Zabawki na Wakacje

Posted by

Wakacje to zasłużony czas na odpoczynek nie tylko dla uczniów, ale również dla rodziców. Zabawki to częsty prezent dla dzieci, za ich wytrwałość i wyniki w nauce. Nie zapominajmy również o najmłodszych i przedszkolakach. Jakie zabawki wybrać?

zabawki nowości

Ważne jest to, aby zabawka raczej nie kojarzyła się z nauką, lecz przyjemną rozrywką – chyba, że dziecko definitywnie wykazuje zainteresowania naukowe i sprawia mu to przyjemność przez okrągły rok.

Możemy wybierać między zabawkami drobnymi, takimi, które świetnie sprawdzą się w podróży i tymi, które raczej pozostaną w domu lub ogrodzie.

Wakacje to również wspaniały moment na naukę jazdy na rowerze.

zabawki elektroniczne eKids

Niezależnie czy ten czas spędzimy w mieście, na wsi, w domu czy na plaży – zawsze pamiętajmy o bezpieczeństwie dzieci, oraz swoim.

Udanego wypoczynku!


Zabawki do ogrodu lub do przydomowego ogródka. Zabawki ogrodowe: domki dla dzieci, bezpieczne trampoliny, zjeżdżalnie, piaskownice i zabawki do piasku, stoły wodne, namioty, bujaki i huśtawki. Ekstra gry i zabawy do ogrodu – bańki mydlane, koszykówka, latawce i wiele innych. Tylko znane, cenione i bezpieczne marki: Goliath, Smoby,  Hasbro, Dante, Simba, etc. Nie zabraknie również bohaterów: Blaze, Strażak Sam, Cars – Auta, Miki i wielu innych.


Baseny ogrodowe dla dzieci oraz rodzinne. Basen ogrodowy to wspaniałe miejsce na zabawę i relaks dla dzieci i dorosłych. Dla najmłodszych pompowane brodziki i mini wodne place zabaw. Dla starszych dzieci i rodziców, świetne baseny rozporowe, stelażowe. Dla relaksu domowe spa. Warto zaopatrzyć się również w akcesoria basenowe i na plażę. Materace, koła, rękawki i wiele innych.