Klocki LEGO® – nowości 2020 – część I

Posted by

Fani nie będą zawiedzeni – nowe klocki LEGO® – Ninjago, Hidden Side, Friends. Nowości od LEGO dla małych i starszych dzieci.

Układanie klocków to jedno z ulubionych zajęć dzieci, a nawet dorosłych. Serie LEGO® dają niezliczone możliwości scenariuszy zabawy, nie dziwne więc, że są tak popularne.

Zaczynamy część pierwszą z nowościami od LEGO – serie: Ninjago, Hidden Side, Friends. Poniżej kilka pozycji, na które warto zwrócić uwagę.


lego ninjago

LEGO® NINJAGO

Niesamowity świat wojowników Ninja, którzy walczą z siłami zła. Zachwyca dzieci, możliwością przeżywania różnorodnych i pełnych emocji przygód.

Zobacz: LEGO® NINJAGO®

LEGO NINJAGO Cybersmok Jaya

LEGO NINJAGO Cybersmok Jaya

Fani mechów ninja będą zachwyceni nowością – Cybersmok Jaya z serii LEGO® NINJAGO® (71711).

W zestawie pięć minifigurek, którymi można tworzyć własne, ekscytujące przygody. Wszytko to w osadzonym świecie gry – Wspaniałe Imperium. Ustawna figurka smoka LEGO ze sprężynowymi działkami pozwala skutecznie atakować wroga.

Minifigurki: Cyfrowy Jay i Cyfrowa Nya z NINJAGO®, a także Unagami, Richie oraz Hausner – pomogą w rozgrywaniu bitew o żółtą Key-Tanę. Fantastyczny smoczy mech ma kokpit z miejscem dla dwóch minifigurek.

Zestaw ze smokiem LEGO® i figurkami ninja ma 518 elementów i będzie świetnym prezentem na urodziny, pod choinkę lub z innej okazji dla. Przeznaczony dla chłopców i dziewczynek w wieku od 8 lat.

Ruchomy smok ma ok. 12 cm wysokości, 39 cm długości i 33 cm szerokości – nie wymaga baterii, dlatego od razu po zbudowaniu może ruszać na pole walki we Wspaniałym Imperium lub mieście NINJAGO®.


lego hidden side zabawkitotu

LEGO® HIDDEN SIDE

Połączenie zestawu konstrukcyjnego, zabawki technicznej i gry. Zabawę z jeszcze większymi emocjami zapewnia technologia rozszerzonej rzeczywistości. Bezpłatna, interaktywna aplikacji AR pozwala urządzić polowanie na duchy.

Zobacz: LEGO® HIDDEN SIDE®

lego hidden side aplikacja
materiał pochodzi z oficjalnej strony: lego.com/pl

LEGO HIDDEN SIDE Metro w Newbury

Metro w Newbury 70430 Hidden Side LEGO® zabawkitotu

Zestaw Metro w Newbury – swobodna zabawa klockami LEGO i aplikacją do rzeczywistości rozszerzonej. Interaktywna przygoda w świecie rzeczywistym oraz cyfrowym. W zestawie minifigurki LEGO: Jacka, Parker i nawiedzonego Pete’a Petersona.

Ciągle ewoluująca zabawa w rzeczywistości rozszerzonej (AR) Świat LEGO Hidden Side mieści się w fikcyjnym miasteczku Newbury, którego budynki i mieszkańców opanowały duchy. Nieustannie wzbogacana zabawa w świecie AR o nową zawartość, duchy i wyjątkowe wydarzenia.

Zestaw LEGO® Hidden Side Metro w Newbury przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 8 lat.


LEGO FRIENDS zabawkitotu

LEGO® FRIENDS

Dzieci rosną, a z nimi wyobraźnia. Ciekawość świata i ciągłe szukanie inspiracji. Doskonała seria dla dzieci, które są gotowe na małe i duże wyzwania konstruktorskie. Budowanie i zabawa w wiele scenariuszy pełnych przygód – to właśnie LEGO Friends.

Zobacz: LEGO® FRIENDS

Kostka LEGO® FRIENDS

kostka lego friends zabawkitotu

O kostkach do zabawy LEGO Friends – pisaliśmy już wcześniej. Poniżej link do pełnej recenzji.


lego nowości zabawkitotu

Kup online: Nowości LEGO lub w jednym ze sklepów stacjonarnych Świat Zabawek

Klocki LEGO® SERIE: Duplo, Classic, Juniors, City, minifigures, Disney, Super Heroes, Minecraft, Unikitty!Star Wars, Creator 3in1, Friends, LEGO Movie, Jurassic World, Batman, Ninjago, Harry Potter, Hidden Side, Technic, ArchitecturePromocje LEGO | Nowości LEGO