Najlepsze zabawki na Dzień Chłopaka w szkole i przedszkolu – różne przedziały cenowe! [lista]

Posted by

Dzień Chłopca w szkole i przedszkolu już niedługo. Wiemy, jak ważne jest znalezienie odpowiedniego prezentu. Najlepsze są takie zabawki, które nie tylko sprawia radość, ale także pomagają w rozwoju i pobudza wyobraźnię. Przygotowaliśmy dla Was listę idealnych zabawek na Dzień Chłopaka do przedszkola i szkoły! Co więcej, uwzględniliśmy różne przedziały cenowe. Dzięki temu wybierzecie zabawkę idealną pod każdym względem.

 Zabawki na Dzień Chłopaka do 10 zł.

GRA ZRĘCZNOŚCIOWA WODNA ZWIERZĘTA MORSKIE

Gra Wodna to klasyk, który nigdy się nie zestarzeje. Niewielkie rozmiary zabawki sprawiają, że świetnie nadaje się do zabawy w przedszkolu lub podczas wycieczek. Gry mają różne tła. Na każdym z nich znajduje się urocza, kolorowa ryba. Ta forma rozgrywki stymuluje rywalizację i doskonali koordynację ręka-oko. Jednocześnie dostarcza mnóstw frajdy!

PUZZLE MINI 54EL NIESAMOWITE DINOZAURY

Chłopcy kochają dinozaury. Idealną zabawką na dzień chłopaka do przedszkola będą bajkowe puzzle przedstawiające pierwotne stworzenia. Z każdym kolejnym puzzlem odsłania się przed nami krajobraz dawnej ziemi, a z nim jeden z groźnych dinozaurów.

GNIOTEK SIŁACZ Z NAPISAMI

Gniotek z uroczą buźką to idealny prezent na Dzień Chłopaka w przedszkolu lub w szkole. Treść napisu na zabawce wzmacnia pewność siebie – “Jestem szefem”, “Jestem pierwszy”, “Jestem śmieszny”. Wystarczy zgnieść zabawkę w dłoni, by zobaczyć, jak przyjmuje coraz to nowe kształty. Uczucie ściskania gniotka jest niezwykle przyjemne i działa antystresowo.

DINOZAUR W SKAMIELINIE

Chłopcy mogą zostać prawdziwymi paleontologami i odkopać szkielet prehistorycznego stworzenia. Nietypowa łamigłówka 3D oferuje mnóstwo świetnej zabawy! Sprezentujcie chłopakom dawkę wciągającej nauki o dinozaurach!

AUTO WYŚCIGOWE STREET MACHINE

Resoraki to ponadczasowa klasyka. Dzięki wyjątkowym samochodzikom od Teamsterz podarujcie chłopakom szybkie pościgi i śmiałe akrobacje! Autka występują w wielu wzorach. Odkryjcie ich różnorodność i zorganizujcie klasowe wyścigi.

Zabawki na Dzień Chłopaka do 15 zł.

KLOCKI KONSTRUKCYJNE 77-79 EL AUTA

Ten zestaw klocków łączy w sobie radość budowania ze sporą dawką emocjonujących wyścigów. Sprezentujcie chłopakom tą zabawkę, a zostaną inżynierami i kierowcami w jednym!

MINECRAFT METALOWA FIGURKA

Dla cyfrowych tubylców figurka Minecraft to idealny prezent. Chłopcy kochają świat Mineccrafta. Tym bardziej, jeśli można go przenieść do realnego świata. Dzięki temu mogą odtworzyć historie z gry w prawdziwym życiu. To najlepsza zabawa na czas przerwy w szkole!

AUTO MONSTER TRUCK SWING

Monster Trucki to potężne maszyny dostarczające mnóstwa emocji. Miniaturowa wersja Monster Trucka – kolejna świetna propozycja zabawki na dzień chłopaka. Maszyny są gotowe, by podbić każdy teren, jaki napotkają na szkolnych korytarzach!

Zabawki na Dzień Chłopaka do 20 zł.

MEMO SUPER FRIENDS COMICS

Podarujcie chłopcom w przedszkolu grę memo. To świetny sposób na doskonalenie pamięci i koncentracji. Trening młodego mózgu to najlepszy prezent, jaki można podarować. Tym bardziej, jeśli jest ukryty w grze z superbohaterami.

AUTO JEEP WINNER

Co powiecie na fantastyczne przygody wprost z Safari? Jeep posiada realistyczne efekty świetlne i dźwiękowe. To one sprawiają, że zabawa staje się tak wciągająca. Chłopcy poczują się, jakby prowadzili własnego Jeepa po szlakach pełnych przygód.

KLOCKI „BUDOWNICZY” MINI – 44 EL.

Klasyczne klocki to ponadczasowy prezent! To one najlepiej pobudzają kreatywność i umiejętności rozwiązywania problemów. Każdy chłopiec w przedszkolu zbuduje swój własny pojazd lub budynek. Każda z konstrukcji będzie inna i każda wyjątkowa na swój sposób.

GRA ELEKTRONICZNA BRICK GAME TETRIS I 23 TRYBY GRY

To kolejna kultowa propozycja na zabawkę na Dzień Chłopaka. Nie chodzi tylko o granie! Chodzi o strategię, rozwiązywanie problemów i ćwiczenie szybkości reakcji. Wszystko to w małej konsoli w kształcie sportowej kierownicy.

Zabawki na Dzień Chłopaka do 50 zł.

NAUKOWA ZABAWA – SKAMIENIAŁOŚCI – MAMUT

Co powiecie na duży zestaw skamielin mamuta to odkopania? To prezent, dzięki któremu możliwe jest wyruszenie w naukową przygodę. Dzięki zabawce możliwa jest eksploracja epoki lodowcowej. Już samo opakowanie wzbudza ciekawość. Co więcej, odkopany szkielet mamuta świeci w ciemności!

GLUTEK SLIME MR BOO TĘCZA

Slime to sprawdzony prezent dla chłopaków. Jest kolorowy, rozciągliwy i przelewa się z dłoni do dłoni. To świetna zabawa sensoryczna niezależnie od wieku. Poza tym jest to również świetny sposób na zredukowanie stresu!

TRANSPORTER LAWETA Z AUTKAMI WYŚCIGOWYMI STREET MACHINES

Rozbudowana laweta od Teamsterz to nasza kolejna propozycja. W opakowaniu znajdują się dodatkowe samochodziki. Dzięki temu chłopcy mają mnóstwo możliwości zabawy. Mogą się ścigać, eksplorować tereny korytarza i transportować samochodziki lawetą.

KOSTKA RUBIKA BRELOK 3X3

Kostka Rubika to najbardziej znana łamigłówka na świecie! Breloczek z miniaturową kostką można przypiąć do piórnika, plecaka czy potraktować jako breloczek do kluczy. Dzięki temu, że zabawka jest oryginalna, masz pewność, że poszczególne płaszczzny będą się przesuwały z łatwością, a zabawka dostarczy mnóstwa zabawy!

Z naszą listą wybór idealnej zabawki na Dzień Chłopaka jest łatwy i przyjemny. W prezentach chodzi o przygody, które inspirują, umiejętności, które rozwijają i radość, jaką wzbudzają. Miłych zakupów! Zobacz inne wpisy na naszym blogu.