesiąca życia. Garaż występuje w kształcie ciężarówki i został wyposażony w cztery przyciski aktywujące efekty świetlne i dźwiękowe, otwierany bok i tył oraz wygodną rączkę do przenoszenia. Po naciśnięciu poszczególnych przycisków możemy usłyszeć wesołą melodię, klakson samochodu lub dźwięk ścigającej się wyścigówki. Ponadto w zestawie znajdziemy również żółte autko z uroczymi oczkami oraz dystrybutor paliwa ze sznurkiem. 

totutek

TutTut Autka odlotowe lotnisko

Zestaw Tut Tut Autka® Odlotowe Lotnisko to podniebne przygody i masa dobrej zabawy Zestaw zawiera tory połączone ze stacją lotniska, na której znajduje się wyrzutnia. Z pomocą wyrzutni można wysłać samolot autko Jet w podniebną podróż wśród chmur. Samolot może również bezpiecznie wylądować na lotnisku, wystarczy przekręcić radar w prawą stronę, a samolot podejdzie do lądowania, Zestaw zawiera autko, samolot Jet oraz aż 6 Punktów Rozpoznających Pojazdy®, Zestaw łączy się z innymi zestawami oraz autkami z serii Tut Tut Autka®

totutek

Remiza Strażacka dla dzieci Tut Tut Autka – VTECH

Remiza Strażacka dla dzieci Tut Tut Autka - VTECH

Remiza Strażacka dla dzieci – Tut Tut Autka – VTECH – idealna zabawka dla najmłodszych dzieci. Zestaw posiada 4 Punkty Rozpoznające®, które uruchamiają w autkach różne komunikaty. Remiza składa się z ruchomej windy, dzięki której autko szybko wjedzie na dach lub zjeżdżalnię.

remiza strażacka dla małego chłopca

Autka mogą również zjechać, dzięki szybkiemu ześlizgowi strażackiemu. W zestawie również lądowisko helikoptera oraz samochodzik. Ruchome elementy rozwijają umiejętności motoryczne dziecka. Remiza strażacka to zestaw idealny dla dzieci, które lubią pomagać innym. Możliwość łączenia z innymi zestawami i autkami serii Tut Tut® Wiek dziecka 1+

totutek

Zestaw garaż dla maluszka Tut Tut – VTECH

Zestaw garaż dla maluszka Tut Tut - VTECH

Garaż dla maluszka Tut Tut – VTECH – interaktywny garaż, który posiada 9 Punktów Rozpoznających Pojazdy ® + 3 poziomy dostarczające moc zabawy. Interaktywna winda rozpoznaje każde piętro. Kolorowe przyciski pianinka wygrywają ciekawe melodie, uczą kolorów i zasad bezpiecznego poruszania się po drodze. Lądowisko helikoptera obraca się, umożliwiając podnoszenie i opuszczanie windy. Podnośnik Pojazdów – podnoś i opuszczaj autko! W zestawie znajduje się autko z serii Tut Tut Autka ® Holownik. Możliwość łączenia pojazdów i torów z innymi zestawami serii Tut Tut Autka ®

totutek

ZABAWKITOTU.PL

To polski sklep internetowy z zabawkami, z polskim kapitałem i pasją do zabawek. To tu znajdziesz najlepsze zabawki dla dzieci w każdym wieku. Zarówno te, które mają dostarczyć masę uśmiechów i radości, jak i takie, które będą wspierać rozwój dziecka na każdym jego etapie życia.

sklep z zabawkami dla dzieci

W ofercie klocki, gry, puzzle, lalki, wózki dla lalek, kuchnie zabawkowe, autka, pojazdy dla dzieci, zabawki ogrodowe, zabawki interaktywne, edukacyjne i wiele innych.