Wielki ➥ 7 poziomowy garaż dla dzieci

Posted by

Olbrzymi zabawkowy garaż to marzenie każdego chłopca, ale i dziewczynki bawią się świetnie w zabawy związane z motoryzacją. Siedem poziomów i aż 130 cm!

To nie wszystko! Czym wyróżnia się ➥ Garaż Super City Majorette?

Olbrzymi garaż Super City 130cm – Majorette

Oprócz siedmiu pięter, znajdziemy tu aż 35 miejsc parkingowych. Całość zabawy uświetnią dwie elektryczne windy, które transportują auta na najwyższy poziom parkingu. Wyobraź sobie te mega szybkie zjazdy resoraków Majorette!

Garaż wyposażony jest również w myjkę oraz stację benzynową.
Przy tak dużym ruchu, nie może zabraknąć posterunku policji, która dzięki wyrzutni samochodów, może błyskawicznie wkroczyć do akcji.

Garaż Super City

Garaż Super City, tutaj zawsze coś się dzieje!
Gigantyczny garaż Majorette Super City ma aż 7 poziomów z rampami, torami i dodatkowymi akcesoriami. Liczne zjazdy dają mnóstwo możliwości wyjątkowej zabawy resorakami.
Dwie windy z napędem sprawnie przewiozą pojazdy na jedno z 35 miejsc parkingowych, potem mogą zjeżdżać po rampach z powrotem na dół.
Sześć efektów świetlnych i dźwiękowych w różnych miejscach sprawia, że życie wielkiego miasta jest oddane jeszcze bardziej realistycznie. Są tu rozmaite stacje zabawy: dworzec, warsztat samochodowy, posterunek policji, lądowisko dla śmigłowca.
Dołączonych jest 6 modeli samochodów na licencjach wielkich marek. To dopiero zaczątek kolekcji Majorette. Zestaw zawiera także zasilaną bateriami lokomotywę z wagonikiem.
Garaż Majorette Super City jest nie tylko zabawką. Jest to także doskonała możliwość stylowego zaprezentowania własnej kolekcji Majorette. w zabawkitotu.pl
7-poziomowy garaż Majorette wyposażony w 35 miejsc parkingowych.
Dodatkowo: 2 elektryczne windy, myjka, stacja benzynowa, posterunek policji z wyrzutnią samochodów, 6 różnych dźwięków i świateł, elektryczny pociąg, 6 pojazdów w zestawie.
130 cm szerokości
Dla dzieci w wieku: 3 lat

Garaż uświetnia sześć różnych dźwięków oraz świateł. W zestawie znajdziemy elektryczny pociąg oraz 6 pojazdów Majorette! Ten wielki garaż ma 130 cm szerokości, a bawić się nim mogą dzieci już od 3 roku życia.

garaż super city majorette zabawkitotu
sklep z zabawkami dla dzieci zabawkitotu.pl

Szukasz prezentu dla dziecka? To już go masz! Kup teraz: Olbrzymi garaż Super City 130cm – Majorette