Zestawy samochodzików TEAMSTERZ – mini autka maximum emocji!

Posted by

Przedstawiamy ekscytujący, pełen adrenaliny świat samochodzików TEAMSTERZ! Dzięki zabawkom z tej serii twoje dziecko zostanie kierowcą i kaskaderem w jednym. Koniecznie zapoznaj się z tym wpisem, bo w naszym sklepie mamy najlepsze zestawy!

Samochodziki zmieniające kolor – fantastyczne zestawy!

Zestawy samochodzików TEAMSTERZ to prawdziwy hit! Zabawa polega na organizowaniu wyścigów na kaskaderskich torach! Pojazdy są transportowane na tory w wielkich, nietypowych transporterach np. w kształcie rekina. Autka TEAMSTERZ to szybcy kaskaderzy, którzy czekają na poprowadzenie przez małych rajdowców. Co więcej, niektóre samochodziki zmieniają kolor pod wpływem wody o określonej temperaturze. Wlej wodę do zbiornika na torze i obserwuj przemianę! To tak jakbyś przemalował swój własny wóz.

Kaskaderskie zestawy samochodzików TEAMSTERZ, tory i parkingi.

TEAMSTERZ to nie tylko kaskaderskie show w pokoju dziecka. Zabawa nie kończy się na wykonywaniu akrobacji. Prawdziwa frajda zaczyna się już wcześniej. Składajcie razem różne zestawy torów, wybierajcie swoje ulubione autka, a po wszystkim zaparkujcie na parkingu z windą, na który wspina się dinozaur.

Każdy zestaw gwarantuje akrobatyczne show znane z gier i filmów. Pętla w kształcie pustynnej kobry? Rampa z paszczą smoka? A może transporter-dinozaur z samochodzikami w środku? Wybierz to, co spodoba Ci się najbardziej! Dzięki TEAMSTERZ twoje dziecko nie tylko osiągnie szalone prędkości, ale również odegra własne scenariusze.

Mamy dostępne 3 fantastyczne parkingi! Są one wyposażone np. w: działającą windę, dystrybutory paliwa, myjnię samochodową, ręczne szlabany, nawet lądowisko dla helikopterów, rampy łączące między poziomami czy zatoki parkingowe.

TEAMSTERZ – odkryj nowy wymiar zabawy

Kup zestaw samochodzików TEAMSTERZ i odkryj nowy wymiar zabawy samochodzikami. Obserwuj, jak minisamochód wykonuje pętlę, a następnie wpada do zbiornika wypełnionego wodą i zmienia kolor. Każdy wyścig staje się pełnym adrenaliny pokazem kaskaderskim. Wejdź do świata akrobatycznych autek i kup jeden z zestawów.

Niedługo następne wpisy na naszym blogu! 😉 Zapraszamy również do naszego sklepu. Znajdziecie tam omówione w tym wpisie zestawy i mnóstwo innych pomysłów na prezent!