Schleich – Pick Up z przyczepą dla konia + GRATIS

Posted by

Okazja dla wszystkich fanów Schleich. Do 29.02.2020 – Pick Up z przyczepą dla konia, z zestawem Lisa i Storm w gratisie!

schleich

Schleich – Pick Up z Przyczepą Dla Konia + GRATIS

Idealny zestaw do przewozu koni. Samochód posiada otwierane drzwi, maskę, tylną burtę. Przyczepa wyposażona jest w dwa duże boksy do przewozu dwóch dorosłych koni, otwierane boczne drzwi/schowki do transportu uprzęży i siodeł oraz tylną burtę do wprowadzania koni. Przyczepa ma gumowe opony oraz zdejmowany dach.

Schleich - Pick Up z Przyczepą Dla Konia

Klacz fryzyjska Raja jest dziś przenoszona do nowej stajni. Opiekunka Betty wprowadza ją ostrożnie do przyczepy. Potem wsiada do półciężarówki i podróż może się rozpocząć. Powodzenia w nowej stajni, Raja!

konie schleich

Betty, opiekunka, znów dokładnie szczotkuje fryzyjską klacz Raję, ponieważ szczególnie ją lubi. Koń czuje, że dzisiaj dzieje się coś wyjątkowego. Raja trafi dziś do nowej stajni. Po wyszczotkowaniu Betty ostrożnie prowadzi ją do przestronnej przyczepy konnej. Raja ma spokojne i przyjazne usposobienie, ale mimo tego jest podekscytowana. Potem Betty wsiada do półciężarówki i powoli zjeżdżają z farmy. Po drodze klacz rozgląda się z zaciekawieniem. Wkrótce znajdą się w nowej stajni i Raja będzie mogła pójść na wybieg.

schleich zestawy zabawkitotu

Zawartość zestawu: 1 × półciężarówka, 1 × kierowca, 1 × przyczepa dla koni, 1 × klacz fryzyjska, 1 × opiekunka, 1 × derka, 1 × kantar, 1 × marchew, 1 × kardacz czarny, 1 × zgrzebło niebieskie, 1 × siodło rekreacyjne, 1 × ogłowie, 2 × bele siana, 1 × marchew. 

Wymiary: 51,5 x 14,5 x 12,5 cm (S × G × W)

Co w gratisie?

Schleich – Horse Club – Lisa i Storm

Schleich-Horse-Club-Lisa-i-Storm

Lisa to utalentowana zawodniczka skokowa i nikt w Lakeside nie ma więcej medali niż ona. Ojciec Hanny wierzy, że ma ona wszystko, aby wziąć udział w Igrzyskach Olimpijskich. Kiedy nie trenuje pełna ambicji, Lisa zawsze szuka przygód. Jak dobrze, że zawsze i wszędzie może polegać na Stormie.

Wymiary: 15 x 8,2 x 18 cm

promocja schleich

Skorzystaj z promocji: SCHLEICH + GRATIS