Prezent dla Noworodka

Posted by

Szukasz pomysłu na prezent dla noworodka? Ma być bezpieczny, ładny i oryginalny? Zainspiruj się i kup trafiony prezent dla niemowlaka.

pluszowy miś, prezent dla noworodka

Przytulanki z kocykami, maskotki, laleczki, lampki nocne – wspaniałe i bezpieczne pluszaki, które bawią, dają poczucie bezpieczeństwa, towarzyszą w podróży i pomagają zasnąć. To właśnie DouDou.

Idealny pomysł na prezent dla każdego maluszka, który ma szanse zostać przyjacielem dziecka – na bardzo długo. Dodatkowym atutem są piękne, oryginalne opakowania.

Francuska firma Doudou et Compagnie od 1999 roku produkuje przepiękne maskotki, lalki pluszowe, kocyki, marionetki, jak i również pozytywki. Firma specjalizuje się w asortymencie zabawkowym dla niemowląt i maluszków.

zabawki dla maluszka - doudou - zabawkitotu

DouDou – co to znaczy?

Z języka francuskiego – „ukochana przytulanka”. To przedmiot, który dziecko pragnie mieć przy sobie – praktycznie w każdej chwili. Pomaga zasypiać, towarzyszy w drodze do żłobka, przedszkola lub na spacerze.

Gabinet lekarski? To raczej nie jest „fajna” dla dziecka wizyta. Pluszaki pomagają wielu dzieciom dzielnie przejść przez sczepienia lub inne, mało przyjemnie dla maluszków sytuacje.

maskotki doudou, kocyki, pluszaki, dla maluszka, zabawkitotu

Wybitny brytyjski pediatra i psychoanalityk Donald Woods Winnicott, określił tego typu zabawki / przedmioty, jako „obiekty przejściowe”. Bez znaczenia czy jest to kocyk, pluszak, podusia, ale zawsze są to rzeczy, które pozwalają dziecku czuć się bezpieczniej. I właśnie o to w tym wszystkim chodzi.

Winnicot dodatkowo stwierdził, że obiekt przejściowy jest czymś pomiędzy kciukiem dziecka, a maskotką. Taki przedmiot jest jedną z najcenniejszych dla małego dziecka rzeczy. Dlatego nie dziwi nikogo przywiązanie maluszków do swoich ulubionych maskotek, kocyków czy poduszek.

zabawki dla maluszka, pluszaki, kocyki, maskotki, doudou, zabawkitotu

Tak właśnie jest, bo większość zapominalskich rodziców, wyjeżdżając w podróż lub udając się z dłuższą wizytą poza miejsce zamieszkania, musiała niejednokrotnie wracać się do domu – po kocyk, podusię lub pluszaka.

Bez tego nie ma spania, nie ma zabawy, nie ma spokoju ?

Naturalnie Bezpieczne

DouDou – 100% naturalne materiały – bawełna i włókna kukurydzy. Najlepsze, naturalne i całkowicie bezpieczne zabawki.

Wzornictwo przyjazne dziecku – piekna kolorystyka, duży wybór. To wszystko spowodowało, że na sukces marki nie trzeba było długo czekać. DouDou rozkochały w sobie dzieci i rodziców z całego świata.

doudou zabawki, pluszaki, maskotki, dla maluszka, dla małych dzieci, zabawkitotu

KUP ONLINE: DOUDOU