Domki Ogrodowe dla Dzieci – zabawki ogrodowe część I

Posted by

Zabawki ogrodowe dla dzieci – w tej części przedstawimy kilka ciekawych propozycji do stworzenia strefy zabawy w ogrodzie lub przydomowym ogródku. Popularne domki dla dzieci.

Domek Ogrodowy dla Dzieci na Palach

W naszej ocenie jest to jeden z najlepszych domków. Wyprodukowany we Francji przez cenioną firmę Smoby. Wspaniale zabezpieczone przed promieniami UV tworzywo – gwarancja zachowania jakości i kolorów przez długie lata.

Podłoga domku znajduje się na wysokości około 70 cm, co daje dzieciom dodatkowe możliwości zabawy i wzmaga ich aktywność fizyczną. Drabinka + zjeżdżalnia.

Ten model już od lat jest jednym z najchętniej kupowanych domków dla dzieci, więc śmiało można napisać – jest BESTSELLEREM.

zabawkitotu.pl

Uroczy domek zamieszczony na 70cm palach z dwoma oknami, z przesuwanymi żaluzjami, drzwiczkami, drabinką do wchodzenia, werandą i zjeżdżalnią o długości 150cm. Odporna i stabilna konstrukcja. Wysokość: 197cm. Wymiary samego domku: 98 x 110 x 127 cm. Produkt: 260 x 160 x 197 cm. Dla dzieci w wieku: 2+
KUP TERAZ: Domek na Palach dla Dzieci


Domek Ogrodowy dla Dzieci z Kuchnią

Coś do większego ogrodu, coś dla większej grupki dzieci? Domek z kuchnią, drzwiami, dzwonkiem, siedziskami i wieloma innymi atrakcjami dla małych gospodarzy i ich gości.

To również produkt francuskiej firmy Smoby i tak jak poprzednik – domek na palach, świetnie zabezpieczony przed działaniem promieni słonecznych.

Daje bardzo dużo możliwości zabawy, rozwija kreatywność u dzieci i uczy je życia w społeczeństwie, rodzinie. Idealny do codziennej zabawy jak również do urządzania przyjęć dla kolegów i koleżanek.

Jakość, różnorodność funkcji i dużo dodatków – polecamy!

zabawkitotu.pl
Domek ogrodowy Friends z kuchnią - Smoby

Przestronny domek, pięknie ozdobiony postaciami zwierzątek z „letnią kuchnią”. Różnorodność użytych materiałów (imitacja drewna, kamienia, kratka, itp.) sprawia, że domek jest wyjątkowy i oryginalny. Zawiera wiele przestrzeni do zabawy: wnętrze domku, ogródek, stolik piknikowy, sekretne drzwi. Wyposażony jest w 2 drzwi, wyjmowany stolik piknikowy z 2 siedziskami, elektroniczny dzwonek, 2 doniczki, okna z okiennicami, kuchnia letnia. W zestawie 17 akcesoriów. Powłoka ANTI-UV chroniąca przed słońcem. Łatwy w montażu. Wysokość: 172cm. Wymiary: 217 x 155 x 172 cm. Dla dzieci w wieku: 3+
KUP TERAZ: Domek ogrodowy Friends z kuchnią


LOL Surprise! Domek Ogrodowy dla Dzieci

L.O.L. Surprise! – nie trzeba przedstawiać wszystkim fankom tych laleczek. Wspaniały domek, który przeniesie zabawę lalkami na świeże powietrze. Jakość od Little Tikes.

Polecamy szczególnie dla posiadaczy mniejszych przydomowych ogródków, a i obowiązkowo dla wielbicielek LOL!

zabawkitotu.pl
domek dla dzieci do ogrodu lol surprise

Różowy domek z motywami laleczek LOL. Domek posiada łukowate wejście z połówkowymi drzwiczkami w dwóch ścianach, otwierane, białe okiennice, ściany z imitacją cegły i ciemny dach z tłoczeniami w formie dachówki. Przy drzwiach umieszczono skrzynkę na listy, do której można wrzucać korespondencję. Wymiary domku: 109 x 83 x 124 cm. Wymiary opakowania: 25 x 105 x 126 cm
KUP TERAZ: Domek Ogrodowy LOL Surprise!


Zobacz wszystkie: ZABAWKI OGRODOWE