LEGO® | Disney Frozen II – super klocki prosto z „Krainy Lodu”

Posted by

Wyprawa Elsy, Zaczarowany domek na drzewie, Spływ kajakowy Anny, Zamkowa wioska w Arendelle, Szkatułka na biżuterię Elsy, Olaf – czyli wielka, magiczna przygoda, którą chce przeżyć każde dziecko.

Dorośli nie widzą tego, co dzieje się w dziecięcej wyobraźni, ale z pewnością zauważają fizyczne efekty zabaw swoich pociech.  Zaangażowanie, a czasem wręcz wrażenie, że dziecko jest pochłonięte przeżywaniem przygody w innym świecie. Taka jest właśnie kreatywna zabawa zestawami z serii LEGO® Disney Frozen II

LEGO® | Disney Frozen II Anna
LEGO® | Disney Frozen II Anna
Anna pozostaje piękną optymistką. Nie jest już sama, jej rodzinie nic nie zagraża, a to sprawia, że jest szczęśliwa. Jak to bywa w życiu, sielanka może się szybko zamienić w koszmar. Kolejna podróż i Anna musi zebrać siły, aby stawić czoła trudom losu. Dochodzi do wniosku, że z przeciwnościami, czasem trzeba walczyć samodzielnie.

Co mają do zaoferowania zestawy LEGO® | Disney Frozen II?

Genialne możliwości, wiele kombinacji i sporo magii prosto ze świata „Krainy lodu”. Dzięki nim, dzieci mają możliwość rozwijania swojej kreatywności.  Odgrywanie ról i prostota budowania, połączona z nowym wyobrażeniem ulubionych scen z filmu Kraina Lodu, zapewni długie godziny wspaniałej zabawy. To nie wszystko, dziecko może samo aranżować własne sceny i tworzyć dalsze przygody ulubionych bohaterów.

LEGO® | Disney Frozen II Elsa
LEGO® | Disney Frozen II Elsa
Uzbrojona w magiczną siłę, a do tego samodzielna i pochodząca z królewskiej rodziny Elsa, pochłonięta jest obowiązkami królowej Arendelle. Wdzięczna poddanym za to, że przyjęli ją jako władczynię. Dręczona pytaniem swojego wewnętrznego głosu – dlaczego urodziłam się z magicznymi mocami? Starożytna magia budzi się na nowo i rośnie zagrożenie dla całego królestwa oraz ich mieszkańców. Elsa za wszelką cenę musi odnaleźć odpowiedź, bo tylko w ten sposób wykorzysta swoje moce w stu procentach. W trakcie swojej przygody, doświadczy tego, co zawsze było jej pisane. Istnieje jednak ryzyko utraty wszystkiego, a nawet zatraceniem siebie samej.

Magia „Krainy lodu” w Twoim domu!

Życie codzienne na zamku Arendelle? Teraz każde dziecko może go spróbować, wraz ze swoimi ulubionymi postaciami z filmu Disneya „Kraina lodu 2”. Niezliczone godziny zabawy stymulują kreatywność, logiczne myślenie i zachęcają do odgrywania ról, co kształtuje również późniejsze postawy społeczne.  

LEGO® | Disney Frozen II Kristoff
LEGO® | Disney Frozen II Kristoff
Kristoff jest gotowy na pogłębianie relacji z Anną. Ona jednak, nie chce podejmować pochopnych decyzji, a jest związane z tym, co przeszła z Hansem. Nadrabia i poświęca czas swojej siostrze. Uczucie, jakim darzą się siostry, jest przyczyną nieustannych kłopotów Anny. Kristoff jest zdolny do wszystkiego, byle tylko nie stracić ukochanej.

A może LEGO® | Disney Frozen II Party? – idealne zestawy do zabawy z rodzeństwem czy też rówieśnikami. Warto bawić się w większym gronie, bo właśnie wtedy zestawy pozwolą na uwolnienie jeszcze większej siły wyobraźni i tworzenie wielu scenariuszy.

LEGO® | Disney Frozen II Olaf
LEGO® | Disney Frozen II Olaf
To już trzy lata odkąd Elsa stworzyła Olafa. Ten sympatyczny bałwanek, czerpiący z życia garściami, notuje wszelkie interesujące fakty. Również te bardzo niecodzienne. Tym razem ma bardzo ważne zadanie do wykonania.

Fabuła filmu Disneya „Kraina lodu 2” – jako początek i inspiracja do dobrej zabawy

Skąd magiczne moce Elsy? Odpowiedź na to pytanie zagraża jej królestwu. Anna, Kristoff, Olaf i Sven, razem z główną bohaterką wyruszają w niezwykłą, lecz niebezpieczną podróż pełną przygód. W pierwszej części „Krainy lodu”, Elsa była pełna obaw, że jej moce to coś, czego świat nie zdoła unieść.

LEGO® | Disney Frozen II Sven
LEGO® | Disney Frozen II Sven
Renifer Sven – czyli najlepszy kumpel Kristoffa, który zawsze może na nim polegać. To właśnie dzięki Svenowi, Kristoff może wyrażać swoje najgłębsze myśli i emocje. Sven to dobry terapeuta oraz prawdziwy bohater. Nie pierwszy już raz udowadnia, że renifery są lepsze niż ludzie.

Natomiast w „Krainie lodu 2” nie ma wyboru i musi mieć nadzieję, że moce te będą wystarczające i będzie mogła nadal na nich polegać.

LEGO® | Disney Frozen II Nokk
LEGO® | Disney Frozen II Nokk
Nokk – zachwycający, majestatyczny morski duch, który przybiera postać konia. Jego ogromnym atutem jest posiadanie mocy oceanu. Zacięty, waleczny strażnik leśnych tajemnic. Nokk przepuszcza tylko tych, którzy są w stanie udowodnić, że są tego warci. A to jest prawie niemożliwe.

Film „Kraina lodu 2” jest dziełem zdobywców nagrody Oscara — reżyserów Jennifer Lee i Chrisa Bucka, producenta Petera Del Vecho oraz kompozytorów Kristen Anderson-Lopez i Roberta Lopeza — w którym (w oryginalnej wersji językowej) usłyszymy głosy takich aktorów jak: Idina Menzel, Kristen Bell, Jonathan Groff i Josh Gad. Premiera w Stanach Zjednoczonych –  22 listopada 2019 r.

Klocki LEGO® | Disney Frozen II w zabawkitotu.pl oraz sieci sklepów stacjonarnych z zabawkami Świat Zabawek

LEGO® Hidden Side czyli seria najnowszych zestawów klocków LEGO®, z możliwością interakcji w rozszerzonej rzeczywistości. Brzmi dość skomplikowanie, ale wystarczy zestaw klocków i zainstalowanie aplikacji na smartfonie lub tablecie.