Zabawki z Reklam

Posted by

Dość często szukamy zabawek, które zobaczyliśmy w reklamach TV lub online. Zobacz co aktualnie jest na topie. Nowości w świecie zabawek.

Dzieci są niezwykle dobrymi obserwatorami i często zapamiętują „wyłapują” zabawki, które zobaczyły w reklamach. My dorośli, raczej pomijamy takie przekazy, ale niejednokrotnie wpędza nas to w kłopotliwą sytuację. Dzieci starają się nam przekazać, że chcą takiego robota, lalkę, samochód czy klocki, które mogą samodzielnie składać, albo opisują inne funkcje zabawki – i to w swoim języku. Co wówczas?

Luna jednorożec reklama tv
Luna Bajkowy Jednorożec | Zabawki Interaktywne

Dziecko, gdzie ty to widziałeś?

Właśnie w reklamie. Dzieci, często marzą o prezencie, który już gdzieś widziały. Mnogość reklam TV oraz tych internetowych może przyprawić o zawrót głowy. Dlatego w tym miejscu, z łatwością znajdziesz zabawki, które są reklamowane różnymi kanałami i cieszą się dużą, popularnością.

1. Interaktywny Króliczek Tusia

Tusia – Interaktywny Królik – Zabawki z Reklamy

2. L.O.L. Surprise! Lalki, domki, kamper

Lalki LOL Surprise i Akcesoria
Domek oraz lalki z serii LOL Surprise! Winter Disco
LOL Surprise Kamper Glamper

3. Lalki #SNAPSTAR

#SNAPSTAR – Lalki z aplikacją

4. Figurki Schleich

Figurki Schleich

5. LEGO Hidden Side

Klocki LEGO Hidden Side

6. Garaż Super City Majorette

Wielki Garaż Super City Majorette – 7 poziomów

7. Magiczny Rękaw Elsy – Kraina Lodu 2

Lodowa Wyrzutnia – Moc Elsy – Kraina Lodu 2

8. Luna Bajkowy Jednorożec

Jednorożec Luna – Zabawka Interaktywna dla dziewczynki

9. Piesek Boogie

10. Lila Tęczowy Jednorożec

Piesek Boogie
Lila Tęczowy Jednorożec

11. Toffee – Interaktywny Kucyk

Toffee – Interaktywny Kucyk

Więcej zabawek z reklam – zobacz: VIDEO GALERIA ZABAWEK

Reklamy zabawek w sezonie przedświątecznym oraz przed Dniem Dziecka

To z pewnością szczyty reklamowe. Mamy nadzieję, że ten wpis pomógł Ci przebrnąć przez ofertę przeróżnych zabawek i atrakcji dla dzieci. Wiele kategorii zabawek- edukacyjne, interaktywne, kreatywne, do układania, odgrywania ról oraz innych – znajdziesz w naszym sklepie zabawkitotu.pl oraz Świat Zabawek.

Zabawki z reklamy to z pewnością dobry pomysł na trafiony prezent – jednak pamiętajmy, żeby dobierać je do wieku i zainteresowań dzieci.

ZABAWKITOTU.PL

To polski sklep internetowy z zabawkami, z polskim kapitałem i pasją do zabawek. Nasze doświadczenie sięga 1996 roku, a wszystko to dzięki marce Świat Zabawek, której częścią jesteśmy. Świat Zabawek to 29 stacjonarnych sklepów z zabawkami dla dzieci. To tu znajdziesz najlepsze zabawki dla dzieci w każdym wieku. Zarówno te, które mają dostarczyć masę uśmiechów i radości, jak i takie, które będą wspierać rozwój dziecka na każdym jego etapie życia.

zabawki

W ofercie klocki Lego, Cobi, wspaniałe gry planszowe, puzzle, lalki w tym laleczki LOL, wózki dla lalek, kuchnie zabawkowe, autka, pojazdy dla dzieci, traktorki na pedały, zabawki ogrodowe, zabawki interaktywne, edukacyjne, warsztaty zabawkowe, pluszaki – maskotki i wiele innych. Idealne miejsce do szukania wspaniałych prezentów dla dzieci. Zabawki z bajek: Kraina Lodu, Psi Patrol, Strażak Sam i wiele innych.

To tu znajdziesz najlepsze marki zabawek: Lego, MGA Entertainment, Clementoni, Smoby, Simba, Mattel, Fisher Price, Hasbro, COBI, EPEE, CzuCzu, Trefl, Ravensburger, Zapf Creation, TY INC., Dickie, Wader Polesie, INTEX i wiele innych.

Ulubieni bohaterowie dzieci: Psi Patrol, Strażak Sam, Masza i Niedźwiedź, Świnka Peppa, My Little Pony, Kubuś Puchatek i Przyjaciele, Myszka Miki i Minnie, Tomek i Przyjaciele, Ben 10, Pidżamersi, Auta. A także najlepsze zabawki na licencjach: LOL, Fortnite, Minecraft, Barbie, Disney Frozen, Cars, Hot Wheels, czy Star Wars, 101 dalmatyńczyków.

Czas prezentów dla dzieci.

Bardzo intensywne poszukiwania prezentów mają miejsce w okresach przedświątecznych – Black Friday oraz świątecznych (gwiazdka, mikołajki). Wybór prezentu z pewnością ułatwi wyszukiwanie zabawki dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych oraz dodatkowe kryterium jakim jest płeć dziecka. 

Wyszukaj w prosty sposób wybierając z poniższych kategorii: 

Znajdź zabawkę na prezent dla dziewczynki: Prezent dla dziewczynki 0-3 lat | Prezent dla dziewczynki 4-6 lat | Prezent dla dziewczynki 7-9 lat | Prezent dla dziewczynki 10+ lat 

Znajdź zabawkę na prezent dla chłopca: Prezent dla chłopca 0-3 lat | Prezent dla chłopca 4-6 lat | Prezent dla chłopca 7-9 lat | Prezent dla chłopca 10+ lat 

Popularne kategorie prezentowe: Klocki LEGO | Figurki Schleich | Gry i zabawy  | Zestawy edukacyjne