Zabawa w ogrodzie – nie tylko dla dzieci :)

Posted by

W życiu nie spodziewałam się takiej frajdy ze skakania na (niby dziecięcej) trampolinie!

homeandbaby.pl
Właśnie tak można w jednym zdaniu wyrazić opinię o wyjątkowej trampolinie!
trampoliny ogrodowe

Na rynku jest ogromny wybór trampolin. W zależności od ceny, możemy spodziewać się sprzętu na jeden lub dwa sezony – lub niekończącej się, bezpiecznej zabawy na lata.

Z pewnością na uwagę zasługują trampoliny Goliath. Zacznijmy może od tej mniejszej:

Trampolina GOLIATH – Colossus 261x305x305cm!

Trampolina Colossus 10’ (305 cm) Skoki na trampolinie to świetna zabawa i doskonała aktywność fizyczna! Trampoliny Goliath są dopracowane w każdym calu! Collossus 10’ (305cm) to optymalne rozwiązanie. Ze względu na wymiary, trampolinę można ustawić w dużych, jak i mniejszych ogrodach. Ocynkowana rama to gwarancja trwałości i stabilności, a siatka i osłony zapewniają bezpieczeństwo użytkownikowi. Dopuszczalna masa osoby skaczącej to aż 120kg. Wiek: 6+ .

Wytrzymała mata do skakania wykonana z polipropylenu + dwustronne osłony ramy i sprężyn (czerwone/srebrne).

Osłony wykonane z PCV i wypełnione pianką EPE, odporne na promieniowanie UV. Wytrzymała siatka bezpieczeństwa z mocnym zamkiem. Wszystkie trampoliny marki Goliath spełniają europejskie standardy bezpieczeństwa. Doskonała gwarancja: dożywotnia na ramę, 5-letnia na matę i 2-letnia na osłony. Wymiary po złożeniu: wys. 261 cm oraz szer. 305 cm.

Trampolina GOLIATH – Mammoth 282x363x365cm!

Trampolina Mammoth 12’ (365cm) to największa trampolina w ofercie. Idealnie sprawdzi się w dużym ogrodzie. Zapewnia wygodę i znaczną przestrzeń do ćwiczeń. Dopuszczalna masa osoby skaczącej to aż 120kg. Wiek: 6+. Mocna ocynkowana rama 38mm x 1.5mm. Wymiary po złożeniu: wys. 282 cm oraz szer. 365 cm.

Po kilkudniowym testowaniu mogę stwierdzić, że całość dopracowana jest do perfekcji, a korzystanie z domowego sprzętu niczym nie odbiega od produktów użytku publicznego.

homeandbaby.pl

Przeczytaj i zobacz więcej tutaj: Opinie Trampolina Goliath Mammoth