Przerażająco dobre zabawki na Halloween

Posted by

Dzieci kochają Halloween! To dzień, w którym mogą do woli straszyć innych i bać się same. Kontrolowany strach ekscytuje i sprawia, że serce zaczyna bić szybciej. Stąd popularność przebierania się za potwory oraz zabawy w ,,cukierek albo psikus’’.

Jednak to nie jedyne aktywności, które są w stanie dostarczyć dzieciom przyjemnego dreszczyku emocji. Przygotowaliśmy dla was najstraszniejsze zabawki na Halloween, które świetnie wpisują się w atmosferę najstraszniejszego dnia w roku.

👻 Gra Nawiedzony dwór – ucieczka z dworu pełnego pułapek

Ciekawscy badacze obudzili ducha w opuszczonym dworze. Muszą jak najszybciej uciec z siedliska zamieszkiwanego przez istotę z zaświatów. To nie będzie proste. Opuszczony dwór jest pełen strasznych pułapek i niebezpiecznych zakamarków.

Wszystko rozgrywa się na upiornej, trójwymiarowej planszy. Gracze poruszają się po poszczególnych pomieszczeniach za pomocą pionków. Muszą stawiać kroki bardzo ostrożnie. Jeden nieodpowiedni ruch i wpadają w pułapkę, z której muszą się wydostać. Dzięki zabawkom na Halloween rzucanie kostką jeszcze nigdy nie było tak emocjonujące! Czy ucieczka z dworu jest możliwa? Pora to sprawdzić!

🐺 Gra Wilkołaki – czas zdjąć klątwę z wioski i odkryć, kto jest wilkołakiem

Gdzieś na zapomnianym krańcu świata, istnieje przeklęta wioska. Niektórzy z jej mieszkańców nocą zamieniają się w wilkołaki. Czy ktoś zdoła uratować zapomnianą wioskę? Już czas zdjąć straszliwą klątwę i zdemaskować wilkołaki!  

Zadaniem graczy jest odkrycie, który z nich jest człowiekiem-wilkiem. Rozgrywka wymaga spostrzegawczości, zimnej krwi i zachowania pokerowej twarzy. Nigdy nie wiadomo, komu naprawdę zależy na zdemaskowaniu potworów, a kto jest jednym z nich.

👉 Ręka mnie nęka – pełzająca dłoń wybiera, kto ma wykonać zadanie

Zielona ręka sama porusza się po okręgu i wskazuje gracza, który musi wykonać zadanie typu ,,prawda lub wyzwanie’’. Pełzająca dłoń, która wskazuje wybrańca? To jedna z najstraszniejszych zabawek na Halloween!

Emocje są ogromne, gdy zielony palec zaczyna wskazywać właśnie na Ciebie. Gra Ręka mnie nęka, zapewnia wieczory pełne śmiechu, krzyków i niezapomnianych przeżyć! Czas poznać jakie wyzwania i pytania czekają na graczy w trakcie upiornej rozgrywki.

🧙‍♀️ Laleczki Monster High – Dracula i Frankenstein w wersji kobiecej – idealne zabawki na Halloween

Frankenstein i Drakula w wersji kobiecej? W świecie Monster High ten scenariusz staje się rzeczywistością! Przedstawiamy najlepsze laleczki na Halloween. Wszystkie przyjaciółki mają ze sobą coś wspólnego. Nie wstydzą się być sobą i udowadniają, że różnorodność jest interesująca.

W Halloween odkryjcie laleczki w mrocznym wydaniu. W środku znajdziecie tematyczne dodatki i akcesoria, które urozmaicą zabawę. Każda postać ma również swoje własne zwierzątko np. nietoperza. Czy wiecie, że możecie śledzić losy przyjaciółek Monster High w serialu?

🧟 Crazy science – pora odkryć najlepsze zabawki na Halloween

Twoje dziecko zostaje badaczem w sekretnym laboratorium slimów. Odkrywa potworki wyłaniające się ze śliskiej, mazistej substancji w pojemnikach. Najpierw jednak trzeba pobrudzić sobie dłonie i je stamtąd wyciągnąć. To scenariusz zaczerpnięty wprost z horrorów i filmów grozy.

Crazy Science to idealne rozwiązanie dla małych naukowców. W ten sposób odkryją tajniki nauki w przerażająco ciekawy sposób. Każdy zestaw wyposażony jest w akcesoria, dzięki którym powołacie do życia wasze mroczne laboratorium.

Zabawki na Halloween to świetny pomysł na nietypową zabawę w najstraszniejszy dzień w roku 🎃 Sprawdź inne inspiracje prezentowe na różne okazje na naszym blogu!