Domek ogrodowy dla dzieci – zobacz nasze propozycje i nowości

Posted by

Chcesz, by Twoje dziecko przez całe lato biegało po dworze z uśmiechem od ucha, do ucha? Kup mu domek ogrodowy. Nie ma lepszej zabawy w letnie dni, niż właśnie domki, które zaangażują naszą pociechę do wyjścia na zewnątrz. A nie ma nic lepszego, niż odciągnięcie dziecka dziecka w obecnych czasach od ekranu monitora komputerowego. Co jeszcze dają nam domki ogrodowe dla dzieci? Jest to kumulacja zalet, z których należy skorzystać. Co takiego mają w sobie, by zdecydować się na ich zakup i jaki domek ogrodowy dla dziewczynki lub chłopczyka wybrać, by dzieci były z niego zadowolone?

Domek ogrodowy dla dzieci – jaki jest najlepszy?

Wybierając domek ogrodowy dla dzieci, musimy zmierzyć się często z niełatwymi dylematami. Spróbujemy jednak pomóc wielu tatusiom, którzy jeszcze nie do końca wiedzą, na jaki domek się zdecydować. Podstawową kwestią w wyborze domku, jest jego materiał. Jeśli mamy na tyle dużo czasu, by zebrać odpowiednio dużo desek i pokusić się o zbudowanie drewnianego domku, oczywiście możemy spróbować. Jest to jednak na tyle pracochłonna czynność, że wielu domowych konstruktorów rezygnuje zaraz po rozpoczęciu budowy. Przeglądając wszystkie za i przeciw, dotyczące budowy drewnianego domku na drzewie, jest jedna wada, która przeważa nad wszystkimi zaletami – czas. Budując nawet najprostszy domek na drzewie, możemy spędzić nad nim całe lato. Nasze dziecko w tym samym czasie straci kolejną porę roku na przeglądaniu smartfona, bądź oglądaniu telewizji. Możemy jednak do tego nie dopuścić. I właśnie dlatego pojawiają się domki SMOBY, na których zaoszczędzimy wiele czasu, ale również pieniędzy i nerwów.

Plastikowe domki ogrodowe dla dziewczynki i chłopczyka są bardzo proste w montażu. Ich konstrukcja jest bardzo wytrzymała, dzięki czemu po złożeniu mamy pewność, że naszym dzieciom nie stanie się żadna krzywda. Ich dużym atutem są również kolory, które nie blakną i pozostają bardzo wyraziste nawet po kilku przygodach z deszczem. Również dzieci chętniej wracają do zabawy w takich domkach, których kolory są różnorodne. Ich wyjątkowość dopełniają ruchome elementy. Bo czym byłby domek, w którym nie można otworzyć okien czy występowałyby w nim skrzypiące drzwi.

Jaki domek ogrodowy dla dziewczynki i chłopczyka – 7 pomysłów

Domki ogrodowe dla dziewczynki i dla chłopczyka posiadają wiele obszarów zabawy. Zaprojektowano je z myślą o konkretnych zainteresowaniach dzieci. Dzięki temu możesz wybrać najbardziej odpowiedni dla Twojego dziecka. Ty znasz je najlepiej. Poniżej przedstawiamy 7 naszych propozycji. Która podoba Ci się najbardziej?

1) Domek z postaciami z bajek (NOWOŚĆ)

Dzieci kochają oglądać bajki i przeżywać historie swoich ulubionych bohaterów. Specjalnie dla wszystkich fanów bajek (np. Psi Patrol, Kraina Lodu) stworzono domek tematyczny z motywem wprost z bajkowej produkcji. Twoja pociecha odegra w nim mnóstwo bajkowych scenariuszy. Wiosenne i letnie dni upłyną mu na zabawach w bajkowej przystani. Chcesz stworzyć mu bezpieczną, bajkową przestrzeń do zabawy? Koniecznie sprawdź nowość – piękny domek ozdobiony wizerunkami z Psiego Patrolu lub z Krainy Lodu.

