Zabawki z bajek, filmów i gier

Posted by

Nie mogą bez nich zasnąć, nie chcą ubierać koszulek i piżamek bez ulubionego bohatera. Jedzą chętnie gdy zamiast kwadratowej kanapki zrobisz „BATMANOKANAPKĘ”? Nic dziwnego. Jesteśmy dorośli, a przecież nie marudzimy jak któreś z nas chce mieć koszulkę Barbie, Star Wars lub figurki Avengers. Nie mamy wyrzutów sumienia gdy naszymi idolami są gwiazdy muzyki POP i wyczekujemy na ulubione koncerty.

Zabawki jak z bajki i nie tylko – wybierz ulubionego bohatera:

BARBIE
LOL
Świnka Peppa
Psi Patrol
Pidżamersi
Ben 10
Księżniczki
Kraina Lodu
Tomek i Przyjaciele
Toy Story
FORTNITE
Minecraft
Enchantimals
My Little Pony
Cars
Blaze
Batman
Star Wars
Baby Born
Masza i Niedźwiedź
Strażak Sam
Bob Budowniczy
Spiderman
Avengers

Zabawki z kreskówek, filmów czy gier – To tu znajdziesz zabawki z ulubionymi bohaterami dzieci i młodzieży. Figurki, klocki, puzzle, pojazdy, gry, a nawet artykuły szkolne z motywami najpopularniejszych tytułów filmów, gier i kreskówek.

Te oraz tysiące innych zabawek kupisz w naszym sklepie internetowym lub sieci 29 sklepów stacjonarnych Świat Zabawek. Dlaczego właśnie u nas? Przeczytaj: DOBRY SKLEP Z ZABAWKAMI

Zabawki i pojazdy z ulubionymi bohaterami dzieci: Psi Patrol, Strażak Sam, Masza i Niedźwiedź, Świnka Peppa, My Little Pony, Kubuś Puchatek i Przyjaciele, Myszka Miki i Minnie, Tomek i Przyjaciele, Ben 10, Pidżamersi, Auta. A także najlepsze zabawki na licencjach: LOL, Fortnite, Minecraft, Barbie, Disney Frozen, Cars, Hot Wheels, czy Star Wars.