Zabawki na prezent dla dzieci w wieku 7-9 lat

Posted by

Co wybrać dla dziecka w wieku 7, 8 i 9 lat, aby prezent był trafiony? Ranking zabawek dla dziewczynki i chłopca w wieku 7-9 lat.

Zabawki dla dzieci w wieku 7 – 9 lat

 1. Mój pierwszy mikroskop – Clementoni

  Zestaw naukowy Mój pierwszy Mikroskop to doskonały sposób, aby przez zabawę dowiedzieć się, jak działa mikrokosmos! Zawiera wszystko, czego potrzeba do obserwowania świata w pomniejszeniu. Przenośny mikroskop wykonuje powiększenia do 150 razy. Zestaw zawiera specjalne szkiełko do obserwowania włókien tekstylnych. Ilustrowany podręcznik przeprowadzi dziecko przez wspaniałą przygodę z mikroświatem!

 2. Gra Doni Pepperoni – Trefl

  Doni Pepperoni od Trefla to szalona gra na spostrzegawczość! W grze należy znaleźć pasujące składniki i zgarnąć kawałki pizzy, zanim zrobią to inni. Podczas gry należy być wyjątkowo uważnym, chwila nieuwagi i do gracza może trafić Spalony Placek. Kto wygrywa? Ten kto zgranie najwięcej kawałków pizzy! Czas rozgrywki to około 20 minut.

 3. Crea Idea Koło Garncarskie – Clementoni

  Nadaj kształt swojej kreatywności, tworząc unikalne i zaskakujące prace w glinie – to wszystko własnymi rękami! Zestaw do modelowania oryginalnych przedmiotów – specjalne koło.
  Spersonalizuj przedmioty za pomocą foremek, perłowej farby temperowej i narzędzi dołączonych do zabawki. Zawiera również poręczny dozownik wody, który utrzymuje wilgotność gliny podczas modelowania i ułatwia tworzenie obiektów. Wymiary: 45,5 x 31,5 x 11,5 cm

 4. Crazy Science Laboratoria dla dzieci – Lisciani Giochi

  Do wyboru różne eksperymenty – laboratoria. Prezentowane poniżej Laboratorium Szalonego Naukowca, pozwala na wykonanie siedmiu fascynujących eksperymentów – wybuchu wulkanów, eksplozji, a nawet stworzeniu własnego szkieleta.

  Crazy Science to seria gier Lisciani, w której dzieci zagłębiają się w naukowy świat z przymrużeniem oka. Przez całą serię towarzyszy im Cillo – zabawna bakteria, która przedstawia kolejnych naukowców i krok po kroku opisuje w jaki sposób bezpiecznie wykonać doświadczenia.

  W zestawie szkielet, wybuchający wulkan, magiczne kryształy, sztuczny śnieg, slime w wielu kolorach, zestaw do eksplozji, ilustrowany podręcznik.

 5. Interaktywny EduGlobus ExploreGlobe – Clementoni

  Wyjątkowy, mówiący globus uczy dzieci geografii w interaktywny sposób i jest zawsze na czasie! Podłączając pióro optyczne do komputera, można pobierać nowe treści, fascynujące informacje i wiadomości o każdym kraju.

  Zapewnia mnóstwo informacji w kilku obszarach tematycznych: kontynent, kraj, stolica, powierzchnia, populacja, waluta, język, region, teren, strefa czasowa, ciekawe fakty, typowe produkty, hymn narodowy, klimat, historia i rząd.

  Mnóstwo innych treści i quizów można uzyskać, otwierając bazę globusa za pomocą wygodnej klapki. Dzięki nowemu trybowi „Przygoda” dziecko może odkrywać cuda świata i rozwiązywać zagadki, niczym prawdziwy detektyw i odkrywca.

 6. Gra Triominos Classic – Goliath

  Świetna logiczna gra Triominos, przypomina klasyczne domino, jednak gwarantuje dużo ciekawszą rozgrywkę! Zasady są następujące, należy układać równoboczne trójkąty z liczbami w narożnikach, dostawiając kolejny element, należy zadbać o to, aby numery były takie same.

 7. Układ Słoneczny dla Dzieci – Clementoni

  Elektroniczny model układu słonecznego wraz z słońcem, to wspaniały pomysł na poznanie kosmosu i naukę astronomii. Z zestawem kompatybilna jest specjalna aplikacja, dzięki której dzieci mogą poznać wiele faktów naukowych o planetach.

zabawki dla dzieci 7-9 lat

Zabawki dla dziewczynki w wieku 7 – 9 lat

Lalki Monster High

Lalki Rainbow High

Studio Fryzur Crazy Chic Clementoni

Salon stylizacji paznokci Crazy Chic Clementoni

Projekt moda Fashion Designer Kit

Malowanie po numerach

LEGO FRIENDS Kino w Heartlake City

zabawki dla dzieci 7-9 lat

Zabawki dla chłopca w wieku 7 – 9 lat

zabawki dla dzieci 7-9 lat

Zestaw startowy Minecraft – Panini

Minecraft to popularna gra komputerowa. Dołącz do jej fanów! Przenieś zabawę z wirtualnego świata do realnego dzięki albumowi kolekcjonerskiemu i kartom od Panini.