2) Domek ze zjeżdżalnią

Co powiesz na domek ogrodowy dla dzieci, który łączy w sobie cechy domku na drzewie i zjeżdżalni? Wchodzenie na drabinkę i radosne zjeżdżanie to coś, co dzieci znają z prawdziwych placów zabaw. Nic nie stoi na przeszkodzie, by miały swój własny plac na podwórku! Dzieci kochają obserwować świat z perspektywy, która przewyższa ich własny wzrost. Ten pomysł na prezent dla najmłodszych to wykorzystuje i właśnie dlatego dzieci tak go kochają.

3) Domek z kuchnią

Każdy z nas pamięta zabawy w dom z dzieciństwa. Maluchy uwielbiają naśladować dorosłych i uczą się przy tym mnóstwa przydatnych umiejętności. Idealnym rozwiązaniem na zaspokojenie potrzeby odgrywania ról przez dzieci będzie domek z kuchnią! Znajduje się w nim kuchenka, zlew, suszarka i kran. Dzięki dostępnym akcesoriom, które najmłodsi znają z domowej kuchni, pobawią się w gotowanie. Możesz też wybrać lodziarnię lub restaurację. Z nimi również odegracie wiele ciekawych historii!

4) Domek z piaskownicą (NOWOŚĆ)

A może by tak kupić domek i piaskownicę w jednym zestawie! Wychodzimy na przeciw i polecamy kolejny, świetny produkt. Zabawa w piasku jest przez dzieci tak uwielbiana, bo nie krępuje wyobraźni. Maluchy mogą dowolnie kształtować piaszczystą masę. Wystarczy ją tylko zmoczyć. Nie zapomnij o zabawkach do piasku, dzięki którym zabawa będzie jeszcze lepsza!

5) Domek z ogródkiem

Co powiesz na udekorowanie domku własnymi kwiatami? Dzięki temu będzie on dodatkową ozdobą podwórka. W zestawie masz do dyspozycji jedną dużą i wiele mniejszych plastikowych doniczek, w których umieścisz prawdziwą ziemię. Pozwala to na zasianie prawdziwych roślin i na pierwszą lekcję obowiązków dziecka. Od teraz będzie mogło dbać o swoją własną przestrzeń na dworze. Z kolei dołączona konewka pomoże mu utrzymać rośliny w dobrej kondycji. To idealny wybór na domek ogrodowy dla dziewczynki i chłopaka.

6) Domek – plac zabaw dla dzieci

To propozycja, która dostarczy dziecku mnóstwo okazji do wykorzystania niekończących się pokładów energii. Koniecznie zobacz rozbudowaną budowlę z bramką, koszem, zjeżdżalnią, stolikiem i podestem. Dziecko najpierw może grać w piłkę, a potem w kosza. Gdy się znudzi, może pobawić się w domku lub usiąść przy stoliku.

7) Klasyczny domek ogrodowy

Szukasz klasycznych rozwiązań? Polecamy Ci jeden z wielu domków ogrodowych w naszym sklepie. Powyższy domek to prywatna przestrzeń do zabawy i miejsce do nawiązywania relacji społecznych między dziećmi. Zapewnia kontakt z naturą i jest idealny na przyjęcia. Dziecko bawi się bezpiecznie, a Ty w spokoju odpoczywasz lub pracujesz na podwórku. 

Sezon na domki ogrodowe czas zacząć!

Lato zbliża się wielkimi krokami. Czas więc wybudzić się ze snu zimowego i ruszyć do sklepu z zabawkami online, by mieć przygotowany domek ogrodowy dla dzieci już od pierwszego dnia, który pozwoli na bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu. W innym wypadku, nasze dzieci częściej będziemy widywali przed telewizorem, niż na własnym podwórku. Zapraszamy do naszego sklepu online, w którym znajdziesz nie tylko domki ogrodowe dla dziewczynki i dla chłopczyka. Zachęcamy również do śledzenia naszego bloga, by być na bieżąco z najlepszymi zabawkami!