Rainbow High – modowe lalki

Posted by

Nowe lalki Rainbow High od MGA Entertainment. Kultowe bohaterki szkoły mody zachwycą każdą miłośniczkę mody i stylu! Pierwsza seria lalek Rainbow High Fashion Doll obejmuje sześć wyjątkowych postaci mody. Z kolei druga seria Rainbow High Fashion to pięć wyjątkowych dziewcząt oraz chłopak River Kendall. Rainbow High Cheer Doll to trzecia seria, która przenosi nas do magicznego świata cheerleaderek.

Lalki Rainbow High Fashion Dolls pierwsza seria

Lalki Rainbow High seria 1

Pierwsza seria lalek Rainbow High to wyjątkowe postacie takie jak Ruby Anderson, Poppy Rowan, Sunny Madison, Jade Hunter, Skyler Bradshaw i Violet Willow. Lalki Rainbow High mają piękne stroje, długie włosy i rzęsy. Co więcej ich kolorowe stylizacje sprawią, że żadna miłośniczka mody nie przejdzie obok tego obojętnie.

Zestaw do stylizacji włosów z unikatową lalką

Rainbow High Hair Studio zestaw z lalką
Rainbow High Hair Studio 5w1

Zestaw Rainbow High 5w1 zawiera wyjątkową, limitowaną lalkę Amaya Raine. Lalka ma wspaniałe i wyjątkowo długie platynowe włosy ze srebrnymi pasemkami. Amaya ubrana jest w czarujący, tęczowy strój z uroczym topem i spódnicą, przezroczystą kurtką, gwiazdkowymi kolczykami i efektownymi butami. Dodaj kolor do włosów lalki, by uzyskać piękne, tęczowe pasemka, a następnie z łatwością zmyj by nadać jej nowy styl. Zmywalne farbki do włosów mogą wykorzystać również dzieci do swoich włosów. Co to oznacza? Z pewnością super zabawę!

Lalki Rainbow High Fashion seria druga

Druga seria Rainbow High

Legenda mówi, że na końcu tęczy jest skarb! Prawda jest jednak jeszcze bardziej intrygująca! To liceum Rainbow High, gdzie tylko wybrani, odważni, młodzi kreatorzy mogą spełniać swoje marzenia.

Krystal Bailey to miłośniczka ciemno fioletowych stylizacji, Stella Monroe, od stóp do głów ubrana jest w fuksję. Unikatowa lalka Amaya Raine powróciła w nowej stylizacji z niebieskimi włosami, zaś neonowa Karma Nichols zachwyca swoimi wspaniałymi długimi włosami. Bella Parker to gwiazda szkoły, która nosi się tylko w różowych barwach. Pierwsza lalka chłopiec z liceum Rainbow High to River Kendall, przystojny footbolista, który stylizuje się w modne turkusowe ubrania.

Rainbow High Cheer – lalki cheerleaderki

Nowa seria Rainbow High Cheer Dolls

Nowa odsłona lalek z liceum Rainbow High to kolorowe gwiazdy szkolnego zespołu cheerleaderek. Poppy Rowan, Sunny Madison, Skyler Brashaw, Violet Willow, Ruby Anderson przeszły totalną metamorfozę. Poczuj szkolnego ducha z nowymi lalkami Rainbow High Cheer. Co ważne, lalki mają ruchome ręce i nogi, dzięki czemu mogą przybierać wiele efektownych póz. Ich sportowy, wyluzowany styl zachwyca! W zestawie Cheer znajdują się również prawdziwe pompony cheerleaderki do kibicowania!

Zbierz całą kolekcję pięknych lalek fashion i cheerleaderek z serii Rainbow High™ – szkoły mody, w której uczą się jak eksponować swoje prawdziwe pasje. Cała kolekcja z serii Rainbow High dostępna jest tutaj.