Karty kolekcjonerskie FIFA

Bakugan Legends

Zestaw Mały Konstruktor

LEGO CITY Miażdżąca pętla kaskaderska z szympansem

LEGO SPEED CHAMPIONS Mclaren Solus GT i F1

Gecko Run zestaw startowych torów

Zobacz również ZABAWKI Z BAJEK I FILMÓW

ZABAWKI Z REKLAM

Jakie cechy i zachowania charakteryzują dzieci w wieku 7-9 lat?

Pełne energii sześciolatki nagle zamieniają się w „przygaszone”, a czasem wręcz osowiałe dzieci?

Chętnie przebywają we własnym pokoju, odcinając się od zamieszania, rodziców i rodzeństwa. Majsterkują, układają, kleją, wycinają. Już z pasją oglądają telewizję i słuchają muzyki. Gdy musi się oderwać od swoich zajęć, narzeka i marudzi.

Skąd więc ten przedział w wiekowy w zabawkach?

Jest to przełomowy okres w rozwoju dziecka. Zarówno emocjonalny, jak i społeczny. Dzieci wchodzące w wiek siedmiu lat stają się bardziej skryte i nie ulegają tak łatwo emocjom. Unikają zamieszania i hałasu, przez co może się nam wydawać, że również ludzi. Bardzo przywiązują się do swojego miejsca i rzeczy. Są notorycznie zajęte.

Szybkość uczenia wzrasta i zaskakuje. Słyszą polecenia, lecz ciężej z ich wykonywaniem

Do tego dochodzi zmienność nastrojów. Debiutują w różnych rolach społecznych, a to gównie przez kontakt ze szkołą.

Rozwój intelektualny – zadbaj o odpowiednie pomoce naukowe, zabawki edukacyjne, konstrukcyjne i te, dzięki którym będzie mogło rozwijać swoje pasje.

Ten okres, to również najlepszy czas na rozwijanie pasji czytelniczej.  Mocny wpływ na dziecko mają bohaterowie opowieści i kreskówek. Najlepiej tacy, którzy walczą z przeciwnościami.

Polecamy zabawki, które wymagają precyzji i cierpliwości, a jeszcze bardziej idealnie gdy zapewnią dawkę dobrej przygody. Tak więc: klocki, gry, puzzle, laboratoria, eksperymenty, ulubieni bohaterowie, odgrywanie ról… to wszystko czego potrzebują dzieci w tym wieku.

ZABAWKITOTU.PL

To polski sklep internetowy z zabawkami, z polskim kapitałem i pasją do zabawek. To tu znajdziesz najlepsze zabawki dla dzieci w każdym wieku. Zarówno te, które mają dostarczyć masę uśmiechów i radości, jak i takie, które będą wspierać rozwój dziecka na każdym jego etapie życia.

zabawki

W ofercie klocki Lego, Cobi, wspaniałe gry planszowe, puzzle, lalki w tym laleczki LOL, wózki dla lalek, kuchnie zabawkowe, autka, pojazdy dla dzieci, traktorki na pedały, zabawki ogrodowe, zabawki interaktywne, edukacyjne, warsztaty zabawkowe, pluszaki – maskotki i wiele innych. Idealne miejsce do szukania wspaniałych prezentów dla dzieci. Zabawki z bajek: Kraina Lodu, Psi Patrol, Strażak Sam i wiele innych.

To tu znajdziesz najlepsze marki zabawek: Lego, MGA Entertainment, Clementoni, Smoby, Simba, Mattel, Fisher Price, Hasbro, COBI, EPEE, CzuCzu, Trefl, Ravensburger, Zapf Creation, TY INC., Dickie, Wader Polesie, INTEX i wiele innych.

Ulubieni bohaterowie dzieci: Psi Patrol, Strażak Sam, Masza i Niedźwiedź, Świnka Peppa, My Little Pony, Kubuś Puchatek i Przyjaciele, Myszka Miki i Minnie, Tomek i Przyjaciele, Ben 10, Pidżamersi, Auta. A także najlepsze zabawki na licencjach: LOL, Fortnite, Minecraft, Barbie, Disney Frozen, Cars, Hot Wheels, czy Star Wars, 101 dalmatyńczyków.

Czas prezentów dla dzieci.

Bardzo intensywne poszukiwania prezentów mają miejsce w okresach przedświątecznych – Black Friday oraz świątecznych (gwiazdka, mikołajki). Wybór prezentu z pewnością ułatwi wyszukiwanie zabawki dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych oraz dodatkowe kryterium jakim jest płeć dziecka. 

Wyszukaj w prosty sposób wybierając z poniższych kategorii: 

Znajdź zabawkę na prezent dla dziewczynki: Prezent dla dziewczynki 0-3 lat | Prezent dla dziewczynki 4-6 lat | Prezent dla dziewczynki 7-9 lat | Prezent dla dziewczynki 10+ lat 

Znajdź zabawkę na prezent dla chłopca: Prezent dla chłopca 0-3 lat | Prezent dla chłopca 4-6 lat | Prezent dla chłopca 7-9 lat | Prezent dla chłopca 10+ lat 

Popularne kategorie prezentowe: Klocki LEGO | Figurki Schleich | Gry i zabawy  | Zestawy edukacyjne