Zabawki Kreatywne – zestawy Montino

Posted by
Montino - rurki 3d - zabawki przestrzenne w zabawkitotu.pl

Poznaj nowe zestawy kreatywne Montino ✿ to świetna zabawa dla dzieci, które uwielbiają tworzyć. Co to jest i jak się tym bawić?

Montino Rurki 3 d Alexander - 470 elementów

Montino to zestawy rurek 3D, które pozwalają na konstruowanie fantazyjnych form. Budynków, zwierząt, figur geometrycznych i wielu innych obiektów.

Montino 75 elementów Alexander - zabawki kreatywne

Co znajdziemy w zestawie Montino?

Kolorowe rurki 3D – o trzech rożnych długościach (20, 14 i 9 cm) plus super złączki, pozwalające na tworzenie wspaniałych modeli.

Montino 230 elementów Alexander - zabawki kreatywne

Jak się bawić?

Do zestawu dołączony jest katalog z inspiracjami, ale podczas zabawy, dziecka nie ogranicza nic, prócz jego wyobraźni. Wspaniała, kreatywna rozrywka dla całych rodzin.

Montino 310 elementów, rurki 3d, zabawki kreatywne

Jedna zabawka – wiele możliwości rozwoju dziecka

  • ćwiczy zdolność planowania
  • doskonali koncentrację
  • wspomaga motorykę małą
  • rozwija koordynację wzrokowo-ruchową

Zaspokaja potrzebę tworzenia, samodzielnego myślenia, działania i wspiera dziecięcą kreatywność.

W zależności od wybranego zestawu, w opakowaniu znajdziemy wiele kolorowych rurek 3D, złączki oraz instrukcję.

Zobacz wszystkie zestawy – KUP TERAZ – Montino

totutek

ZABAWKITOTU.PL

To polski sklep internetowy z zabawkami, z polskim kapitałem i pasją do zabawek. Nasze doświadczenie sięga 1996 roku, a wszystko to dzięki marce Świat Zabawek, której częścią jesteśmy. Świat Zabawek to 29 stacjonarnych sklepów z zabawkami dla dzieci. To tu znajdziesz najlepsze zabawki dla dzieci w każdym wieku. Zarówno te, które mają dostarczyć masę uśmiechów i radości, jak i takie, które będą wspierać rozwój dziecka na każdym jego etapie życia.

sklep dla dzieci

W ofercie klocki Lego, Cobi, wspaniałe gry planszowe, puzzle, lalki w tym laleczki LOL, wózki dla lalek, kuchnie zabawkowe, autka, pojazdy dla dzieci, traktorki na pedały, zabawki ogrodowe, zabawki interaktywne, edukacyjne, warsztaty zabawkowe, pluszaki – maskotki i wiele innych. Idealne miejsce do szukania wspaniałych prezentów dla dzieci. Zabawki z bajek: Kraina Lodu, Psi Patrol, Strażak Sam i wiele innych.

To tu znajdziesz najlepsze marki zabawek: Lego, MGA Entertainment, Clementoni, Smoby, Simba, Mattel, Fisher Price, Hasbro, COBI, EPEE, CzuCzu, Trefl, Ravensburger, Zapf Creation, TY INC., Dickie, Wader Polesie, INTEX i wiele innych.

Ulubieni bohaterowie dzieci: Psi Patrol, Strażak Sam, Masza i Niedźwiedź, Świnka Peppa, My Little Pony, Kubuś Puchatek i Przyjaciele, Myszka Miki i Minnie, Tomek i Przyjaciele, Ben 10, Pidżamersi, Auta. A także najlepsze zabawki na licencjach: LOL, Fortnite, Minecraft, Barbie, Disney Frozen, Cars, Hot Wheels, czy Star Wars, 101 dalmatyńczyków.

Czas prezentów dla dzieci.

Bardzo intensywne poszukiwania prezentów mają miejsce w okresach przedświątecznych – Black Friday oraz świątecznych (gwiazdka, mikołajki). Wybór prezentu z pewnością ułatwi wyszukiwanie zabawki dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych oraz dodatkowe kryterium jakim jest płeć dziecka. 

Wyszukaj w prosty sposób wybierając z poniższych kategorii: 

Znajdź zabawkę na prezent dla dziewczynki: Prezent dla dziewczynki 0-3 lat | Prezent dla dziewczynki 4-6 lat | Prezent dla dziewczynki 7-9 lat | Prezent dla dziewczynki 10+ lat 

Znajdź zabawkę na prezent dla chłopca: Prezent dla chłopca 0-3 lat | Prezent dla chłopca 4-6 lat | Prezent dla chłopca 7-9 lat | Prezent dla chłopca 10+ lat 

Popularne kategorie prezentowe: Klocki LEGO | Figurki Schleich | Gry i zabawy  | Zestawy edukacyjne