Zabawki z bohaterami dzieci – Black Friday

Posted by

Zabawki ❤ Psi Patrol, Kraina Lodu, Strażak Sam, Tomek i Przyjaciele, Świnka Peppa i wiele innych, to tylko początek długiej listy postaci z bajek uwielbianych przez dzieci. Zabawki Black Friday – to wyjątkowa okazja na zakup prezentów dla dziecka.

24.11.2023 – czyli Czarny Piątek z jeszcze większymi promocjami i rabatami na zabawki.

Zabawki Psi Patrol

Najlepsze zabawki z bajki Psi Patrol. Pojazdy, figurki, puzzle, gry, pluszaki i wiele innych ciekawych pomysłów na prezent dla dziecka. Idealne zabawki na mikołajki i pod choinkę.

Zabawki Kraina Lodu

Frozen – Czyli Kraina lodu i jej wspaniali bohaterowie. Jeśli szukasz prezentu dla dziecka w roli głównej z takimi postaciami jak: Elsa, Anna, Olaf czy Sven, to warto zapoznać się z nową serią klocków Lego Frozen 2. Znajdziesz również coś dla mniejszych dzieci – super pluszaki z bajkowymi postaciami Frozen. Świetna rozrywka to również puzzle, gdzie zabawa nagle zamienia się w piękny obraz, który można zachować.

Zabawki Strażak Sam

Pojazdy, garaże, figurki, tory, bazy, stacje ratownictwa, puzzle i masa innych wspaniałych zabawek z bajki Strażak Sam. Piękny prezent dla dzieci, które chcą nieść pomoc innym.

Zabawki Tomek i Przyjaciele

tomek i przyjaciele zabawki black friday

Tomek i Przyjaciele to z pewnością bajka, którą kocha każdy mały miłośnik kolejek. Tory, parowozy, kolejki elektryczne, fabryki lokomotywek, stacje, puzzle i gry. Super pomysł na gwiazdkowy prezent dla dziecka.

Zabawki Świnka Peppa

drewniany domek świnki peppy

Klasa Świnki Peppy, a może super pluszak George? Wybierz spośród pojazdów: samolot, autko, pociąg, kamper lub autobus. A może plac zabaw Świnki Peppy? Do przytulania wspaniałe, miękkie maskotki. Dla rozrywki puzzle lub gra. Wspaniały świat zabawek Świnki Peppy, to doskonała propozycja na prezent dla dziecka.

Co na prezent dla dziewczynki i chłopca?

Te oraz inne wspaniałe zabawki kupisz w sklepie internetowym z zabawkami dla dzieci zabawkitotu.pl.