Zwierzęta maskotki jak żywe – National Geographic

Posted by

Pluszaki, które wyglądają jak żywe. Bezpieczne, piękne przytulanki dla dzieci, które od najmłodszych lat wprowadzają w świat zwierząt.

słoń, maskotka, plusz, pluszowy, national geographic, zabawkitotu
Pluszowy słoń afrykański to jedno ze zwierząt wchodzących w skład serii pluszaków z National Geographic

Wiele się słyszy, wiele mówi o ekologii. Jeszcze więcej o zagrożonych gatunkach. Jako dorośli musimy sobie zdawać sprawę z tego, że to właśnie edukacja od najmłodszych lat, jest kluczem do sukcesu, do poprawy sytuacji i poszanowania przez człowieka świata, w którym żyjemy.

żyrafa, maskotka, pluszak, national geographic, zabawkitotu.pl
Pluszowa żyrafa to jedno ze zwierząt wchodzących w skład serii pluszaków z National Geographic. Dzięki niezwykłej dbałości o szczegóły, produkty z serii National Geographic są bardzo realistyczne, dzięki czemu dziecko podczas zabawy może sobie wyobrażać prawdziwe zwierzęta! Same pluszaki są wykonane z materiałów wysokiej jakości co sprawia, że są bardzo miłe w dotyku.

Maskotki – empatia, edukacja, zabawa.

Służą do zabawy, przytulania przed zaśnięciem, ale również uczą dzieci empatii i poszanowania dla świata zwierząt. Pluszowe maskotki zwierząt National Geographic to świetna propozycja dla dzieci. Realistycznie odwzorowanie zwierząt, najlepsze materiały i bezpieczeństwo.

sowa, pluszak, plusz, maskotka, national geographic, zabawkitotu.pl
Pluszowa sowa śnieżna z serii pluszaków z National Geographic

Żyrafa, pingwin, hipopotam, lew, leniwiec, a może miś polarny?

Te oraz inne wspaniałe zwierzątka z pluszu znajdziesz w naszym sklepie internetowym zabawkitotu.pl oraz w sieci sklepów stacjonarnych Świat Zabawek – lista sklepów

dobry sklep z zabawkami