Traktorki dla dzieci – zabawki na cały rok

Posted by

Rowerki i hulajnogi po sezonie przeważnie trafiają do garażu lub schowka. Traktorki dla dzieci to zabawki dobre na każdą porę roku i świetny pomysł na aktywności fizyczną nie tylko w lecie, ale i późną jesień, zimę i wiosnę.

traktorki dla dzieci rolly toys smoby polesie milly mally zabawkitotu

Są to szczególne pojazdy bo właśnie wokół nich, dzieci budują całą kulturę zabawy. Jak? Przekonaj się i czytaj dalej.

Radość z jazdy

Z pewnością na traktorkach poruszamy się inaczej niż na rowerkach. Cztery koła zapewniają stabilność, a wersje dla najmłodszych (do odpychania) uczą maluszki przemieszczania się w pozycji siedzącej. To pierwsze zmagania z ćwiczeniem zmiany kierunku jazdy.

traktorki pchacze rolly toys zabawkitotu

Dla starszych dzieci, świetną sprawą są traktorki na pedały. To właśnie na nich mogą nabyć umiejętność wprawiania pojazdu w ruch przez pedałowanie, a następnie zastosować praktyczną wiedzę w jeździe na rowerku.

traktorki rolly toys na pedały, zabawkitotu

Dlaczego tak? Ponieważ dziecku łatwiej opanować napędzanie pojazdu siłą mięśni nóg – w pozycji siedzącej, na traktorku z czterema kołami.

traktorek deutz rolly toys zabawkitotu

Kultowe akcesoria, które rozwijają dzieci przez cały rok

Przyczepki, łyżki, łańcuchy zimowe na koła, cysterny, piaskarki, brony talerzowe, siewniki, szczotki do sprzątania liści, pługi śnieżne i wiele innych! Wszystkie te wspaniałości budują kulturę zabawy i dają niesamowite możliwości wcielania się w różne role. Kształtują postawy społeczne i uczą czynności, które dorośli wykonują w życiu codziennym.

I tak mając do dyspozycji akcesoria rolnicze – rośnie nam mały rolnik lub ogrodnik.

rolly toys pług śniezny zabawkitotu

Pług śnieżny nie pozwoli dziecku wysiedzieć w zimie przed telewizorem. Dziecko samo wyruszy, aby odśnieżać posesję i użyć piaskarki do zapewnienia bezpieczeństwa pozostałym domownikom. Dotlenienie gwarantowane!

W ciepłe dni, nie ma nic lepszego jak zabawa wodą – od tego mamy cysterny z pompkami i wężem do podlewania roślin. W okresie jesiennym, zarówna łyżka jak i przyczepki przydadzą się do przewożenia zgrabionych liści.

Na wiosnę można spokojnie zacząć porządki po długiej zimie, oraz rozpocząć sadzenie różnych roślin.

traktorek smoby claas zabawkitotu

Traktorki – zabawki na długie lata

Świetne materiały z jakich zostały wykonane, często możliwość regulacji położenia siedziska oraz pedałów, sprawiają, że zabawką będą się cieszyć kolejne pokolenia dzieci. Solidna zabawka na lata, to również wybór każdego EKO Rodzica.

Na prezent dla dziewczynki i chłopca

Istnieją różne wersje traktorków i w bardzo różnych cenach. Jeśli chcemy zakupić droższy pojazd – z możliwością dokupienia w późniejszym czasie licznych akcesoriów, to może warto zrobić tak, jak postępuje powiększająca się wciąż liczba rodziców, wujków, cioć i dziadków? Zrzutka na jeden, ale solidny prezent, zamiast góry drobnych zabawek.

Traktory dla dzieci

Dodatkowe plusy

Traktorki z możliwością montażu różnych akcesoriów – to idealne rozwiązania, które pozbywa nas kłopotu z wyborem kolejnych prezentów, na kolejne okazje. Pod choinkę – traktorek, na urodziny cysterna, za dobre wyniki w szkole – super przyczepka.

Zapraszamy do wygodnych zakupów online – zamówiony traktorek, oraz akcesoria dowiezie pod drzwi Twojego domu – kurier 🙂

totutek - maskotka zabawkitotu.pl

ToTutek poleca: Traktorki dla dzieci